متن خبر

Uber One چیست و آیا ارزش آن را دارد؟

Uber One چیست و آیا ارزش آن را دارد؟

اخبارUber One چیست و آیا ارزش آن را دارد؟
شناسهٔ خبر: 265841 -
خبرکاو:

آیا می خواهید بتوانید بدون پرداختن به دردسرهای گران و طولانی مدت اشتراک تاکسی یا خدمات اشتراک سواری سفر کنید؟ خوب، اوبر سرویسی را به طور خاص برای مسافرانی که به یک راه آسان و مقرون به صرفه برای رفت و آمد در شهر نیاز دارند ایجاد کرده است و به آن Uber One می گویند.

Ridesharing در طول همه گیری همه گیر کاهش یافت، اما از آنجایی که تمام شد، دوباره در حال افزایش است. پس بیایید نگاهی دقیق‌تر به این کنیم که Uber One دقیقاً چیست، چگونه کار می‌کند و آیا ارزش سرمایه‌گذاری شما را دارد یا خیر.

فهرست مطالب

اوبر وان چیست؟

به بیان ساده، Uber One یک سرویس اشتراک است که اخیرا توسط Uber راه اندازی شده است. این عضویت به شما امکان می‌دهد به هدیه‌ها، خدمات و تخفیف‌های انحصاری سواری و تحویل دسترسی داشته باشید. اگر اشتراک Uber One را انتخاب کنید، از مزایای همه سرویس‌های مرتبط با Uber، از جمله تحویل غذا، سفارش‌های مواد غذایی، و سواری Uber برخوردار خواهید شد. این تنها برنامه خدماتی است که تحویل و سواری را ترکیب می کند.

باید بدانید که عضویت Uber One کاملاً جدا از برنامه وفاداری رایگان Uber Rewards است. در عوض، سیستم پاداش خود را دارد. این بدان معناست که علاوه بر هدیه‌هایی که با عضویت دریافت می‌کنید، امتیازهایی کسب می‌کنید که به شما امکان دسترسی به مزایای انحصاری را می‌دهد. با گذشت زمان، اعتبار Uber، دسترسی به رانندگان با بهترین رتبه، پیکاپ های اولویت دار و موارد دیگر را دریافت خواهید کرد.

Uber One مشابه خدمات Uber Pass و Eats Pass متوقف شده است. در واقع جایگزین آنه است. اگر قبلاً مشترک یکی از این برنامه‌ها بوده‌اید، عضویت شما به‌طور خودکار و بدون هزینه اضافی به Uber One ارتقا می‌یابد.

مانند بسیاری از خدمات اشتراک، اشتراک Uber One دارای خط مشی تمدید خودکار است. این بدان معنی است که هزینه اشتراک شما به طور خودکار هر ماه یا سال بسته به نوع اشتراک شما محاسبه می شود. اما می‌توانید در هر زمان عضویت را لغو کنید، حداکثر تا 48 ساعت قبل از شروع چرخه صورت‌حساب بعدی. هیچ هزینه ای برای کنسلی وجود ندارد و می توانید عضویت خود را بعداً فعال کنید.

توجه داشته باشید که یک گزینه آزمایشی رایگان وجود دارد که 30 روز طول می کشد، و پس از مشترک شدن، دوره صورتحساب شما پس از پایان دوره آزمایشی رایگان شروع می شود. وقتی اشتراک را لغو می‌کنید، می‌توانید تا پایان دوره صورت‌حساب به استفاده از آن ادامه دهید.

Uber One چقدر هزینه دارد؟

دو طرح اشتراک در Uber One وجود دارد و هزینه آن به انتخاب شما بستگی دارد. مزایا برای هر دو طرح یکسان است، اما تفاوت در مدت زمانی است که شما متعهد خواهید شد. می توانید انتخاب کنید که عضویت خود را هر ماه یا سالانه پرداخت کنید. هشدار داده شود که یک برنامه سالانه به این معنی است که شما به خدمات 12 ماهه متعهد هستید و در شروع طرح فقط یک بار هزینه آن را پرداخت خواهید کرد.

می‌توانید سرویس Uber One را با یک برنامه آزمایشی رایگان 30 روزه امتحان کنید و تنها پس از آن تصمیم بگیرید که با کدام برنامه اشتراک بروید. یک دوره آزمایشی رایگان می تواند به شما کمک کند تا ببینید چند بار از Uber One استفاده می کنید و آیا ارزش آن را دارد که برای یک سال متعهد شوید.

اگر انتخاب کردید که پس از پایان دوره آزمایشی رایگان، اشتراک را ادامه ندهید، حتماً آن را به موقع لغو کنید. Uber اطلاعات پرداخت شما را حفظ می‌کند و اگر آن را لغو نکنید، ماه اول به‌طور خودکار کسر می‌شود.

طرح های پرداخت عبارتند از:

ماهانه: هر ماه 9.99 دلار از شما شارژ می شود.

سالانه: هزینه سالانه 99.99 دلار به عنوان پیش پرداخت از شما دریافت می شود. اگر این قیمت را تجزیه کنید، به 8.33 دلار در ماه کاهش می یابد. عضویت سالانه Uber One ارزان تر از برنامه ماهانه است.

مزایای Uber One چیست؟

همانطور که قبلا ذکر شد، Uber One همچنین دارای مزایا و مزایای مختلفی است که به شما در صرفه جویی در هزینه کمک می کند. در اینجا چیزی است که شما می خواهید به دست آورید.

1. هزینه تحویل نامحدود 0 دلار

کاربران Uber One از این مزیت بیشتر قدردانی می کنند. اگر حداقل مجموع سبد فرعی را داشته باشید، برای همه سفارش‌های غذا، مواد غذایی یا الکل با Uber Eats یا Cornershop، هزینه تحویل 0 دلاری دریافت خواهید کرد. حداقل مبلغ خرید برای غذا و الکل 15 دلار و برای سفارشات مواد غذایی 30 دلار است.

با این حال، همه رستوران ها و فروشگاه ها واجد شرایط ارسال رایگان نیستند. حتی در میان افرادی که واجد شرایط هستند، برخی از شرکت در برنامه Uber One خودداری کردند. به برنامه نگاهی بیندازید و تحلیل کنید که کدام رستوران ها و مغازه ها شریک Uber One هستند. در اینجا نحوه انجام این کار آمده است:

  برنامه Uber Eats را باز کنید و آدرس خود را وارد کنید.

  فهرست رستوران های پیشنهادی را تحلیل کنید و ببینید کدام یک در برنامه عضویت شرکت می کنند.

با این حال، حتی اگر رستورانی را پیدا کنید که مناسب شما باشد، چیزی به نام تحویل کاملا رایگان وجود ندارد. حتی به عنوان یک عضو Uber One همچنان باید هزینه های خدمات را بپردازید.

2. خدمات اولویت دار با بهترین رانندگان

با Uber One، از پشتیبانی عضو ممتاز برخوردار خواهید شد. شما واجد شرایط خدمات اولویت دار با رانندگان با رتبه برتر خواهید بود. این بدان معناست که شما از صف سواری می پرید و به عنوان یک اولویت با شما رفتار می شود.

3. سواری ارزان تر

Uber One Pass به شما تخفیف اضافی در برخی از سواری ها می دهد. اما همه سواری‌ها واجد شرایط دریافت این امتیاز نیستند. برای سواری های UberX و Uber Green از 10 درصد تخفیف و برای سواری های Confort، Berline و Van، 15 درصد تخفیف دریافت خواهید کرد.

اگر 30 دقیقه یا بیشتر از قبل یک سفر رزرو کنید، واجد شرایط تخفیف نخواهید بود. سواری های مشترک نیز مشمول تخفیف نمی شوند.

4. Uber One Promise

اگر تحویل شما پس از آخرین تخمین ورود به مقصد برسد، 5 دلار اعتبار Uber Cash به عنوان غرامت دریافت خواهید کرد. این امتیاز نشان می دهد که Uber Eats متعهد به تحویل سریع برای جلب رضایت مشتریان خود است.

5. تضمین قیمت اعضا، پیشنهادات ویژه، و تبلیغات

قیمت تضمین شده اعضا به این معنی است که شما 5٪ تخفیف در تمام سفارش‌های سواری و پیکاپ واجد شرایط دریافت خواهید کرد. همچنین، همه مشترکین Uber One به پیشنهادها و تبلیغات ویژه دسترسی دارند، پس در هزینه‌های بیشتری در خدمات دیگر صرفه‌جویی خواهید کرد.

چگونه در Uber One مشترک شویم

می توانید به راحتی از طریق وب سایت اوبر وان یا از طریق برنامه Uber یا برنامه Uber Eats ثبت نام کنید. اگر برای اولین بار ثبت نام می کنید، واجد شرایط استفاده آزمایشی رایگان 30 روزه نیز خواهید بود. برای ثبت نام در Uber One از طریق وب سایت این مراحل را دنبال کنید:

  به صفحه وب Uber One بروید و روی دکمه Sign up now کلیک کنید.

  ایمیل یا شماره تلفن خود را وارد کنید یا یک حساب Google، Apple یا Facebook موجود را انتخاب کنید. روی Continue کلیک کنید.

  اوبر کدی را به تلفن یا ایمیلی که ارائه کرده‌اید برای شما ارسال می‌کند. آن را در کادر مشخص شده وارد کنید.

  پس از ثبت نام در Uber، روی دکمه Join Uber One در بالای صفحه کلیک کنید.

  کاربرانی که برای اولین بار استفاده می کنند یک ماه آزمایشی دریافت می کنند، اما همچنان باید یک روش پرداخت اضافه کنند.

اکنون، شما برای Uber One ثبت نام کرده اید. ثبت نام از طریق برنامه Uber یا Uber Eats بسیار مشابه است. روی نماد نمایه در گوشه سمت راست بالای صفحه ضربه بزنید و سپس روی بنر Uber One ضربه بزنید. برای ثبت نام، دستورالعمل های روی صفحه را دنبال کنید. آنها بسیار رک هستند.

چگونه Uber One را لغو کنیم

می توانید اشتراک Uber One خود را از طریق برنامه تلفن همراه یا از طریق صفحه وب لغو کنید.

برای انجام این کار از طریق برنامه Uber:

  برنامه را روی دستگاه تلفن همراه خود باز کنید.

  روی نماد نمایه خود ضربه بزنید و به بخش Uber One بروید.

  مدیریت عضویت را انتخاب کنید.

  پایان عضویت را انتخاب کرده و تایید کنید.

برای انجام این کار در وب سایت Uber، باید با پشتیبانی مشتری Uber تماس بگیرید. این مراحل را دنبال کنید:

  در صفحه وب به حساب Uber خود وارد شوید.

  به صفحه اطلاعات بروید و بخشی درباره لغو عضویت Uber One پیدا کنید.

  گزینه Chat With Us را انتخاب کنید.

یک اپراتور خدمات مشتری شما را در فرآیند لغو عضویت راهنمایی می کند.

Uber One یک سرویس اشتراک جدید است که نرخ ثابت و مزایای دیگر را به مشتریان ارائه می دهد. اگرچه ممکن است برای برخی از کاربران ارزش آن را داشته باشد، اما در نهایت به نیازها و شرایط فردی شما بستگی دارد. اگر اغلب از اوبر استفاده می کنید و می خواهید در هزینه خود صرفه جویی کنید، ثبت نام در Uber One می تواند گزینه خوبی باشد. با این حال، اگر فقط گهگاه از برنامه استفاده می کنید یا از ساختار قیمت فعلی راضی هستید، نیازی به تغییر به سرویس اشتراک جدید نیست.

خبرکاو

برچسب‌ها

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرکاو است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است