متن خبر

Threads در حال اضافه کردن نمرات زنده برای بازی های ورزشی است که از NBA شروع می شود

Threads در حال اضافه کردن نمرات زنده برای بازی های ورزشی است که از NBA شروع می شود

شناسهٔ خبر: 459264 -
Threads، برنامه مشابه توییتر از اینستاگرام، در حال اضافه کردن نمرات زنده برای بازی های ورزشی است. مارک زاکربرگ، مدیر عامل متا روز جمعه اعلام کرد که Threads آزمایش نمرات زنده بازی های NBA را آغاز کرده است و این پلتفرم قصد دارد در آینده از لیگ های دیگری پشتیبانی کند.

راه‌اندازی این ویژگی در حالی انجام می‌شود که Threads همچنان در مقابل X قرار می‌گیرد، که اکنون حدود یک دهه است که نمرات زنده برای بازی‌های ورزشی دارد. با این ویژگی جدید، Threads به دنبال جذب کاربرانی است که معمولاً روی X می‌روند تا درباره بازی‌های زنده بحث کنند و از آخرین پیشرفت‌ها به‌روز بمانند. Threads فقط اضافه کردن نمرات زنده نیست - کاربران همچنین می توانند روی لوگوی یک تیم ضربه بزنند تا به مکالمه مربوط به آن تیم هدایت شوند و با سایر کاربرانی که آنها را دنبال می کنند ارتباط برقرار کنند.

اعتبار تصویر: موضوعات

Threads به TechCrunch بيان کرد که این ویژگی جدید باعث می‌شود تا کاربران راحت‌تر به مکالمات مربوط به تیم‌های مورد علاقه‌شان بپیوندند. این شرکت او میگوید بسکتبال به یکی از محبوب‌ترین موضوعات در شبکه اجتماعی تبدیل شده است و NBA Threads به یکی از فعال‌ترین انجمن‌های ورزشی این اپلیکیشن تبدیل شده است. این شرکت خاطرنشان می کند که ایده پشت ویژگی جدید این است که Threads را به مکانی برای گفتمان ورزشی تبدیل کند.

در عرض یک روز از بازی، می توانید آن را در Threads جستجو کنید تا زمان شروع بازی را ببینید. در طول بازی، شما می توانید آن را در حالی که اتفاق می افتد برای دیدن امتیاز فعلی جستجو کنید. پس از پایان بازی، می توانید آن را جستجو کنید تا امتیاز نهایی را ببینید.

اضافه شدن نمرات زنده نشان‌دهنده آخرین تلاش Threads برای ایجاد پلتفرمی برای رقیب X X، زیرا به کاربران امکان می دهد مکالمات به موقعی را که در شبکه اجتماعی در حال انجام است پیدا کنند.

خبرکاو

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرکاو است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است