سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

TechCrunch Minute: چرا شرکت پشت Truth Social Trump به روند رو به رشد IPO پیوست

عرضه‌های اولیه سهام Reddit و Astera Labs هفته گذشته اکسیژن رسانه‌ای زیادی را مصرف کردند. و با دلیل موجه، دو IPO فناوری قیمت خوبی داشتند و با ذوق و شوق بیشتری معامله می‌شدند. پس از مدت‌ها کمبود عرضه‌های فناوری، دیدن دو پیشنهاد بزرگ و چند میلیارد دلاری در یک هفته، بخشی از یک پیروزی بسیار مورد نیاز برای شرکت‌های فناوری بازار خصوصی بود، و آه تسکین برای همین موضوع. اما هفته گذشته یک پیشنهاد دیگر وجود داشت که جنبه فنی نسبت به آن دارد: ترامپ رسانه و گروه فناوری، ...

عرضه‌های اولیه سهام Reddit و Astera Labs هفته گذشته اکسیژن رسانه‌ای زیادی را مصرف کردند. و با دلیل موجه، دو IPO فناوری قیمت خوبی داشتند و با ذوق و شوق بیشتری معامله می‌شدند. پس از مدت‌ها کمبود عرضه‌های فناوری، دیدن دو پیشنهاد بزرگ و چند میلیارد دلاری در یک هفته، بخشی از یک پیروزی بسیار مورد نیاز برای شرکت‌های فناوری بازار خصوصی بود، و آه تسکین برای همین موضوع.

اما هفته گذشته یک پیشنهاد دیگر وجود داشت که جنبه فنی نسبت به آن دارد: ترامپ رسانه و گروه فناوری، که شرکت پشت Truth Social است. اطلاعات بیشتر از TechCrunch در اینجا، اما اصل ماجرا این است که پس از رفت و آمد زیاد، با SPAC انتخابی خود ادغام شد و شروع به معامله کرد.

از نظر مالی سفری پر فراز و نشیب در پیش دارد، اما این واقعیت که هفته گذشته شاهد دو عرضه بزرگ بودیم و یک تراکنش دیگر در بازار عمومی به این معنی است که پنجره IPO بازگشته است، درست است؟

خبرکاو