سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

Reddit شروع به پرداخت پول واقعی به شما برای پست های خوب می کند

Reddit روز دوشنبه یک برنامه مشارکتی را اعلام کرد که به کاربران پول واقعی و واقعی را برای امتیازهای اینترنتی جعلی آنها اعطا می کند. اکنون، کاربران واجد شرایط می توانند طلای Reddit و کارما خود را به ارز فیات (نه، نه رمزنگاری) تبدیل کنند، که یک بار در ماه پرداخت می شود. تاکنون، برنامه مشارکت‌کننده Reddit محدود به کاربرانی در ایالات متحده است (حداقل برای شروع) که بالای ۱۸ سال سن دارند و می‌توانند هویت خود را ...

Reddit روز دوشنبه یک برنامه مشارکتی را اعلام کرد که به کاربران پول واقعی و واقعی را برای امتیازهای اینترنتی جعلی آنها اعطا می کند. اکنون، کاربران واجد شرایط می توانند طلای Reddit و کارما خود را به ارز فیات (نه، نه رمزنگاری) تبدیل کنند، که یک بار در ماه پرداخت می شود.

تاکنون، برنامه مشارکت‌کننده Reddit محدود به کاربرانی در ایالات متحده است (حداقل برای شروع) که بالای ۱۸ سال سن دارند و می‌توانند هویت خود را از طریق Persona و Stripe تأیید کنند. حساب‌ها باید بیش از ۳۰ روز وجود داشته باشند، و فقط برای پست‌های کاری ایمن می‌توان کسب درآمد کرد.

این ویژگی حدود دو ماه پیش در Android Authority فاش شد، زمانی که یک مهندس معکوس اطلاعات مربوط به برنامه را در حذف APK پیدا کرد.

کارمای Reddit کاربر (یا تعداد رأی‌های مثبت دریافت‌شده) تعیین می‌کند که چقدر پول می‌توانند کسب کنند. برای برداشت پول، رددیتورها باید حداقل ۱۰ طلا در یک دوره ۳۰ روزه به دست آورند - اگر به آستانه نرسند، موجودی از بین می رود. برای کاربرانی که بین ۱۰۰ تا ۴۹۹۹ کارما دارند، به ازای هر طلا ۰.۹۰ دلار دریافت خواهند کرد. هنگامی که بیش از ۵۰۰۰ کارما به دست آوردید، می توانید به ازای هر طلا ۱ دلار درآمد کسب کنید.

توییتر (که اکنون X نامیده می شود) اخیراً برنامه مشابهی برای کسب درآمد از سازندگان راه اندازی کرده است، که در آن برخی از سازندگان می توانند بر اساس برداشت هایی که پست هایشان ایجاد می کند درآمد تبلیغاتی کسب کنند. اما نگرانی‌هایی وجود دارد که این برنامه‌ها می‌توانند انگیزه ارسال هرزنامه یا "طعمه نامزدی" را ایجاد کنند.

Reddit همچنین در حال تغییر سیستم خود برای اعطای طلا است. کاربران قبلاً می‌توانستند سکه‌هایی بخرند، که می‌توان از آن برای خرید طلا یا جوایز دیگر استفاده کرد، که می‌توان آن‌ها را به پست‌های باکیفیت اهدا کرد. اما Reddit سیستم جوایز و سکه‌ها را غروب کرد تا طلا را ساده‌تر کند. اکنون، می‌توانید نماد رأی موافق در برنامه را به مدت طولانی فشار دهید، یا روی آن روی دسکتاپ نگه دارید تا طلا بخرید - قیمت‌ها از ۱.۹۹ دلار برای هر طلا شروع می‌شود و تا ۴۹.۰۰ دلار برای ۲۵ طلا افزایش می‌یابد. پس ، اگر کاربران برتر به ازای هر طلا ۱.۰۰ دلار درآمد کسب کنند، به این معنی است که Reddit حدود ۵۰٪ از پرداخت را حفظ می کند. در حالی که این ویژگی ها در برنامه شروع به کار خواهند کرد، تا اواخر امسال در وب در دسترس نخواهند بود.

این برنامه‌های پرداخت اصلاح‌شده در زمانی می‌آیند که Reddit در آشوب است، زیرا بخش‌هایی از پایگاه کاربران آن به دلیل تغییرات بحث‌برانگیز API همچنان متخاصم باقی می‌مانند، که باعث می‌شود بسیاری از توسعه‌دهندگان نتوانند در Reddit بسازند. برنامه های محبوب شخص ثالث مانند Apollo، Reddit is Fun، ReddPlanet و Sync پس از این تغییرات بسته شده اند.

به‌روزرسانی، ۲۳/۹/۲۵، ۱:۵۵ بعد از ظهر به وقت شرقی با اطلاعات اضافی درباره پرداخت‌ها.

خبرکاو