متن خبر

Samsung Galaxy Watch 6 ممکن است دارای یک پروژکتور داخلی مخفی باشد

Samsung Galaxy Watch 6 ممکن است دارای یک پروژکتور داخلی مخفی باشد

اخبارSamsung Galaxy Watch 6 ممکن است دارای یک پروژکتور داخلی مخفی باشد
شناسهٔ خبر: 267786 -
خبرکاو:

در حال بارگیری پخش کننده صوتی…

سامسونگ پتنت عجیب و غریب جدیدی برای ساعت گلکسی سامسونگ ثبت کرده است. سامسونگ پس از عرضه با Samsung I8530 Galaxy Beam، یک تلفن همراه با پروژکتور داخلی، در حال کار بر روی ساعت سامسونگ گلکسی با یک پروژکتور چند رسانه ای داخلی کوچکتر است.

ممکن است هنگام انتخاب بهترین ساعت هوشمند (یا بهترین ساعت هوشمند ارزان قیمت) در فهرست آرزوهای شما قرار نگیرد، اما با این وجود به نظر یک ویژگی جالب است. گفته می شود که پروژکتور که توسط GSMArena مشاهده شده است (در برگه جدید باز می شود) ، گفته می شود که می تواند "اطلاعات را از قسمت بیرونی محفظه خود به سمت پشت دست کاربر ارسال کند". این می تواند شامل زمان، مانند ساعت پروژکتور اتاق خواب، یا حتی "پخش و محتوای چند رسانه ای" باشد.

این ویژگی از یک پروژکتور و LED های کوچک استفاده می کند که توصیف می شود قادر به تنظیم درخشندگی خود هستند، پس می توانید تنظیمات را تا جایی که می توانید با صفحه نمایش تغییر دهید. این نمودار نشان می دهد که زمان و ضربان قلب شما در پشت دست کاربر نمایش داده می شود، اما پیشنهاد "پخش ها" جالب است. تصور می کنم تماشای یک کپی کوچک از فیلم Avatar: The Way of Water با استفاده از پشت دست شما به عنوان بوم پروژکتور دقیقاً همان راهی است که جیمز کامرون بینندگان را تصور می کرد که بیشترین بهره را از فیلم ببرند.

پتنت ایالات متحده در 2 فوریه منتشر شد (در برگه جدید باز می شود) و در آگوست 2022 ثبت شد. واضح است که این فناوری برای مدتی در کار بوده است، پس شاید شاهد نمایان شدن یک Samsung Galaxy Watch Beam باشیم. سال

HUawei Watch Buds روی مچ مردانه

(اعتبار تصویر: هواوی)

تجزیه و تحلیل: مراقب باشید چه آرزویی دارید

من این را به یک اندازه دوست دارم و متنفرم. در زمان نوشتن این مقاله، همین چند روز پیش بود که من استدلال کردم که ساعت‌های هوشمند از گجت‌های عجیب‌تر و شگفت‌انگیزتر استفاده کنند. در پشت Huawei Watch D، Huawei Watch Buds و Garmin Instinct Crossover، می‌خواستم فناوری پوشیدنی دوباره جالب و فیزیکی شود، مانند آینده‌ای که در دهه 1990 تصور می‌کردیم.

این یک ایده جالب و فیزیکی است. این یک برنامه جدید یا محصول تمام دیجیتال یا یک نسخه بهبود یافته از یک حسگر موجود نیست، بلکه یک مفهوم کاملاً جدید است که می توانید آن را به مادربزرگ خود نشان دهید. همچنین این یک ایده کاملا احمقانه است، و من نمی توانم موقعیتی را تصور کنم که در آن بخواهم زمان را از پشت دستم بخوانم، اوه، نمی دانم، با همان بازو به ساعتم نگاه کنم. -حرکت بالا بردن

به عنوان یک ابزار روزمره، تقریباً بی فایده است، مگر اینکه بخواهید در حین ارائه کاری مچ خود را به سمت دیواری مانند Buzz Lightyear بگیرید. احساس می‌کنم کسی پست قبلی من را خوانده و آن را تا حد منطقی پیش برده است تا به من نشان دهد که من چه احمقی هستم. اما آن شخص توانایی من برای سرگرم شدن را دست کم می گیرد، و اگرچه من یکی را نمی خریدم، نمی توانم صبر کنم تا آن را امتحان کنم.

برچسب‌ها

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرکاو است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است