سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

‘Star Trek Online’ در اپیزود جدید که در 9 می منتشر می شود، با یک ریپ فضا-زمان دست و پنجه نرم می کند

97xXizztNa856dgst3GAv4-1200-80.jpg
با یک قسمت تازه از Star Trek Online به مرز نهایی شیرجه بزنید. به‌روزرسانی بزرگ بعدی محتوای «Star Trek Online» (STO) با نام «Unravelled» از دوشنبه (9 مه) برای رایانه شخصی منتشر می‌شود. می‌توانید به جهان بپیچید و آخرین به‌روزرسانی‌های آن را در وب‌سایت رسمی بخوانید (در برگه جدید باز می‌شود) . STO که توسط Cryptic Studios و Gearbox Publishing تحت مجوز CBS ساخته شده است، بزرگترین بازی نقش آفرینی رایگان موجود است که با این فرنچایز مرتبط ...

با یک قسمت تازه از Star Trek Online به مرز نهایی شیرجه بزنید.

به‌روزرسانی بزرگ بعدی محتوای «Star Trek Online» (STO) با نام «Unravelled» از دوشنبه (9 مه) برای رایانه شخصی منتشر می‌شود. می‌توانید به جهان بپیچید و آخرین به‌روزرسانی‌های آن را در وب‌سایت رسمی بخوانید (در برگه جدید باز می‌شود) .

STO که توسط Cryptic Studios و Gearbox Publishing تحت مجوز CBS ساخته شده است، بزرگترین بازی نقش آفرینی رایگان موجود است که با این فرنچایز مرتبط است. تا سال 2022 تعداد بازیکنان آن بیش از 2.5 میلیون نفر بود.

اگر آماده تماشای همه برنامه‌های Trek هستید، راهنمای پخش جریانی Star Trek ما را تحلیل کنید تا ببینید چگونه هر قسمت از هر فرنچایزی را تماشا کنید. اگر "آن فرنچایز دیگر" را ترجیح می دهید، در اینجا نگاهی به انتخاب های ما برای بهترین بازی های جنگ ستارگان برای بازی می اندازیم.

مطالب مرتبط: راهنمای پخش Star Trek: کجا می توان فیلم ها و برنامه های تلویزیونی Star Trek را به صورت آنلاین تماشا کرد

جدیدترین اپیزود STO دنباله‌ای از یک قوس داستانی طولانی در جهان آینه‌ای است که بیشتر سال گذشته بر آن حاکم بود. داستان با هدایت کاپیتان شما توسط دریاسالار Kuumaarke در یک ماموریت علمی بشردوستانه برای تثبیت خورشید برای تمدن Nakhul آغاز می شود، که در چندین قسمت (باز شده در برگه جدید) "Star Trek: Enterprise" (2001-2001) به نمایش درآمد. .

با این حال، در حالی که به ناخول کمک می کند، یک کشف کار را مختل می کند: کاپیتان شما یک «گرداب واقعیت فرابعدی فضا-زمان را در سراسر جهان چندگانه مختل می کند» را کشف خواهد کرد، بیانیه مطبوعاتی رسمی (در برگه جدید باز می شود) برای رویداد. در نتیجه، خدمه شما با Tholians، گونه‌ای غیر انسان‌نما که برای اولین بار در سری اصلی (در برگه جدید باز می‌شود) مورد بحث قرار می‌گیرد، درگیر می‌شود.

داستان های مرتبط:

شرح مأموریت ادامه می‌دهد که تولیان‌ها نشان می‌دهند که استفاده مداوم از زمان و سفرهای بعدی باعث این گرداب‌ها شده است. کاپیتان شما تا حدودی مقصر است.

همانطور که برای حل این تضاد بین کهکشانی تلاش می کنید، گشت های جدید و به روز رسانی مجموعه ای تبلیغاتی از اقلام موسوم به Infinity Lock Box را از جمله مزایای دیگر دریافت خواهید کرد.

"Star Trek Online" برای دانلود به عنوان یک بازی پایه رایگان است (شما می توانید آن را از اینجا دریافت کنید (در برگه جدید باز می شود) ، با خریدهای درون بازی و DLC موجود است.

الیزابت هاول یکی از نویسندگان کتاب " چرا من بلندتر هستم (در برگه جدید باز می شود ؟" است. (ECW Press، 2022؛ با فضانورد کانادایی دیو ویلیامز)، کتابی در مورد پزشکی فضایی. او را در توییتر @howellspace دنبال کنید (در برگه جدید باز می شود) . ما را در توییتر @Spacedotcom (در برگه جدید باز می شود) یا فیس بوک (در برگه جدید باز می شود) دنبال کنید .