متن خبر

Samsung Galaxy S23 FE ممکن است اتفاقی نیفتد

Samsung Galaxy S23 FE ممکن است اتفاقی نیفتد

اخبارSamsung Galaxy S23 FE ممکن است اتفاقی نیفتد
شناسهٔ خبر: 273942 -
خبرکاو:

مدتی است که سامسونگ آخرین گوشی هوشمند Fan Edition / "FE" را عرضه کرده است. Galaxy S21 FE در ژانویه سال گذشته عرضه شد. و از آن به بعد... هیچی. شایعات شایع شده است، ابتدا در مورد Galaxy S22 FE، سپس، زمانی که این اتفاق نیفتاد، ما شروع به شنیدن در مورد Galaxy S23 FE کردیم، که اخیرا گفته شده بود که در نیمه دوم سال جاری وارد بازار می شود.

و هنوز. امروز یک افشاگر پرکار (و معمولاً قابل اعتماد) به نام Roland Quandt، خبر بدی برای همه کسانی دارد که منتظر S23 FE هستند. به گفته او، "به نظر نمی رسد" در واقع S23 FE امسال وجود داشته باشد. یا، به جرأت می‌توانیم اضافه کنیم، هر سال دیگری اگر این سال نباشد.

مطمئناً به نظر نمی رسد امسال S23 FE وجود داشته باشد.

— رولاند کوانت (@rquandt) 10 مارس 2023

اکنون واضح است که نمی‌توانیم دقیقاً به شما بگوییم که چه اتفاقی می‌افتد و واقعاً برنامه‌های سامسونگ چیست. گزارش‌های متناقضی در مورد وجود و راه‌اندازی (یا عدم وجود آن) این دستگاه وجود دارد، پس فراموش نکنید که چنین گزارش‌هایی را با دوز شک و تردید دریافت کنید.

Quandt متأسفانه به جزئیات بیشتری وارد نشد، اما می‌توان حدس زد که اگر در چند ماه آینده عرضه می‌شد، اطلاعاتی در مورد چنین گوشی‌ای داشت - به هر حال او منبع ثابتی برای افشای اطلاعات است. این بیانیه باعث می شود باور کنیم که او ممکن است هنوز چیزی در مورد S23 FE ندیده باشد، که به خوبی می تواند به این معنی باشد که هرگز وجود نخواهد داشت.

سامسونگ هرگز با دو مدل گوشی هوشمند FE که عرضه کرد احساس راحتی نمی کرد. این دستگاه‌ها از نوع «قاتل پرچم‌دار» بودند، و به نظر می‌رسد که با بودجه مشابه، سامسونگ ترجیح می‌دهد پرچم‌دار سال گذشته (یا سال قبل) یا یک میان‌رده سری A را به جای چیزی بخرید. مثل این. حداقل، این یک راه برای نگاه کردن به آن است. بمانید و ما به شما اطلاع خواهیم داد که در نهایت چه اتفاقی می افتد.

خبرکاو

منبع

برچسب‌ها

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرکاو است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است