سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

Reddit با قیمت 5 میلیارد دلار بسیار منطقی به نظر می رسد

فروپاشی قرارداد پیشنهادی آمازون برای خرید iRobot نشان می‌دهد که بازار IPO در سال جاری چقدر بحرانی است. با سفت کردن دولت‌ها بر روی شرکت‌های بزرگ فناوری که تلاش می‌کنند شرکت‌های کوچک‌تر را بخرند، یک راه اصلی خروج می‌تواند در کوتاه‌مدت به روی استارت‌آپ‌ها بسته شود. صرافی استارتاپ ها، بازارها و پول را تحلیل می کند.دیگر اخبارشیر خشک گران می‌شود؟ آن را هر روز صبح در TechCrunch+ بخوانید یا هر شنبه خبرنامه The Exchange را دریافت کنید.بیشتر بخوانیدخبر مهم برای بیکاران ...

فروپاشی قرارداد پیشنهادی آمازون برای خرید iRobot نشان می‌دهد که بازار IPO در سال جاری چقدر بحرانی است. با سفت کردن دولت‌ها بر روی شرکت‌های بزرگ فناوری که تلاش می‌کنند شرکت‌های کوچک‌تر را بخرند، یک راه اصلی خروج می‌تواند در کوتاه‌مدت به روی استارت‌آپ‌ها بسته شود.


صرافی استارتاپ ها، بازارها و پول را تحلیل می کند.

آن را هر روز صبح در TechCrunch+ بخوانید یا هر شنبه خبرنامه The Exchange را دریافت کنید.

بیشتر بخوانید

خبر مهم برای بیکاراناگر ادغام و اکتساب سخت‌تر باشد، به‌ویژه برای شرکت‌های بزرگ فناوری که گاهی خرید فناوری جدید را به ساخت آن ترجیح می‌دهند، یونیکورن‌ها و دیگر استارت‌آپ‌های در مراحل پایانی راه‌های ارزشمندی برای نقدینگی در دسترس خود خواهند داشت. این واقعیت باعث می شود که Reddit احساس کند ارزش IPO خود را مهم تر می کند. چیزی که می‌تواند به شرکت‌های فناوری کمک کند تا از سال 2023 دیگر اجتناب کنند (سالی که اولین عرضه عمومی باارزش کمی داشت)، یک عرضه عمومی عظیم و برنده است.

برای انجام این کار، Reddit باید قیمت پیشنهادی خود را بسیار دقیق ارزیابی کند. قیمت بسیار پایین، و هر گونه نتیجه معاملاتی مثبتی که در پی خواهد آمد، می تواند بیشتر مصنوعی باشد تا مادی. خیلی بالاست و سهام می تواند جایگاه خود را از قیمت عرضه اولیه سهام خود از دست بدهد.

اعتبار تصویر: نایجل ساسمن (در پنجره ای جدید باز می شود)

اما شرکت‌های فناوری خصوصی خواهان خبرهای خوب IPO هستند که ثابت بماند و سرمایه‌گذاران عمومی در بازارهای عمومی اعتماد به نفس پیدا نخواهند کرد، اگر Reddit نواری را که خیلی پایین تعیین کرده است پاک کند. با این حال، اگر قیمت بیش از حد بالا باشد، عملکرد Reddit پس از IPO ممکن است شرکت‌ها را در صورتی که نتواند ادامه دهد، بترساند. ما سال گذشته دیدیم که عملکرد معاملات پس از عرضه اولیه سهام چقدر می‌تواند بر تصمیم‌گیری‌های شرکت‌های دیگر برای عمومی شدن تأثیر بگذارد - زمانی که Instacart نتوانست سودهای خود را پس از قیمت 30 دلار برای هر سهم حفظ کند، سایر شرکت‌های فناوری توجه کردند. امروز، ارزش هر سهم اینستاکارت کمی بیش از 25 دلار است.

خبرکاو