متن خبر

Ted Lasso فصل 3 بالاخره تاریخ انتشار را به دست آورد – و خیلی زود است

Ted Lasso فصل 3 بالاخره تاریخ انتشار را به دست آورد – و خیلی زود است

اخبارTed Lasso فصل 3 بالاخره تاریخ انتشار را به دست آورد – و خیلی زود است
شناسهٔ خبر: 266497 -
خبرکاو:

در حال بارگیری پخش کننده صوتی…

Ted Lasso فصل 3 به طور رسمی در Apple TV Plus در روز چهارشنبه 15 مارس آغاز می شود.

سریال کمدی فوتبال اپل تی‌وی پلاس که به‌عنوان هدیه‌ای به سبک روز ولنتاین معرفی شد، بالاخره در کمتر از یک ماه (به هر حال در زمان نگارش) در یکی از بهترین سرویس‌های استریم جهان عرضه خواهد شد.

این افشاگری در کنار اولین تیزر فصل 3 Ted Lasso ساخته شد. در آن، بازیگران مکمل نمایش نشان داده می‌شوند که تابلوهای «باور» خود را به روش‌های خلاقانه مرسوم خود می‌سازند - می‌دانید، پس از نابودی علامت قدیمی در پایان فصل دوم - و آنها را در اطراف رختکن AFC ریچموند نصب می‌کنند. تیزر زیر را ببینید:

بازگشت این برنامه تلویزیونی برنده چند جایزه، اولین باری است که یک سری Apple TV Plus در اواسط هفته عرضه می شود. فصل‌های قبلی تد لاسو جمعه‌ها پخش می‌شد، به این معنی که با برنامه‌های تلویزیونی مارول در دیزنی پلاس رقابت می‌کند – در صورت وجود، مانند فصل ۲ لوکی یا تهاجم مخفی ، بین ماه‌های مارس و ژوئن – برای توجه بینندگان در روزهای حرکت چهارشنبه. رو به جلو.

اپل که از ارائه تاریخ و تیزر رسمی به طرفداران مشتاق راضی نبود، خلاصه داستان فصل سوم تد لاسو را نیز منتشر کرد.

ریچموند تازه ارتقا یافته با تمسخر روبرو می شود زیرا پیش بینی های رسانه ها به طور گسترده آنها را آخرین بار در لیگ برتر می دانند و نیت (نیک محمد) که اکنون به عنوان "بچه شگفت انگیز" شناخته می شود، برای کار برای روپرت (آنتونی هد) در وستهام یونایتد رفته است. " در خلاصه داستان آمده است.

"در پی جدایی جنجالی نیت از ریچموند، روی کنت (برت گلدشتاین) به عنوان دستیار مربی در کنار بیرد (برندان هانت) قرار می گیرد. در همین حال، در حالی که تد (جیسون سودیکیس) با فشارها در محل کار کنار می آید، او همچنان به کشتی گرفتن با او ادامه می دهد. ربکا (هانا وادینگهام) بر روی شکست دادن روپرت تمرکز دارد و کیلی (جونو تمپل) رئیس آژانس روابط عمومی خودش است. به هر حال، قرار است بهترین عملکرد خود را ارائه دهند."

تد لسو و کوچ ریش در یک وعده غذایی و نوشیدنی در فصل 2 تد کمند <a href= به اشتراک می گذارند" class="lazy-image-van" onerror="if(this.src && this.src.indexOf('missing-image.svg') !== -1){return true;};this.parentNode.replaceChild(window.missingImage(),this)" data-normal="https://vanilla.futurecdn.net/techradar/media/img/missing-image.svg" srcset="https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/yx9zFhuwCB9RfFo535JcuN-320-80.jpg 320w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/yx9zFhuwCB9RfFo535JcuN-480-80.jpg 480w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/yx9zFhuwCB9RfFo535JcuN-650-80.jpg 650w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/yx9zFhuwCB9RfFo535JcuN-970-80.jpg 970w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/yx9zFhuwCB9RfFo535JcuN-1024-80.jpg 1024w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/yx9zFhuwCB9RfFo535JcuN-1200-80.jpg 1200w" data-sizes="(min-width: 1000px) 970px, calc(100vw - 40px)" src="https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/yx9zFhuwCB9RfFo535JcuN.jpg" data-pin-media="https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/yx9zFhuwCB9RfFo535JcuN.jpg">

آیا این پایان راه تد و شرکت است؟ (اعتبار تصویر: Apple TV Plus)

با اعلام تاریخ شروع رسمی، آینده سری اصلی اپل، که یکی از بهترین نمایش های اپل تی وی پلاس است، دوباره بر بحث ها مسلط خواهد شد. سازندگان تد لاسو مرتباً اعلام کرده‌اند که سریال همیشه یک سه‌گانه نامیده می‌شود، اما کنایه‌های بازیگران و خدمه - به‌ویژه در 12 ماه گذشته - طرفداران را امیدوار کرده است که این سریال می‌تواند تا حدودی بعد از فصل 3 ادامه پیدا کند. مشخص نیست که آیا این با فصل چهارم خواهد بود یا به عنوان یک یا دو فصل.

در کمال تعجب، اپل از تایید اضافه شدن هیچ بازیگری به مجموعه بازیگران رو به رشد سریال خودداری کرد و در عوض اعلام کرد که تمام بازیکنان اصلی فصل 1 و 2 برای قسمت بعدی آن باز خواهند گشت. پس ، به نظر می رسد که فصل 3 تد کمند بیش از چند سورپرایز برای مخاطبان در طول پخش 12 قسمتی آینده خود داشته باشد.

این تاریخ همه مهم راه اندازی دوباره است: Ted Lasso فصل 3 اولین بار در Apple TV Plus در روز چهارشنبه، 15 مارس خواهد بود. قسمت های جدید هر چهارشنبه پس از آن بر روی پلت فرم استریم راه اندازی می شود تا آخرین قسمت فصل 3 در چهارشنبه، 7 ژوئن منتشر شود.

برای پوشش بیشتر مبتنی بر Apple TV Plus، مرکز فصل دوم Severance ما را بخوانید. علاوه بر این، بهترین فیلم های Apple TV Plus را برای پخش در حال حاضر تحلیل کنید.

برچسب‌ها

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرکاو است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است