متن خبر

Samsung Galaxy S23 Ultra: قرار دادن S Pen به عقب هیچ آسیبی وارد نمی کند

Samsung Galaxy S23 Ultra: قرار دادن S Pen به عقب هیچ آسیبی وارد نمی کند

اخبارSamsung Galaxy S23 Ultra: قرار دادن S Pen به عقب هیچ آسیبی وارد نمی کند
شناسهٔ خبر: 265554 -
خبرکاو:

یک گوشی با قلم در این عصر بسیار منحصر به فرد است و با چند چالش منحصر به فرد همراه است. یکی از آنها نحوه برخورد با شخصی است که به طور تصادفی (یا نه) سعی می کند قلم را به عقب وارد کند. در حالی که این موضوع در بسیاری از ماه‌های پیش وجود داشت، اما از زمان بد بختی گلکسی نوت 7 تا کنون چنین مشکلی وجود نداشته است.

و ما خوشحالیم که گزارش دهیم که امسال هیچ چیز تغییر نکرده است. همچنان می توانید سعی کنید قلم S را به سمت عقب در Galaxy S23 Ultra جدید قرار دهید و قبل از توقف فقط اندکی وارد می شود. انجام این کار باعث می شود که قلم ضربه ای به قلم صفر وارد شود و به خود گوشی هوشمند نیز آسیبی نرسد. نحوه طراحی همه چیز همچنین باعث می‌شود که فوراً بفهمید که سعی می‌کنید S Pen را اشتباه وارد کنید.

Samsung Galaxy S23 Ultra: قرار دادن S Pen به عقب هیچ آسیبی وارد نمی کند

شاید ناامید کننده تر، چیز دیگری که برای S23 Ultra جدید تغییر نکرده است، ویژگی های S Pen است. این دستگاه دقیقا مشابه نمونه های قبلی خود است.

آخرین باری که قرار دادن قلم به عقب یک مشکل واقعی بود در سال 2015 بود، زمانی که گلکسی نوت 5 با یک نقص طراحی عرضه شد که در واقع امکان قرار دادن قلم S را به صورت معکوس فراهم می کرد. با اضافه کردن توهین به آسیب، یک قلاب کوچک از بیرون آمدن مجدد قلم جلوگیری کرد. هرچند که اکنون تاریخ باستانی است.

بررسی کامل و عمیق ما از Samsung Galaxy S23 Ultra تقریبا آماده انتشار است، پس با ما همراه باشید. در حالی که منتظر هستید، نتایج تست شارژ و عمر باتری ما را از دست ندهید!

منبع

خبرکاو

منبع

برچسب‌ها

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرکاو است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است