متن خبر

Samsung Galaxy S23 دارای یک قاب محافظ است

Samsung Galaxy S23 دارای یک قاب محافظ است

اخبارSamsung Galaxy S23 دارای یک قاب محافظ است
شناسهٔ خبر: 268136 -
خبرکاو:

سامسونگ گلکسی اس 22 با قاب
جو فدوآ / How-To Geek

سری گلکسی اس 23 سامسونگ اینج است. همانطور که انتظار می‌رفت، این شرکت به‌روزرسانی‌ها را به رخ می‌کشید، اما این گوشی‌ها تقریباً شبیه به سری گلکسی S22 سال گذشته هستند. با این حال، سامسونگ به اندازه کافی کار کرده است تا مطمئن شود قاب های قدیمی شما جا نمی شوند.

شاید برای شما غیرعادی به نظر نرسد. چرا قاب های گوشی های سال گذشته متناسب با مدل های جدید هستند؟ من یک سوال بعدی دارم: چرا که نه؟ سامسونگ زمان زیادی را صرف صحبت در مورد تعهد خود به استفاده از مواد بازیافتی کرد، اما قاب های گوشی قدیمی مشکل بزرگی برای محیط زیست نیز هستند.

به طور معمول، من مشکلی با نسل جدید گوشی‌هایی که قاب‌های نسل قدیم را ندارند، ندارم. اما در مورد سامسونگ گلکسی S23، به نظر می‌رسد که این رفتار عمدی است و این اولین باری نیست که این شرکت این کار را انجام می‌دهد.

تا میلی متر

طراحی Galaxy S23 در مقابل Galaxy S22
سامسونگ

بیایید ابتدا به طراحی Galaxy S23 Ultra، Galaxy S23+ و Galaxy S23 در مقایسه با برادران Galaxy S22 خود نگاه کنیم. همانطور که از تصویر بالا می بینید، طراحی فیزیکی اساساً بدون تغییر است. دوربین ها، فلاش و دکمه ها همگی در جای قبلی نسل قبلی قرار دارند. شعاع گوشه های گرد نیز یکسان است.

ابعاد گلکسی S23 در مقابل S22
سامسونگ

اما بصری می تواند فریبنده باشد، در مورد ابعاد واقعی چطور؟ اینجاست که آزاردهنده می شود. ضخامت هر سه مدل دقیقاً برابر با مدل های قبلی خود است و تا یک دهم میلی متر هم می رسد. ارتفاع و عرض همگی در 0.4 میلی متر هستند - برخی از آنها فقط 0.1 میلی متر متفاوت هستند.

همین نوع تغییرات را می توان از سری گلکسی اس 21 به گلکسی اس 22 و همچنین گلکسی نوت 8 تا نوت 9 مشاهده کرد. .

تغییر به خاطر تغییر؟

این یک چیز است که یک نسل جدید از یک گوشی با نسل قبلی متفاوت به نظر برسد. البته اگر گوشی جدید دوربین ها و دکمه ها را جابجا کرده باشد، نمی توانید از قاب قدیمی استفاده کنید. اما سامسونگ هیچ یک از اجزای مهم قاب گوشی را جابجا ن کرد.

شکی نیست که سامسونگ می توانسته سری گلکسی اس 23 را با ابعادی مشابه سری گلکسی اس 22 تولید کند. 0.4 میلی متر به اندازه کافی افزایش قابل توجهی در اندازه برای باتری بیشتر برای ایجاد تفاوت نیست. سامسونگ می توانست به استفاده مجدد از کیس های قدیمی همراه با مواد بازیافتی افتخار کند. سالانه میلیاردها قاب گوشی فروخته و دور ریخته می شود. وقت آن رسیده که از آنها به عنوان یکبار مصرف استفاده نکنید.

در پایان، آیا خوب نیست که قاب گلکسی اس 22 اولترا، گلکسی اس 22 پلاس یا گلکسی اس 22 شما بتواند به گلکسی اس 23 نیز منتقل شود؟

خبرکاو

برچسب‌ها

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرکاو است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است