سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

Samsung Galaxy Buds 3 Pro – همه چیزهایی که تاکنون می دانیم و آنچه می خواهیم ببینیم

Samsung Galaxy Buds 2 Pro (اعتبار تصویر: سامسونگ) در بررسی Samsung Galaxy Buds 2 Pro ما چیزهای زیادی را در مورد هدفون های بی سیم دوست داشتیم – اما آنها اولین بار در آگوست 2022 شروع به کار کردند و ما نسبتاً مشتاق هستیم که ببینیم سامسونگ در ادامه روی چه چیزی کار کرده است. سامسونگ هنوز هیچ چیزی را رسمی نکرده است، اما سامسونگ گلکسی بادز 3 پرو به بیرون درز کرده و شایعات کم کم در حال انباشته شدن هستند، و ما آنها ...
Samsung Galaxy Buds 2 Pro
Samsung Galaxy Buds 2 Pro (اعتبار تصویر: سامسونگ)

در بررسی Samsung Galaxy Buds 2 Pro ما چیزهای زیادی را در مورد هدفون های بی سیم دوست داشتیم – اما آنها اولین بار در آگوست 2022 شروع به کار کردند و ما نسبتاً مشتاق هستیم که ببینیم سامسونگ در ادامه روی چه چیزی کار کرده است.

سامسونگ هنوز هیچ چیزی را رسمی نکرده است، اما سامسونگ گلکسی بادز 3 پرو به بیرون درز کرده و شایعات کم کم در حال انباشته شدن هستند، و ما آنها را در اینجا جمع آوری کرده ایم – و همچنین برخی از افکار را در مورد آنچه که قصد داریم از هدفون های بعدی ببینیم، جمع آوری کرده ایم.

اگر نمی‌توانید منتظر بمانید تا سامسونگ کار خود را جمع کند، به راهنمای جامع ما درباره بهترین هدفون‌های بی‌سیم بروید تا ببینید چه چیزی چشم (یا گوش‌هایتان) را جلب می‌کند. از آنجایی که Galaxy Buds 2 Pro چقدر خوب بود، شاید ارزش صبر کردن را داشته باشد.

گلکسی بادز 3 پرو: تاریخ انتشار شایعه شده است

همانطور که در بالا خواندید، Samsung Galaxy Buds 2 Pro در آگوست 2022 پوشش خود را شکست - پس ما منتظر Galaxy Buds 3 Pro در رویداد Unpacked ژوئیه 2023 بودیم. اما به هر دلیلی حاضر نشدند.

از آنجایی که Galaxy Buds Pro اصلی در ژانویه 2021 عرضه شد، شاید فاصله 18 ماهه بین نسخه ها واقع بینانه تر باشد. این تاریخ عرضه گلکسی بادز 3 پرو را در اوایل سال 2024 قرار می دهد.

این چیزی است که تا به حال به بیرون درز کرده است ، و جدیدترین آنها نشان می دهد که سیستم عامل برای Galaxy Buds 3 Pro و Galaxy Buds 3 اکنون در حال توسعه است. راه اندازی نمی تواند در حال حاضر خیلی دور باشد.

هدفون های بی سیم Samsung Galaxy Buds 2 Pro در یک قاب

Galaxy Buds 2 Pro، به رنگ بنفش بورا (اعتبار تصویر: سامسونگ)

Galaxy Buds 3 Pro: قیمت مورد انتظار

تاکنون چیزی در مورد قیمت Samsung Galaxy Buds 3 Pro نشنیده‌ایم، اما می‌توانیم به Galaxy Buds 2 Pro نگاهی بیندازیم: در زمان عرضه، آنها 229 دلار / 219 پوند / 349 دلار استرالیا را به شما می‌دادند، پس این به شما می‌دهد. ایده ای از قیمتی که در مورد آن صحبت می کنیم.

سایر اطلاعات قیمتی که باید در نظر بگیرید: قیمت پایه‌تر Galaxy Buds 2 از سال 2021، 150 دلار / 140 پوند / 219 دلار استرالیا است، در حالی که Galaxy Buds FE که در سال 2023 عرضه شد، قیمتی معادل 99 دلار / 99 پوند / 199 دلار استرالیا دارد. جوانه های Pro به وضوح از نظر قیمت و ویژگی ها برتر هستند.

ما انتظار نداریم که قیمت Samsung Galaxy Buds 3 Pro کمتر از سطح تعیین شده توسط پیشینیان آن باشد: 229 دلار / 219 پوند / 349 دلار استرالیا. با توجه به تورمی که در تولید و مواد نیز شاهد بودیم، هدفون های جدید ممکن است قیمت کمی بالاتر داشته باشند.

Galaxy Buds 3 Pro: اخبار و شایعات

در این مرحله دقیقاً بهمنی از درز و شایعات پیرامون Samsung Galaxy Buds 3 Pro وجود نداشته است - تنها زمزمه هایی که شنیده ایم مربوط به عرضه احتمالی در سال 2024 بوده است و ما به هر دو مورد بالا مرتبط کردیم.

هنوز چیزی در مورد مشخصات، طراحی یا عمر باتری نشنیده ایم. آنچه ما می توانیم به شما بگوییم این است که سامسونگ Samsung Galaxy Buds FE را در اکتبر 2023 راه اندازی کرد و گزینه ای مقرون به صرفه برای هدفون های بی سیم خود را در اختیار شما قرار داد (ما انتظار داریم که Galaxy Buds 3 Pro با برچسب قیمت گران تری عرضه شود).

ما می‌توانیم در مورد ارتقای Galaxy Buds 2 Pro به شما بگوییم: این هدفون‌ها اکنون می‌توانند ترجمه زنده را انجام دهند ، با حسن نیت از Galaxy AI و Galaxy S24 کاملاً جدید، و این ویژگی است که تقریباً به طور قطع به Galaxy Buds 3 Pro ارائه خواهد شد. همچنین، هنگامی که آنها ظاهر می شوند.

ما همچنین شاهد نمایش قاب گلکسی بادز با صفحه نمایش OLED توسط سامسونگ بوده ایم – اما ظاهراً این فقط یک نمونه آزمایشی است و چیزی نیست که در Galaxy Buds 3 Pro شاهد آن باشیم.

Galaxy Buds 3 Pro: آنچه قصد داریم ببینیم

Bose QuietComfort Earbuds 2 روی میز

سامسونگ می تواند از هدفون Bose QuietComfort Earbuds 2 پیروی کند (اعتبار تصویر: آینده)

منصفانه است که بگوییم در حال حاضر شایعات و افشای اطلاعات Samsung Galaxy Buds 3 Pro بسیار ضعیف هستند – شاید بعداً در سال 2024 در مورد آنها بیشتر بشنویم. اتفاقاً این موضوع در مورد Samsung Galaxy Buds 3 استاندارد نیز صدق می کند. ما نیز به سختی در مورد آنها چیزی شنیده ایم.

در حالی که منتظر اطلاعات بیشتری از شایعات هستیم، ایده‌هایی در مورد اینکه چگونه سامسونگ می‌تواند هدفون‌های بی‌سیم Galaxy Buds 2 Pro را بهبود ببخشد، داریم، که مسلماً در حال حاضر بسیار چشمگیر هستند.

1. رنگ های جالب تر

هدفون‌های بی‌سیم چیزی بیش از موسیقی این روزها هستند: آنها نیز بیانیه‌های مد هستند. گلکسی بادز 2 پرو رنگ بنفش بورای مبهم جالبی را در کنار گزینه های معمولی سیاه و سفید داشت، اما ما فکر می کنیم که گلکسی بادز 3 پرو می تواند بهتر عمل کند. گوشی های سامسونگ به اندازه کافی رنگارنگ هستند، پس چرا هدفون های بی سیم آن هم نیست؟

Samsung Galaxy Buds 2 Pro در پس‌زمینه قرمز

(اعتبار تصویر: آینده)

2. عمر باتری بهتر

البته، درخواست همیشگی هر جفت هدفون بی‌سیم جدید: عمر باتری بهتر. با فعال کردن حذف نویز فعال، Galaxy Buds 2 Pro فقط پنج ساعت بین شارژها مدیریت می کند که عالی نیست، اگرچه این مدت با قاب تا 18 ساعت می رسد. بیایید امیدوار باشیم که سامسونگ بتواند جادوی فناوری کند و این زمان را بیشتر افزایش دهد.

3. هوش مصنوعی بهبود یافته

می‌توانید از طریق Galaxy Buds 2 Pro با Bixby صحبت کنید، اما ما فکر می‌کنیم که سامسونگ می‌تواند بهتر از این کار کند، مخصوصاً در عصر ChatGPT .

ما شایعاتی را شنیده‌ایم که سامسونگ گلکسی اس 24 مجهز به آپشن های هوش مصنوعی خواهد بود، پس امیدواریم که این ویژگی در سال آینده به گلکسی بادز 3 پرو نیز سرایت کند - یک دستیار هوش مصنوعی واقعاً هوشمند و توانا را که مستقیماً در هدفون‌های شما تعبیه شده است.

زنی <a href= که با Samsung Galaxy Buds به موسیقی گوش می دهد می خندد" class=" lazy-image-van" onerror="if(this.src && this.src.indexOf('missing-image.svg') !== -1){return true;};this.parentNode.replaceChild(window.missingImage(),this)" data-normal="https://vanilla.futurecdn.net/techradar/media/img/missing-image.svg" srcset="https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/TMARwWKhfrNdh7dGyjt6Uo-320-80.jpg 320w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/TMARwWKhfrNdh7dGyjt6Uo-480-80.jpg 480w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/TMARwWKhfrNdh7dGyjt6Uo-650-80.jpg 650w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/TMARwWKhfrNdh7dGyjt6Uo-970-80.jpg 970w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/TMARwWKhfrNdh7dGyjt6Uo-1024-80.jpg 1024w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/TMARwWKhfrNdh7dGyjt6Uo-1200-80.jpg 1200w" data-sizes="(min-width: 1000px) 970px, calc(100vw - 40px)" src="https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/TMARwWKhfrNdh7dGyjt6Uo.jpg" data-pin-media="https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/TMARwWKhfrNdh7dGyjt6Uo.jpg">

(اعتبار تصویر: سامسونگ)

4. همین قیمت

ما اهمیتی نمی‌دهیم که برای کیفیت هزینه کنیم، و می‌دانیم که به دست آوردن بهترین فناوری در چنین فضای کوچکی کار گرانی است – اما با این حال، امیدواریم سامسونگ بتواند قیمت سری گلکسی بادز پرو را حدود 229 دلار نگه دارد. / 219 پوند / 349 دلار استرالیا. برای مقایسه، 249 دلار / 249 پوند / 399 دلار استرالیا برای AirPods Pro 2 پرداخت خواهید کرد.

5. حذف نویز قابل تنظیم

وقتی نوبت به فهرست علاقه مندی های هدفون های بی سیم جدید می رسد، همیشه صدای بهتر داده می شود، اما ما به آن اشاره می کنیم. به طور خاص، ما قصد داریم کمی جزئیات بیشتر از نظر حذف نویز فعال در گلکسی بادز 3 پرو ببینیم – شاید مجموعه ای از حالت ها، همانطور که در مورد برخی از رقبا وجود دارد (برای جزئیات به تحلیل Bose QuietComfort Earbuds 2 ما مراجعه کنید. ).

شما هم ممکن است دوست داشته باشید

مشارکت کننده آزاد

دیو یک روزنامه نگار مستقل در زمینه فناوری است که بیش از دو دهه در مورد ابزارها، برنامه ها و وب می نویسد. در استوکپورت، انگلستان، در TechRadar او را خواهید دید که اخبار، ویژگی‌ها و بررسی‌ها را پوشش می‌دهد، به‌ویژه برای تلفن‌ها، تبلت‌ها و پوشیدنی‌ها. دیوید برای اطمینان از اینکه پوشش اخبار فوری ما در تعطیلات آخر هفته بهترین است.

خبرکاو