سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

Red Magic پنجمین سالگرد خود را با هدایایی و فروش بزرگ جشن می گیرد

gsmarena_000-25.jpg
Red Magic برای پنجمین سالگرد خود یک رویداد آنلاین را در ۱۸ می در ساعت ۶:۰۰ بعد از ظهر به وقت شرقی برگزار می کند. این رویداد توسط پخش کنندگان Beaulo و SirPugger برگزار می شود. Beaulo به‌خاطر استریم‌های Rainbow Six Siege معروف است، در حالی که SirPugger محتوای RuneScape را ایجاد می‌کند. Red Magic ثبت نام برای این رویداد را باز کرده است، پس شما می توانید جوایزی را نیز برنده شوید. آنها یک گوشی هوشمند Red Magic ...

Red Magic برای پنجمین سالگرد خود یک رویداد آنلاین را در ۱۸ می در ساعت ۶:۰۰ بعد از ظهر به وقت شرقی برگزار می کند. این رویداد توسط پخش کنندگان Beaulo و SirPugger برگزار می شود. Beaulo به‌خاطر استریم‌های Rainbow Six Siege معروف است، در حالی که SirPugger محتوای RuneScape را ایجاد می‌کند.

برند رد مجیک نوبیا پنجمین سالگرد خود <a href= را در ۱۸ می جشن می گیرد">

Red Magic ثبت نام برای این رویداد را باز کرده است، پس شما می توانید جوایزی را نیز برنده شوید. آنها یک گوشی هوشمند Red Magic 8 Pro Titanium به ارزش ۶۴۹ دلار، یک صفحه کلید مکانیکی Red Magic به ارزش ۱۹۹ دلار و ماوس بازی Red Magic به قیمت ۹۹ دلار به شما هدیه خواهند داد. برندگان در پایان رویداد اعلام خواهند شد.

لوازم جانبی بازی Red Magic 8 Pro Titanium و PCلوازم جانبی بازی Red Magic 8 Pro Titanium و PC
لوازم جانبی بازی Red Magic 8 Pro Titanium و PC

اما این همه ماجرا نیست. Red Magic برخی از محصولات خود را به عنوان راهی برای جشن تولد خود تخفیف خواهد داد. کل خانواده Red Magic 7 به همراه Red Magic 8 Pro تا ۲۰۰ دلار تخفیف خواهند داشت، در حالی که لوازم جانبی بازی رایانه شخصی (از جمله Red Magic 4K Gaming Monitor) 20 دلار تخفیف خواهند داشت. بسته نرم افزاری Red Magic 8 Pro با کولر توربو، هدفون، کیف و لوازم جانبی محافظ ۱۰ دلار تخفیف دارد.

خبرکاو

منبع