متن خبر

WD معتقد است که یک نقطه عطف مهم HDD را پشت سر گذاشته است

WD معتقد است که یک نقطه عطف مهم HDD را پشت سر گذاشته است

اخبارWD معتقد است که یک نقطه عطف مهم HDD را پشت سر گذاشته است
شناسهٔ خبر: 267270 -
خبرکاو:

در حال بارگیری پخش کننده صوتی…

وسترن دیجیتال (WD) گفت ه‌های جدیدی را به مجموعه درایوهای هارد دیسک خارجی حجیم و با برق شبکه My Book (HDDS) منتشر کرد ، از جمله آنچه که ادعا می‌کند «بالاترین ظرفیت درایو مصرف‌کننده‌اش تا کنون» است.

در یک بیانیه مطبوعاتی (در برگه جدید باز می شود) ، این شرکت کتاب 22 ترابایتی My Book (در برگه جدید باز می شود) را (599.99 دلار آمریکا / 594.99 پوند) معرفی کرد، و آن را به عنوان وسیله ای برای پشتیبان گیری از محتویات دستگاه های شخصی در یک محتوای غنی معرفی کرد. جهان متصل

این ممکن است بزرگترین درایو خارجی WD تا به امروز باشد، اما کسانی که به دنبال یک هارد دیسک داخلی برای ذخیره سازی متصل به شبکه (NAS) هستند، مدتی است که گزینه WD Red Pro 3.5 اینچی 22 ترابایتی (در تب جدید باز می شود) را داشته اند.

WD My Books جدید

با این حال، آنچه WD به درستی انجام می دهد، نیاز مبرم به افزایش ظرفیت داده در تنظیمات خانه و کسب و کار است.

جان رایدنینگ، معاون پژوهشی Global، گفت: "مصرف‌کنندگان به تولید داده‌ها با سرعتی سریع ادامه می‌دهند. تنها در سال 2022، متوسط ​​خانوار در سراسر جهان بیش از 20 ترابایت داده تولید کرده است (در برگه جدید باز می‌شود) و ما انتظار داریم که این تعداد همچنان در حال افزایش باشد. DataSphere در شرکت اطلاعاتی بازار جهانی International Data Corporation (IDC).

"در حالی که بسیاری از مردم به ابر متکی هستند، ما می دانیم که مصرف کنندگان به دنبال ذخیره سازی محلی در نوک انگشتان خود هستند تا به آنها کمک کند تا حجم فزاینده ای از داده های شخصی و تجاری خود را حفظ کرده و به راحتی کنترل کنند."

صرف نظر از اندازه، آنهایی که در بازار برای ذخیره سازی محلی برای یک سرور کسب و کار کوچک هستند ممکن است در مورد سرمایه گذاری فقط در یک درایو پشتیبان کمی نگران باشند.

برای این منظور، My Book Duo (در برگه جدید باز می شود) اکنون در پیکربندی 22 ترابایتی (1499.99 دلار آمریکا/1487.99 پوند) نیز موجود است و دو درایو را در یک محفظه ارائه می دهد.

این گزینه‌هایی را برای استفاده از درایوها به صورت جداگانه (از طریق پیکربندی JBOD، ارائه 44 ترابایت فضای ذخیره‌سازی در مجموع) یا با یکی به عنوان افزونگی برای دیگری (از طریق پیکربندی RAID-1) برای راه‌حل پشتیبان‌گیری از داده‌ها واقعاً قابل اعتماد فراهم می‌کند.

اگرچه کتاب‌های من با ظرفیت بالاتر ارزان نیستند، اما می‌توانند به عنوان یک سرمایه‌گذاری بلندمدت در فضای ذخیره‌سازی داخلی که هزینه‌های ابری را نیز کاهش می‌دهد، گفت نی ارزشمند به مجموعه فناوری کسب‌وکار باشد.

برچسب‌ها

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرکاو است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است