متن خبر

Sprinklr 4 درصد از نیروی کار جهانی را در میان کندی کاهش می دهد

Sprinklr 4 درصد از نیروی کار جهانی را در میان کندی کاهش می دهد

اخبارSprinklr 4 درصد از نیروی کار جهانی را در میان کندی کاهش می دهد
شناسهٔ خبر: 266846 -
خبرکاو:

شرکت تجربه مشتری Sprinklr تقریباً 4٪ از نیروی کار جهانی خود - یا بیش از 100 کارمند - را در حالی که تعداد کارکنان خود را در بحبوحه رکود اقتصادی مداوم تنظیم می کند، اخراج کرده است.

TechCrunch از افراد آشنا با این موضوع دریافت و از طریق یک ایمیل با شرکت تایید کرد، Sprinklr هفته گذشته کار اخراج را آغاز کرد و در حال کاهش نیروی کار خود در هند، ایالات متحده و سایر مناطق است.

یکی از سخنگویان اسپرینکلر بيان کرد که «تصمیم استراتژیک تجاری» بر کارمندان در مناطق، بخش‌ها و عملکردهای پشتیبانی خاص تأثیر می‌گذارد.

سخنگوی در بیانیه ای آماده شده گفت: «در حالی که گرفتن این تصمیمات بسیار دشوار است، اما تصمیم درستی برای موفقیت بلندمدت ما است زیرا ما از مدل کسب و کار ظرفیت محور به مدل کسب و کار مبتنی بر بهره وری تغییر می کنیم.» «اولویت اول ما حمایت از کارمندان خود با بیشترین دقت و احترام، نشان دادن قدردانی از مشارکت آنها در Sprinklr و کمک به آنها در انتقال آنها است. سپس با تمرکز بر آسان‌تر کردن فروش و ارائه رشد سودآور به کسب‌وکار، دوباره هماهنگ می‌شویم.»

در 7 فوریه، شرکت مستقر در نیویورک دسته اولیه کارمندان آسیب دیده خود را اعلام کرد. به TechCrunch تایید کرد که این تصمیم هیچ یک از مدیران سطح C را تحت تاثیر قرار نداده است.

اسپرینکلر تعداد دقیق کارکنانی که به دلیل این تصمیم اخراج شده اند را فاش ن کرد. طبق یک پرونده SEC (PDF) این شرکت تا 31 ژانویه 2022 دارای 3245 کارمند بود. از کل تعداد کارمندان در آن زمان، 933 نفر در ایالات متحده مستقر بودند و 2312 نفر در سطح بین المللی مستقر بودند، از جمله 1580 نفر در هند.

در چند ماه گذشته، Sprinklr با نهادهایی از جمله سامسونگ، Sitel Group و بزرگترین فروشگاه اروپایی El Corte همکاری کرده است تا تجربه خرید را برای مشتریان خود افزایش دهد. با این حال، نااطمینانی اقتصادی فعلی در بازار احتمالاً شرکت‌ها را مجبور به کاهش هزینه‌های غیرضروری از جمله بازاریابی و مدیریت رسانه‌های اجتماعی می‌کند که ممکن است منجر به کاهش تقاضا برای خدمات Sprinklr شود.

این اولین بار نیست که Sprinklr کارمندان خود را در یک سال گذشته اخراج می کند. در ماه جولای، این شرکت حداقل 50 نقش در بخش بازاریابی جهانی خود را کاهش داد.

Sprinklr در درآمد سه ماهه سوم خود، 32 درصد افزایش درآمد خود را نسبت به سال قبل از 96.3 میلیون دلار در سال گذشته به 127.1 میلیون دلار گزارش داد. با این حال، زیان عملیاتی شرکت در سه ماهه از 15.3 میلیون دلار به 26.3 میلیون دلار رسید.

سهام اسپرینکلر در روز سه‌شنبه ۱۱.۰۲ دلار به ازای هر سهم معامله شد و ارزش بازار آن ۲.۸۷ میلیارد دلار بود.

خبرکاو

منبع

برچسب‌ها

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرکاو است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است