سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

Until Dawn امسال برای PS5 و PC با مکان‌های جدید، دوربین سوم شخص و موارد دیگر عرضه می‌شود

(اعتبار تصویر: Sony Interactive Entertainment / Ballistic Moon / Supermassive Games) تایید شده است که بازی ترسناک 2015 بازی Supermassive Games Until Dawn نسخه ارتقا یافته پلی استیشن 5 را دریافت می کند و قرار است برای رایانه شخصی نیز منتشر شود. اگر ناآشنا بودید، Until Dawn داستان هشت دوستی را دنبال می‌کند که در یک مکان دورافتاده کوهستانی به دام افتاده‌اند، داستانی که تحت تأثیر تصمیم‌های بازیکن است. انتخاب‌هایی که می‌کنید می‌توانند در تصمیم‌گیری برای اینکه چه ...
تصویری <a href= از تریلر Until Dawn PS5 و PC." class=" block-image-ads hero-image" onerror="if(this.src && this.src.indexOf('missing-image.svg') !== -1){return true;};this.parentNode.replaceChild(window.missingImage(),this)" srcset="https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/jF5Ame4Hj3LBZCxvk2cdBY-320-80.jpg 320w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/jF5Ame4Hj3LBZCxvk2cdBY-480-80.jpg 480w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/jF5Ame4Hj3LBZCxvk2cdBY-650-80.jpg 650w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/jF5Ame4Hj3LBZCxvk2cdBY-970-80.jpg 970w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/jF5Ame4Hj3LBZCxvk2cdBY-1024-80.jpg 1024w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/jF5Ame4Hj3LBZCxvk2cdBY-1200-80.jpg 1200w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/jF5Ame4Hj3LBZCxvk2cdBY-1920-80.jpg 1920w" sizes="(min-width: 1000px) 600px, calc(100vw - 40px)" data-pin-media="https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/jF5Ame4Hj3LBZCxvk2cdBY.jpg">
(اعتبار تصویر: Sony Interactive Entertainment / Ballistic Moon / Supermassive Games)

تایید شده است که بازی ترسناک 2015 بازی Supermassive Games Until Dawn نسخه ارتقا یافته پلی استیشن 5 را دریافت می کند و قرار است برای رایانه شخصی نیز منتشر شود.

اگر ناآشنا بودید، Until Dawn داستان هشت دوستی را دنبال می‌کند که در یک مکان دورافتاده کوهستانی به دام افتاده‌اند، داستانی که تحت تأثیر تصمیم‌های بازیکن است. انتخاب‌هایی که می‌کنید می‌توانند در تصمیم‌گیری برای اینکه چه کسی زندگی می‌کند و چه کسی بمیرد، با تعداد زیادی از راه‌های ممکن که در طول مسیر طی کنید، تفاوت ایجاد کند. این مفهوم شبیه به مفهوم The Quarry است که توسط Supermassive نیز توسعه داده شد، اما در سال 2022 برای رایانه های شخصی، پلی استیشن و کنسول های ایکس باکس منتشر شد.

برخلاف The Quarry ، Until Dawn تنها برای پلی استیشن 4 منتشر شده است، به این معنی که بسیاری از گیمرها احتمالاً آن را به طور کامل از دست داده اند. این نسخه پیشرفته جدید که در Unreal Engine 5 توسط Ballistic Moon بازسازی می شود، مطمئناً عنوان ترسناک را بیش از هر زمان دیگری به روی بازیکنان باز می کند.

علاوه بر انیمیشن‌ها و جلوه‌های بصری ارتقا یافته، امتیازی کاملاً جدید توسط Mark Korven آهنگساز ترسناک به بازی داده شده است. نه تنها این، بلکه یک چشم انداز جدید دوربین سوم شخص به این معنی است که بازیکنان می توانند به شیوه ای کاملاً جدید به بازی نگاه کنند. مکان‌های جدیدی برای پرسه زدن و کلکسیونی برای جمع‌آوری وجود خواهد داشت.

نیل مک ایوان، مدیر خلاق Balistic Moon در پستی در بلاگ پلی استیشن گفت: «ما تلاش کرده‌ایم روایت فوق‌العاده را با نسخه اصلی یکپارچه نگه داریم، اما از فرصت استفاده کرده‌ایم تا قسمت‌های احساسی ناشناخته داستان را گسترش دهیم.

Until Dawn قرار است اواخر سال جاری برای PS5 و PC منتشر شود، اما هنوز یک پنجره دقیق برای انتشار آن ارائه نشده است.

برای بازی‌های بیشتری مانند Until Dawn، حتماً فهرست بهترین بازی‌های ترسناک ما را برای تجربه‌های ترسناک‌تر تحلیل کنید. همچنین می‌توانید خلاصه ما را از بهترین بازی‌های PS5 موجود برای بازی در حال حاضر بخوانید.

News Writer، TechRadar Gaming

کاترین یک خبر نویس برای TechRadar Gaming است. او که دارای مدرک روزنامه‌نگاری از دانشگاه شفیلد بود، پس از صرف زمان زیادی در روزنامه دانشگاهش و نوشتن در مورد پوکمون و بازی‌های مستقل جالب، جذب صنعت رسانه بازی‌ها شد و متوجه شد که در واقع کار بسیار جالبی است. او قبلاً 19 ماه را به عنوان روزنامه نگار تمام وقت در GAMINGbible کار کرده بود. او همه چیز نینتندو را دوست دارد، و هرگز صحبت در مورد Xenoblade Chronicles را متوقف نخواهد کرد.

خبرکاو