متن خبر

TikTok فید اختصاصی STEM خود را به اروپا می آورد

TikTok فید اختصاصی STEM خود را به اروپا می آورد

شناسهٔ خبر: 461573 -
از آنجایی که TikTok همچنان با افزایش فشار در ایالات متحده و بریتانیا مواجه است، این شرکت تعهد خود را برای تقویت محتوای آموزشی در برنامه خود نشان می دهد. این شرکت روز سه‌شنبه اعلام کرد که پس از اولین راه‌اندازی آن در ایالات متحده در سال گذشته، فید اختصاصی STEM خود را در سراسر اروپا، از بریتانیا و ایرلند، گسترش می‌دهد.

فید STEM به طور خودکار در کنار فیدهای «برای شما» و «دنبال کردن» برای کاربران زیر 18 سال ظاهر می‌شود. کاربران بالای 18 سال می‌توانند فید STEM را از طریق تنظیمات «برگزیده‌های محتوای» برنامه فعال کنند. فید شامل محتوای انگلیسی زبان با زیرنویس ترجمه خودکار است.

TikTok او میگوید از زمان راه‌اندازی فید در ایالات متحده در سال گذشته، 33 درصد از کاربران فید STEM را فعال کرده‌اند و یک سوم نوجوانان هر هفته به فید STEM می‌روند. این برنامه از زمان راه اندازی فید شاهد رشد 24 درصدی محتوای مرتبط با STEM در ایالات متحده بوده است. در طول سه سال گذشته، تقریباً 15 میلیون ویدیو مرتبط با STEM در سراسر جهان در این برنامه منتشر شده است.

این شرکت در حال گسترش همکاری خود با Common Sense Networks و Poynter برای ارزیابی تمام محتوای ظاهر شده در فید STEM است. Common Sense Networks محتوا را برای اطمینان از مناسب بودن آن برای فید STEM تحلیل خواهد کرد، در حالی که Poynter قابلیت اطمینان اطلاعات را ارزیابی خواهد کرد. محتوایی که از هر دوی این نقاط بازرسی عبور نکند، واجد شرایط فید STEM نخواهد بود.

راه‌اندازی فید STEM در حالی انجام می‌شود که TikTok به دلیل نمایش محتوای مضر برای کودکان و نوجوانان مورد انتقاد قرار گرفته است و گروه‌های حقوقی ادعا می‌کنند که این برنامه از شیوه‌های طراحی اعتیادآور استفاده می‌کند تا کاربران را تا زمانی که ممکن است درگیر کند.

در ماه فوریه، اتحادیه اروپا اعلام کرد که در حال تحلیل است که آیا TikTok قانون خدمات دیجیتال را نقض کرده است، که شامل قوانینی برای ایمن نگه داشتن کاربران آنلاین است. این کمیسیون در حال تحلیل است که آیا برنامه به اندازه کافی برای جلوگیری از یافتن محتوای نامناسب افراد زیر سن قانونی انجام می دهد و تعیین می کند که آیا انتخاب های طراحی آن باعث تحریک رفتار اعتیاد آور می شود یا خیر.

با اعلام امروز، TikTok به دنبال این است که خود را به عنوان یک مرکز آموزشی برای میلیون‌ها کاربر جوان در برنامه خود معرفی کند تا راهی برای مقابله با انتقادات قانون‌گذاران در سراسر جهان شود. این شرکت قبلاً از فید STEM برای مقابله با ادعاهایی مبنی بر مضر بودن آن برای کاربران جوان استفاده کرده است، زیرا Shou Chew، مدیر عامل TikTok، این فید را در حین شهادت در دو جلسه جداگانه کنگره ایالات متحده، یکی در مارس 2023 و دیگری در ژانویه 2024، تبلیغ کرد.

خبرکاو

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرکاو است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است