متن خبر

‘Star Trek Annual 2023’ یک سفر هولدک در تاریخ Trek است

‘Star Trek Annual 2023’ یک سفر هولدک در تاریخ Trek است

اخبار‘Star Trek Annual 2023’ یک سفر هولدک در تاریخ Trek است
شناسهٔ خبر: 266648 -
خبرکاو:

مطمئناً همه چیز در دنیای کتاب‌های مصور «پیشتازان فضا» در انتشارات IDW گرم می‌شود و سال 2023 سال پرچمداری برای ورود جسورانه به مرز نهایی با چندین خدمه و اتصال به جهان بزرگ‌تر است.

اما سال بدون نسخه همیشه مورد استقبال «Star Trek Annual» برای تکمیل پیشنهادات بهاری فضایی کاملاً کامل نخواهد بود، و ما اولین نگاهی انحصاری به تمام جلدهای باورنکردنی که طرفداران می توانند پیش بینی کرده و برای آنها برنامه ریزی کنند، داشته ایم.

این فرود جشنی 40 صفحه‌ای که توسط جکسون لنزینگ و کالین کلی نوشته شده و هنرمندی به نام راشل استات به آن ملحق شده است، در ماه مه، یک تور بی‌نیروی ماجراجویی میان ستاره‌ای است.

مطالب مرتبط: قاتلان خدا سیسکو و ورف را در کمان داستانی «Star Trek: Day of Blood» IDW هدف قرار می دهند.

نوع جلد برای انتشارات IDW "Star Trek Annual 2023." (اعتبار تصویر: IDW)

از اکتبر سال 2022، IDW پرچم‌دار جدید سری «پیشتازان فضا» را از نویسندگان سوپراستار جکسون لنزینگ و کالی‌کلی («پیشتازان فضا: سال پنجم») و هنرمند رامون روزاناس راه‌اندازی کرد، اما اخباری درباره پنج شماره منتشر شد. رویداد متقاطع تابستانی با نام "Star Trek: Day of Blood".

این کمان اتحاد بین «Star Trek» و مجموعه آینده «Star Trek: Defiant» در 6 مه 2023 با یک ویژه نامه رایگان روز کمیک با عنوان «Prelude to Day of Blood» که توسط استادان کمیک کهنه کار Lanzing، Kelly نوشته شده است، عرضه می شود. و کریستوفر کانتول با آثار هنری مایک فیهان.

نوع جلد برای انتشارات IDW "Star Trek Annual 2023." (اعتبار تصویر: IDW)

با این حال، برجستگی سال، «پیشتازان فضا سالانه 2023» IDW است که خوانندگان را در کنار شخصیت‌هایی که تاریخ طولانی و داستانی فرنچایز را در بر می‌گیرند، به ماجراجویی می‌برد.

نوع جلد برای انتشارات IDW "Star Trek Annual 2023." (اعتبار تصویر: IDW)

این خلاصه رسمی است:

خدمه تسئوس بالاخره فرصتی برای استراحت پیدا کردند. اما درست زمانی که همه آرام می‌گیرند، یک سیگنال عجیب با پیامی می‌آید که او میگوید : "آقای اسکات. ما مشکل داریم. کمک بیاورید. - جیم". پس از یافتن منبع سیگنال، خدمه پل تسئوس وارد یک هولدک کاملاً فعال می شوند که پل USS Enterprise اصلی را بازسازی می کند - با "کشف" چند ستاره مهمان "جدید"!

به نویسندگان سریال تحسین‌شده «پیشتازان فضا»، جکسون لنزینگ و کالی کلی («بتمن فراتر»، «کاپیتان آمریکا») بپیوندید تا با هنر راشل استات («جنگ ستارگان: ماجراهای جمهوری بالا").

نوع جلد برای انتشارات IDW "Star Trek Annual 2023." (اعتبار تصویر: IDW)

با جلد اصلی توسط Rachael Stott و کاورهای متنوع از Steffi Hochreigl، Rhys Yorke، و JK Woodward، انتشارات IDW "Star Trek Annual 2023" در ماه می امسال در فروشگاه‌های کمیک قرار می‌گیرد.

ما را دنبال کنید @Spacedotcom (در برگه جدید باز می شود) یا در فیس بوک (در برگه جدید باز می شود) و اینستاگرام (در برگه جدید باز می شود) .

برچسب‌ها

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرکاو است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است