سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

Sage از AI Copilot برای SMB ها رونمایی کرد زیرا به نظر می رسد بهره وری را برای همه افزایش دهد

(اعتبار تصویر: Shutterstock / MK photograp55) Sage راه اندازی Sage Copilot را اعلام کرده است، دستیار بهره وری مولد خود با هوش مصنوعی که برای کمک به SMB ها در مدیریت منابع انسانی، حقوق و دستمزد و سایر فرآیندهای حسابداری طراحی شده است. این شرکت AI Copilot خود را به عنوان یک عضو تیم قابل اعتماد برای مدیران مالی مالی، حسابداران و سایر رهبران منابع انسانی قرار داده است، که قادر به انجام وظایف اداری خسته کننده و تکراری و ...
امور مالی مستقل
(اعتبار تصویر: Shutterstock / MK photograp55)

Sage راه اندازی Sage Copilot را اعلام کرده است، دستیار بهره وری مولد خود با هوش مصنوعی که برای کمک به SMB ها در مدیریت منابع انسانی، حقوق و دستمزد و سایر فرآیندهای حسابداری طراحی شده است.

این شرکت AI Copilot خود را به عنوان یک عضو تیم قابل اعتماد برای مدیران مالی مالی، حسابداران و سایر رهبران منابع انسانی قرار داده است، که قادر به انجام وظایف اداری خسته کننده و تکراری و در عین حال ارائه توصیه های روشنگرانه است.

ابزار GenAI همچنین آماده است تا با آزاد کردن کارگران برای صرف زمان بیشتر برای کارهایی که بازدهی بیشتری را به همراه دارد، بهبودهایی را در بهره‌وری عملیاتی به شرکت‌ها ارائه دهد.

سیج از AI Copilot برای حسابداری SMB رونمایی کرد

قابلیت های Sage Copilot به پیش بینی، مدیریت جریان نقدی و تولید فاکتور گسترش می یابد. برای هر کسی که حتی کوچکترین تجربه هوش مصنوعی دارد، جای تعجب نیست، کاربران می توانند با درخواست های زبان طبیعی با این ابزار ارتباط برقرار کنند.

علاوه بر دقت، امنیت و پشتیبانی قوی، Sage قول می دهد از مقررات حفاظت از داده ها و اقدامات رمزگذاری قوی برای ایمن نگه داشتن اطلاعات کاربر پیروی کند.

مدیر عامل Sage، استیو هار، گفت: «این فقط یک ویژگی هوش مصنوعی نیست. این تعهد به ساختن آینده‌ای است که در آن کسب‌وکارها بتوانند روی اهداف خود تمرکز کنند، با پشتیبانی هوش مصنوعی که می‌توانند از Sage به آن‌ها اعتماد کنند."

هار به برخی از مزایای کلیدی ادامه داد: «Sage Copilot گزینه‌های فعالی را برای بهبود جریان نقدی در اختیار کاربران قرار می‌دهد. اینها شامل پیشنهادهایی برای تسریع در پرداخت مشتری، افزایش سرمایه در گردش و حمایت از تصمیمات مالی هوشمندتر است.

علیرغم اینکه Sage Copilot اول از همه یک ابزار Sage است، قول می دهد با برنامه های دیگر مانند Microsoft Office یکپارچه شود و یک لایه اضافی از زمینه مالی را اضافه کند.

Sage Copilot قرار است در اواخر سال 2024 به عنوان بخشی از مجموعه Sage برای مشاغل کوچک و Sage for Accountants در بریتانیا در دسترس باشد، با فرصت‌های دسترسی اولیه انحصاری برای مشتریان ثبت‌شده Sage که در وب‌سایت شرکت ثبت‌نام می‌کنند.

بیشتر از TechRadar Pro

با چندین سال تجربه کار آزاد در محافل فناوری و خودرو، علایق خاص کریگ در فناوری است که برای بهبود زندگی ما طراحی شده است، از جمله هوش مصنوعی و ML، کمک های بهره وری، و تناسب اندام هوشمند. او همچنین علاقه زیادی به اتومبیل ها و کربن زدایی حمل و نقل شخصی دارد. به عنوان یک شکارچی مشتاق معامله، می‌توانید مطمئن باشید که هر معامله‌ای که کریگ پیدا می‌کند ارزش بالایی دارد!

خبرکاو