سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

Wattpad، یک پلتفرم داستان سرایی، یک دور دیگر تعلیق را انجام می دهد

Wattpad ، یک پلتفرم داستان سرایی مستقر در تورنتو که متعلق به Naver's Webtoon Entertainment است ، دور دیگری از اخراج را در اوایل این ماه انجام داد. یک منبع آگاه به TechCrunch بيان کرد که Wattpad حدود 30 شغل یا تقریباً 15 درصد از نیروی کار خود را اخراج کرده است. به گفته رسانه های محلی، از جمله روزنامه کره ای اکونومیک دیلی ، این کاهش حدود ...

Wattpad ، یک پلتفرم داستان سرایی مستقر در تورنتو که متعلق به Naver's Webtoon Entertainment است ، دور دیگری از اخراج را در اوایل این ماه انجام داد.

یک منبع آگاه به TechCrunch بيان کرد که Wattpad حدود 30 شغل یا تقریباً 15 درصد از نیروی کار خود را اخراج کرده است. به گفته رسانه های محلی، از جمله روزنامه کره ای اکونومیک دیلی ، این کاهش حدود 30 کارمند را تحت تاثیر قرار داد. سخنگوی Wattpad قبل از انتشار به درخواست اظهار نظر پاسخ نداد.

این منبع بيان کرد که این اقدام بخشی از طرح تجدید ساختار شرکت با هدف کاهش هزینه ها است زیرا شرکت مادر مستقر در لس آنجلس به دنبال بهبود وضعیت مالی خود قبل از عرضه اولیه عمومی در ایالات متحده در اوایل سال 2025 است . Webtoon Entertainment سه شرکت تابعه داستان سرایی دارد: Wattpad در تورنتو، Naver Webtoon در سئول و Line Digital Frontier در توکیو.

این دومین دور اخراج این شرکت است. Wattpad 42 نفر از 267 نیروی کار خود یا 15٪ از کارکنان خود را در مارس 2023 اخراج کرد .

اکتبر گذشته، Wattpad یک مدل فریمیوم جدید به نام «Wattpad Originals» را راه‌اندازی کرد که به نویسندگان این امکان را می‌دهد تا فصل‌های خاصی را در پشت دیوار پرداخت پنهان کنند و خوانندگان بتوانند به محتوای رایگان دسترسی داشته باشند و قبل از خرید امتحان کنند. اخیراً، این شرکت شروع به ارائه «انتخاب‌های برتر» کرده است که به مشترکین Premium و Premium+ دسترسی ماهانه به پنج نسخه اصلی Wattpad رایگان می‌دهد.

در سال 2021، ناور Wattpad را که توسط آلن لاو در سال 2006 تأسیس شد، به مبلغ 600 میلیون دلار خریداری کرد تا پلتفرم داستان سرایی را در بخش انتشارات خود بگنجاند.

با کسب اطلاعات بیشتر، این قطعه را به روز خواهیم کرد.

خبرکاو