سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

Shogun را آنلاین تماشا کنید

(اعتبار تصویر: Hulu) Shōgun را به صورت آنلاین تماشا کنید Shōgun اولین روز سه شنبه در Hulu فرود می آید (یک دوره آزمایشی رایگان 30 روزه برای مشترکین جدید در دسترس است) و بعداً همان روز به طور زنده از FX پخش می شود. برای مثال، بینندگان بین‌المللی، در کانادا و بریتانیا، قسمت‌های کاملاً جدید را در دیزنی پلاس در دسترس خواهند دید. در حال حاضر خارج از کشور هستید؟ از VPN برای تماشای آنلاین Shōgun از هر کجا استفاده کنید . نحوه ...
هیرویوکی سانادا در نقش لرد یوشی توراناگا در شوگون
(اعتبار تصویر: Hulu)

Shōgun را به صورت آنلاین تماشا کنید

Shōgun اولین روز سه شنبه در Hulu فرود می آید (یک دوره آزمایشی رایگان 30 روزه برای مشترکین جدید در دسترس است) و بعداً همان روز به طور زنده از FX پخش می شود. برای مثال، بینندگان بین‌المللی، در کانادا و بریتانیا، قسمت‌های کاملاً جدید را در دیزنی پلاس در دسترس خواهند دید.

در حال حاضر خارج از کشور هستید؟ از VPN برای تماشای آنلاین Shōgun از هر کجا استفاده کنید .

نحوه تماشای شوگون
تاریخ انتشار: سه شنبه 27 بهمن
پخش تلویزیونی: از ساعت 10 شب به وقت محلی / PT به صورت زنده در FX
پخش رایگان: Hulu با استفاده آزمایشی رایگان 30 روزه (ایالات متحده)
جریان بین المللی: Disney Plus (CA، UK، AU)
از ExpressVPN استفاده کنید و از هر کجا پخش کنید

Shōgun: پیش نمایش

خودتان را برای تأثیرگذاری آماده کنید، زیرا شوگان، این حماسه 10 قسمتی از سامورایی ها و جنگ داخلی بر اساس رمان پرفروش جیمز کلاول در سال 1975، روی پرده های ما می آید. ایجاد شده توسط راشل کوندو، جاستین مارکس نامزد جایزه اسکار، و با حضور بازیگران مشهور بین‌المللی، در زیر توضیح می‌دهیم که چگونه شوگان را از هر کجا به‌صورت آنلاین و رایگان در Hulu در ایالات متحده تماشا کنید.

کتاب فوق‌العاده محبوب کلاول شرحی تخیلی از رویدادهای شکل‌دهنده‌ای که در قرن هفدهم ژاپن روی داده‌اند، ارائه می‌کند. این سریال بر روی سه شخصیت اصلی متمرکز است - ملوان غرق شده جان بلکتورن، جنگجوی محاصره شده لرد یوشی توراناگا، و سامورایی به شدت وفادار لیدی ماریکو - که سرنوشت آنها به طور چشمگیری در پس زمینه ای از تحولات تاریخی تلاقی می کند، زیرا کشور به جنگ داخلی خونین می رسد.

کاسمو جارویس (پیکی بلایندرز) نقش بلکثورن را بازی می کند که سرنوشت او به طور نزدیک با سرنوشت لرد یوشی توراناگا پیوند خورده است. در همین حال، توراناگا توسط هیرویوکی سانادا زنده می‌شود که فیلم‌شناسی پرکارش شامل ایچی قاتل و جان ویک: فصل 4 است، و آنا ساوای (درام اپل تی‌وی پلاس پاچینکو) نقش ماریکو، پل ارتباطی بین بلکتورن و توراناگا و زنی مشتاق را بازی می‌کند. برای اثبات وفاداری خود

شوگان که مملو از تماشای حماسی و درام پرمخاطب است، آماده است که یکی دیگر از موفقیت‌های موفق Hulu باشد. این فیلم 100% امتیاز Rotten Tomatoes دارد و قبلاً به‌عنوان «شاهکار واقعی»، «درام پرستیژ نوشته شده بزرگ» و «یکی از جذاب‌ترین و تأثیرگذارترین نمایش‌های سال» توسط جاستین یو از The Wrap مورد ستایش قرار گرفته است.

این درام تاریخی هیجان انگیز را اکنون با راهنمای ما در زیر پخش کنید، که نحوه تماشای فصل 1 شوگان را به صورت آنلاین از هر کجا توضیح می دهد.


نحوه تماشای آنلاین شوگون رایگان در ایالات متحده

نحوه تماشای آنلاین Shōgun از خارج از کشور خود

اگر زمانی که شوگان شروع به کار کرد به خارج از کشور سفر می‌کنید، به دلیل محدودیت‌های منطقه‌ای آزاردهنده، نمی‌توانید نمایش را مانند معمول تماشا کنید. خوشبختانه، یک راه حل آسان وجود دارد.

دانلود VPN به شما امکان می دهد بدون توجه به جایی که هستید به صورت آنلاین پخش جریانی داشته باشید. این یک نرم‌افزار ساده است که آدرس IP شما را تغییر می‌دهد، به این معنی که می‌توانید به محتوای درخواستی یا تلویزیون زنده دسترسی داشته باشید، درست مثل اینکه در خانه هستید.

از VPN برای تماشای Shōgun از هر کجا استفاده کنید

پرچم کانادا

نحوه تماشای آنلاین شوگون در کانادا

پرچم انگلستان

نحوه تماشای آنلاین Shōgun در بریتانیا

پرچم استرالیا

نحوه تماشای آنلاین شوگون در استرالیا

تریلر شوگون

بازیگران شوگان

هیرویوکی سانادا در نقش لرد یوشی توراناگا

کاسمو جارویس در نقش خلبان سرگرد جان بلکثورن

آنا ساوای در نقش تودا ماریکو

تادانوبو آسانو در نقش کاشیگی یابوشیگه

هیروتو کانایی در نقش کاشیگی اومی

تاکهیرو هیرا در نقش ایشیدو کازوناری

موئکا هوشی در نقش اوسامی فوجی

شینوسوکه آبه در نقش تودا بونتارو

توکوما نیشیکا در نقش تودا «مشت آهنین» هیروماتسو

یاسوناری تاکشیما در نقش موراجی

یوکی کورا در نقش یوشی ناگاکادو

فومی نیکایدو در نقش اوچیبا نو کاتا

تامی باستو در نقش پدر مارتین آلویتو

راهنمای قسمت شوگون

اپیزود 1 - «انجین»: چهارشنبه، سه شنبه 7 بهمن

اپیزود 2 - "خادمان دو ارباب" : سه شنبه 7 بهمن

قسمت 3 - "فردا است فردا": سه شنبه، 5 مارس

قسمت 4 - "حصار هشت گانه": سه شنبه، 12 مارس

قسمت 5 - "شکسته به مشت": سه شنبه، 19 مارس

قسمت 6 - TBA: سه شنبه، 26 مارس

قسمت 7 - TBA: سه شنبه، 2 آوریل

قسمت 8 - TBA: سه شنبه، 9 آوریل

قسمت 9 - TBA: سه شنبه، 16 آوریل

قسمت 10 - TBA: سه شنبه، 23 آوریل

دانیل پتمن یک نویسنده مستقل است که مقالاتی را در سراسر طیف فرهنگی برای مجلاتی مانند Aesthetica، Photomonitor، The Brooklyn Rail و This is Tomorrow تولید می کند. او همچنین خدمات متن نویسی را به متصدیان و هنرمندان فردی در سراسر جهان ارائه می دهد و آثاری نیز در سطح بین المللی منتشر شده است. ژانر فیلم مورد علاقه او ترسناک است (Scream 5 را بیاورید!) و هرگز از گوش دادن به Absolute 80s در رادیو خسته نمی شود.

خبرکاو