متن خبر

TikTok فیدهای ویدیویی اختصاصی برای ورزش، مد، بازی و غذا اضافه می کند

TikTok فیدهای ویدیویی اختصاصی برای ورزش، مد، بازی و غذا اضافه می کند

اخبارTikTok فیدهای ویدیویی اختصاصی برای ورزش، مد، بازی و غذا اضافه می کند
شناسهٔ خبر: 267536 -
خبرکاو:

TikTok بی سر و صدا فیدهای موضوع جدیدی را در کنار فیدهای فعلی «دنبال کردن» و «برای شما» به صفحه اصلی خود اضافه کرده است. برخی از کاربران اکنون فیدهای ویدیویی جدیدی را می بینند که به «ورزش»، «مد»، «بازی» و «غذا» اختصاص داده شده است. کشیدن بین فیدها محتوای هر دسته را بدون نیاز به جستجوی خاص به شما نشان می دهد.

با این طراحی مجدد، به نظر می‌رسد که TikTok به دنبال این است که افراد را راحت‌تر پیدا کند که دقیقاً چه نوع محتوایی را می‌خواهند تماشا کنند یا با آن به‌روز بمانند. فیدهای فعلی «دنبال کننده» و «برای شما» برنامه سازماندهی نشده اند و در عوض طیفی از انواع مختلف محتوا را در عرض چند دقیقه به شما نشان می دهند. به عنوان مثال، می‌توانید با یک ویدیوی خنده‌دار از گربه مواجه شوید و بلافاصله بعد از آن ویدیویی در مورد یک داستان غم انگیز ببینید. با این دسته بندی های جدید، می توانید نوع محتوایی را که می خواهید در آن لحظه ببینید، انتخاب کنید.

اگر به دنبال الهام گرفتن از مد هستید، می توانید به فید مد نگاه کنید. اگر به دنبال ایده های شام هستید، می توانید از طریق فید غذا مرور کنید. البته، همیشه می‌توانید این موارد را در برنامه جستجو کنید، اما فیدهای جدید روشی یکپارچه برای تماشای انواع خاصی از محتوا ارائه می‌دهند.

فیدهای موضوع جدید TikTok

اعتبار تصویر: TechCrunch/Screenshot

این تغییر می‌تواند برای کاربرانی که سازماندهی بیشتری را در برنامه به همراه توانایی تماشای آنچه که در حال و هوای آن هستند می‌خواهند، خوشایند باشد. از سوی دیگر، برخی از کاربران ممکن است این تغییر را دوست نداشته باشند، زیرا تا حدودی صفحه اصلی برنامه را که قبلاً دارای چیزهای مختلف زیادی است، شلوغ می کند.

با آخرین به‌روزرسانی، TikTok امیدوار است با دسته‌های جدید به مخاطبان تعریف‌شده‌تری دست یابد. همچنین می‌تواند راهی برای همسویی بهتر شرکت با رقبای خود باشد. به عنوان مثال، یوتیوب مدتی است که دسته بندی موضوعات را در بالای صفحه اصلی خود دارد و به کاربران امکان می دهد محتوای مورد علاقه خود را پیدا کنند، چه موسیقی، بازی یا پادکست.

مشخص نیست که آیا TikTok قصد دارد به این چهار دسته پایبند باشد یا اینکه در آینده بیشتر عرضه خواهد شد. تعجب آور نخواهد بود اگر این برنامه دسته بندی های بیشتری را برای چیزهایی مانند کتاب و فیلم معرفی کند.

خبرکاو

منبع

برچسب‌ها

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرکاو است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است