متن خبر

TeamGroup کارت میکرو اس‌دی ایده‌آل را برای Steam Deck معرفی می‌کند – اما اینکه آیا ما آن را خواهیم دید یا خیر، موضوع دیگری است.

TeamGroup کارت میکرو اس‌دی ایده‌آل را برای Steam Deck معرفی می‌کند – اما اینکه آیا ما آن را خواهیم دید یا خیر، موضوع دیگری است.

شناسهٔ خبر: 462419 -
ماکتی <a href= از کارت microSD و آداپتور T-Create در مقابل Steam Deck" class=" block-image-ads hero-image" srcset="https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/owwV2cZGiNFGTLLgiWkoaF-320-80.jpg 320w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/owwV2cZGiNFGTLLgiWkoaF-480-80.jpg 480w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/owwV2cZGiNFGTLLgiWkoaF-650-80.jpg 650w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/owwV2cZGiNFGTLLgiWkoaF-970-80.jpg 970w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/owwV2cZGiNFGTLLgiWkoaF-1024-80.jpg 1024w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/owwV2cZGiNFGTLLgiWkoaF-1200-80.jpg 1200w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/owwV2cZGiNFGTLLgiWkoaF-1920-80.jpg 1920w" sizes="(min-width: 1000px) 600px, calc(100vw - 40px)" data-pin-media="https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/owwV2cZGiNFGTLLgiWkoaF.jpg">
(اعتبار تصویر: Future / TeamGroup)

TeamGroup سازنده حافظه و حافظه، کارت microSD جدیدی را معرفی کرده است که ممکن است بهترین کارت microSD برای Steam Deck باشد – یعنی زمانی که در دسترس باشد.

کارت حافظه TeamGroup T-Create Expert SMART MicroSDXC دارای ظرفیت 2 ترابایت است و در حالی که بیشتر برای جامعه خلاق طراحی شده است، نمی توان از این واقعیت که سرعت و ظرفیت خواندن/نوشتن گزارش شده آن را برای رایانه های دستی بازی های رایانه ای که میکرو اس دی را می پذیرند ایده آل کرده است. کارت ها به عنوان فضای ذخیره اضافی، مانند Steam Deck.

علاوه بر سرعت و ظرفیت، کارت حافظه دارای نرم افزار SMART است که به کاربران امکان می دهد از طریق نرم افزار اختصاصی توسعه یافته توسط TeamGroup وضعیت کارت را کنترل کنند.

این نرم افزار از فناوری تشخیص ساییدگی حافظه فلش برای اطلاع رسانی به کاربران در مورد وضعیت کارت استفاده می کند و به شما درک بهتری از زمانی که کارت ممکن است در خطر از کار افتادن باشد، می دهد.

از نظر عملکرد، سرعت خواندن و نوشتن این کارت به ترتیب تا 170 مگابایت بر ثانیه و 160 مگابایت بر ثانیه است. این حتی به خوبی حافظه فلش در مدل پایه Steam Deck نیست، خیلی کمتر از آنهایی که یک SSD PCIe در آنها وجود دارد، اما اگر یک کتابخانه بازی بزرگ دارید که می خواهید درایو ذخیره سازی اصلی خود را با آن تعویض کنید و از آن خارج کنید. ، این به شما امکان می دهد بازی های بیشتری را نسبت به آنچه که در حال حاضر ممکن است به صورت آفلاین نگه دارید.

چه زمانی می توانید آن را بخرید و قیمت آن چقدر است؟

این اعلامیه، هر چند ممکن است برای برخی از دارندگان Steam Deck هیجان‌انگیز باشد، با این واقعیت که به نظر می‌رسد این کارت در حال حاضر در هیچ کجای فروش نیست و بدون هیچ قیمت رسمی از TeamGroup، نمی‌توانیم به شما بگوییم تا حدودی خدشه‌دار شده است. چقدر باید برای ظرفیت اضافه شده این کارت هزینه کنید.

همانطور که PCGamesN اشاره می‌کند، چند کارت 2 ترابایتی در ماه‌های اخیر معرفی شده‌اند، فقط برای اینکه خود کارت‌ها هرگز به بازار عرضه نشوند – حداقل هنوز.

اینکه آیا TeamGroup که کانال های توزیع بسیار بهتری نسبت به سایر سازندگان دارد، می تواند کارت خود را به بازار بیاورد یا خیر، باید مشخص شود، اما در صورت موفقیت، این یک سرمایه بادآورده برای شرکت خواهد بود - بسیاری از دارندگان Steam Deck و همچنین خلاقان، دوست دارند این یکی را به دست بیاورند.

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید ...

ویرایشگر اجزا

جان (او/او) ویرایشگر مؤلفه‌ها در TechRadar است و همچنین یک برنامه‌نویس، گیمر، فعال و دانش آموخته کالج بروکلین است که در حال حاضر در بروکلین، نیویورک زندگی می‌کند.

جان که توسط CTA به‌عنوان پیشگام رسانه‌ای CES 2020 برای گزارش‌های علمی و فناوری خود نام‌گذاری شده است، در تمام زمینه‌های علوم رایانه، از جمله اخبار صنعت، بررسی‌های سخت‌افزار، بازی‌های رایانه‌ای، و همچنین نوشتن علمی عمومی و تأثیر اجتماعی صنعت فناوری، تخصص دارد. .

می توانید او را به صورت آنلاین در Threads @johnloeffler پیدا کنید.

بازی در حال حاضر: Baldur's Gate 3 (درست مثل بقیه).

خبرکاو

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرکاو است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است