سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

VMware VeloCloud SASE جدیدی را راه‌اندازی می‌کند تا به شما کمک کند تمام زیرساخت‌های لبه شما را به هم متصل کند

(اعتبار تصویر: Shutterstock) VMware برای راه اندازی پیشنهاد جدید SASE خود در کنگره جهانی موبایل 2024 به گذشته بازگشته است. این شرکت از VMware VeloCloud SASE، یک راه حل SASE تک فروشنده که VeloCloud SD-WAN و Symantec SSE را گرد هم می آورد، رونمایی کرده است. VMware VeloCloud را در سال 2017 خریداری کرد و در ابتدا برندسازی شرکت را چند سال بعد کنار گذاشت، اما اکنون با عرضه محصول جدید SASE ، آن را دوباره ...
تصویری تلطیف‌شده <a href= از نماد وای‌فای قفل‌دار که در مرکز یک طاق در هم قفل شده نشسته است. " class=" block-image-ads hero-image" onerror="if(this.src && this.src.indexOf('missing-image.svg') !== -1){return true;};this.parentNode.replaceChild(window.missingImage(),this)" srcset="https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/NGKiUcJVFBC8HkMp9dTo9a-320-80.jpg 320w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/NGKiUcJVFBC8HkMp9dTo9a-480-80.jpg 480w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/NGKiUcJVFBC8HkMp9dTo9a-650-80.jpg 650w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/NGKiUcJVFBC8HkMp9dTo9a-970-80.jpg 970w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/NGKiUcJVFBC8HkMp9dTo9a-1024-80.jpg 1024w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/NGKiUcJVFBC8HkMp9dTo9a-1200-80.jpg 1200w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/NGKiUcJVFBC8HkMp9dTo9a-1920-80.jpg 1920w" sizes="(min-width: 1000px) 600px, calc(100vw - 40px)" data-pin-media="https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/NGKiUcJVFBC8HkMp9dTo9a.jpg">
(اعتبار تصویر: Shutterstock)

VMware برای راه اندازی پیشنهاد جدید SASE خود در کنگره جهانی موبایل 2024 به گذشته بازگشته است.

این شرکت از VMware VeloCloud SASE، یک راه حل SASE تک فروشنده که VeloCloud SD-WAN و Symantec SSE را گرد هم می آورد، رونمایی کرده است.

VMware VeloCloud را در سال 2017 خریداری کرد و در ابتدا برندسازی شرکت را چند سال بعد کنار گذاشت، اما اکنون با عرضه محصول جدید SASE ، آن را دوباره به بازار آورده است.

VeloCloud SASE بازگشت

Abe Ankumah، رئیس Broadcom SD-WAN، Software-Defined Edge Division با افشای این خبر در یک مقدمه کوتاه قبل از MWC 2024، بيان کرد که راه‌اندازی به مشتریان کمک می‌کند تا زیرساخت‌های اساسی خود را مدرن‌سازی کنند و در عین حال از خدمات جدید درآمدزایی کنند.

او گفت که رویکرد VMware به لبه طراحی‌شده توسط نرم‌افزار باید بر ایجاد یک زیرساخت با اندازه مناسب (از نظر کوچک‌تر کردن پشته فناوری)، ارکستراسیون بدون لمس (از آنجایی که مکان‌های لبه به طور فزاینده‌ای توزیع می‌شوند، و همیشه دائماً آنلاین نیستند) تمرکز کند. و قابلیت برنامه ریزی شبکه (با توجه به نیاز به چابکی و انعطاف پذیری در صورت نیاز).

Ankumah اضافه کرد که انگیزه پشت معرفی مجدد برند VeloCloud به این دلیل است که بسیاری از مشتریان و شرکای آن همچنان به پیشنهادات موجود VMware به عنوان VeloCloud اشاره می کنند، علیرغم اینکه نام تجاری قبلاً پنهان شده بود.

او خندید: «همیشه حق با مشتری است - پس ما آن را منعکس می‌کنیم و برند را باز می‌گردانیم.

او گفت : «تعداد موارد استفاده جدیدی که می‌توانیم باز کنیم... قدرت کامل همه کارهایی را که ما در لبه‌های تعریف‌شده توسط نرم‌افزار انجام می‌دهیم، دارد.

بیشتر از TechRadar Pro

معاون سردبیر، TechRadar Pro

مایک مور معاون سردبیر TechRadar Pro است. او نزدیک به یک دهه به‌عنوان روزنامه‌نگار فناوری B2B و B2C کار کرده است، از جمله در یکی از روزنامه‌های ملی برجسته بریتانیا و عنوان Future، ITProPortal، و زمانی که او آخرین روندهای سازمانی و محل کار را دنبال نمی‌کند، به احتمال زیاد می‌توان آن را پیدا کرد. تماشا کردن، دنبال کردن یا شرکت در نوعی ورزش.

خبرکاو