متن خبر

SoftBank به عنوان اعتباربخش به بلاک چین Oasys متمرکز بر بازی می‌پیوندد

SoftBank به عنوان اعتباربخش به بلاک چین Oasys متمرکز بر بازی می‌پیوندد

اخبارSoftBank به عنوان اعتباربخش به بلاک چین Oasys متمرکز بر بازی می‌پیوندد
شناسهٔ خبر: 267202 -
خبرکاو:

همانطور که بسیاری از ناظران این سوال را مطرح می کنند که بلاک چین چه ارزش واقعی می تواند برای بازی های ویدیویی به ارمغان بیاورد، یک شرکت بزرگ برای این فضا تضمین می کند. SoftBank Corp، بازوی اپراتور مخابراتی گروه SoftBank، به Oasys، یک بلاک چین که برای بازی های ویدیویی طراحی شده است، به عنوان اعتبارسنجی پیوسته است.

اعتباردهنده گره یا رایانه ای است که به تأیید تراکنش های اضافه شده به بلاک چین کمک می کند و شبکه غیرمتمرکز را پایدار و ایمن نگه می دارد. در ازای کارش توکن هایی دریافت می کند. همچنین می تواند در تصمیمات حاکمیتی شبکه شرکت کند.

مانند شبکه محبوب اتریوم، Oasys از روش اثبات سهام برای اعتبارسنجی تراکنش‌ها استفاده می‌کند، که به مشارکت‌کنندگان شبکه نیاز دارد تا توکن‌های خود را به اشتراک بگذارند. این در تضاد با مکانیسم اثبات کار بیت کوین است که توان محاسباتی را مصرف می کند و به دلیل تأثیرات زیست محیطی آن مورد انتقاد قرار می گیرد.

تا به امروز، بیش از دوازده بازی در Oasys موجود است. یک بازی بلاک چین می‌تواند عناصری از فناوری‌های بلاک چین مانند ارزهای رمزنگاری شده و توکن‌های غیرقابل تعویض را در خود جای دهد که به کاربران امکان می‌دهد دارایی‌های درون بازی را در بلاک چین داشته باشند و آن‌ها را معامله کنند، که اغلب محل مناقشه در دنیای بازی است: چرا باید داشته باشیم. دارایی های درون بازی آنها در بلاک چین؟

بیانیه این همکاری به صورت مبهم بیان شده است و فقط می گوید که SoftBank و Oasys "برای کشف توسعه خدمات مبتنی بر بلاک چین برای صنعت بازی با یکدیگر همکاری خواهند کرد. " Keiichi Makizono، معاون ارشد و CIO SoftBank، اضافه می‌کند که این شرکت مشتاقانه منتظر همکاری با Oasys برای ارتقای پیاده‌سازی اجتماعی Web3 و حل مشکلات اجتماعی است.

با این وجود، این یک رای اعتماد غول مخابراتی ژاپنی به صنعتی است که در سال گذشته تحت تاثیر آشفتگی بازار قرار گرفته است.

SoftBank در حال پیوستن به مجموعه ای از 21 تایید کننده برای Oasys، از جمله Square Enix، توسعه دهنده سری Final Fantasy است. Bandai Namco Research، یک بازوی تحقیقاتی زیر مجموعه شرکت سرگرمی ژاپنی؛ SEGA، غول کنسول ژاپنی؛ گروه بازی های فرانسوی یوبی سافت; و Yield Guild Games، یک استودیوی بازی برای کسب درآمد با پشتیبانی a16z.

در درازمدت، Oasys قصد دارد شبکه خود را با «فعال کردن مشارکت عمومی از طریق یک شورا و حذف محدودیت در تعداد اسلات اعتبارسنجی تا زمانی که الزامات لازم برآورده می‌شود» غیرمتمرکزتر کند.

خبرکاو

منبع

برچسب‌ها

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرکاو است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است