سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

Pomelo 40 میلیون دلار برای توسعه تجارت زیرساختی پرداخت خود در LatAm جمع آوری می کند

استارت‌آپ زیرساخت‌های پرداخت آرژانتینی Pomelo 40 میلیون دلار در دور سری B سرمایه جذب کرده است. این شرکت مستقر در بوئنوس آیرس در سال 2021 با هدف ارائه راهی به فین تک‌ها و فعالان مالی تعبیه‌شده برای راه‌اندازی حساب‌های مجازی و صدور کارت‌های اعتباری و پیش‌پرداخت از طریق فرآیندهای ورود منطبق بر آن شروع به کار کرد. پوملو در ژانویه سال 2022 با اولین مشتری خود راه اندازی شد - در آن زمان فقط از محصولات پیش پرداخت در آرژانتین پشتیبانی می ...

استارت‌آپ زیرساخت‌های پرداخت آرژانتینی Pomelo 40 میلیون دلار در دور سری B سرمایه جذب کرده است.

این شرکت مستقر در بوئنوس آیرس در سال 2021 با هدف ارائه راهی به فین تک‌ها و فعالان مالی تعبیه‌شده برای راه‌اندازی حساب‌های مجازی و صدور کارت‌های اعتباری و پیش‌پرداخت از طریق فرآیندهای ورود منطبق بر آن شروع به کار کرد.

پوملو در ژانویه سال 2022 با اولین مشتری خود راه اندازی شد - در آن زمان فقط از محصولات پیش پرداخت در آرژانتین پشتیبانی می کرد.

از آن زمان، این استارت‌آپ مدل خود را توسعه داده است تا به شرکت‌های داخلی و بین‌المللی راهی برای ارائه کارت‌های اعتباری، نقدی و اعتباری به مشتریان خود در کشورهای مختلف از طریق آنچه مدیران اجرایی به عنوان «یکپارچگی فناوری واحد... با کسری از هزینه» توصیف می‌کنند، توسعه داده است. از روش های سنتی پوملو همچنین فراتر از بازار اصلی خود یعنی آرژانتین به مکزیک، برزیل، شیلی، کلمبیا و پرو گسترش یافته است.

گاستون ایریگوین ، مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران، گفت: «زمان عرضه به بازار 10 برابر سریع‌تر از روش‌های سنتی است - در برخی موارد چند هفته طول می‌کشد، زیرا پوملو ادعا می‌کند که «بلندکردن سنگین نظارتی و عملیاتی» را برای مشتریان خود انجام می‌دهد.

امروزه Pomelo بیش از 100 مشتری شرکتی از جمله بانک ها، شرکت های چند ملیتی و استارت آپ های فناوری مانند Rappi، Bitso، Stori، Nomad، Payjoy، Ripio و AstroPay دارد. طبق گزارش Irigoyen، درآمد 3 برابر یا 200 درصد در سال 2023 در مقایسه با سال 2022 رشد کرد و پیش بینی می شود امسال دو برابر شود. وی گفت : در همین حال، حجم کل پرداخت‌ها در سال 2023 هفت برابر شد و به ظرفیت پردازش 55 میلیون تراکنش در روز رسید .

ایریگوین در مصاحبه ای به TechCrunch گفت: برخی از مشتریان آن "فقط مشتریان جهانی هستند که می خواهند در آمریکای لاتین اجرا کنند."

وی گفت : «شرکت‌هایی مانند Paysafe، که مثلاً شرکت‌های اروپایی هستند که می‌خواهند در آمریکای لاتین تجارت کنند، می‌آیند و با ما همکاری می‌کنند... و آنها با استفاده از زیرساخت‌های ما یک مسیر آسان به تمام آمریکای لاتین دارند». .

Kaszek آخرین دور پوملو را رهبری کرد که شامل مشارکت موناشیز، Index Ventures، S32، TQ Ventures و Endeavor Catalyst نیز بود. آخرین تامین مالی، مجموع جمع آوری شده استارتاپ از زمان آغاز به کار را به 103 میلیون دلار می رساند. ایریگوین از افشای ارزش‌گذاری خودداری کرد و تنها بيان کرد که این یک دور مثبت بود، نه دور نزولی.

پوملو 35 میلیون دلار در یک دور سری A در اکتبر 2021 جمع‌آوری کرد و سپس اعلام کرد که مبلغ 18 میلیون دلار را به آن دور در آگوست 2022 تمدید می‌کند. در می 2021 یک دور اولیه 9 میلیون دلاری ، پیش از محصول و پیش درآمد کسب کرد.

این استارت آپ صدور کارت، پردازش و همچنین مدیریت تراکنش ها را برای مشتریان خود انجام می دهد.

ایریگوین گفت: «صدور به این معنی است که به مشتریان خود اجازه می‌دهیم از مجوزهای ما با شبکه‌هایی مانند ویزا و مسترکارت استفاده کنند . پس ما از نظر فنی می‌توانیم از طرف مشتریان خود، موضوع آن کارت‌ها باشیم.»

به گفته Irigoyen، اخیراً، این استارت‌آپ تأکید زیادی بر پلتفرم مدیریت کارت اعتباری خود داشته است، که اساساً یک ابزار SaaS برای مدیریت کل تجارت کارت اعتباری است.

این شرکت که 265 کارمند دارد، قصد دارد از سرمایه جدید تا حدودی برای دو برابر کردن برزیل، مکزیک و کلمبیا استفاده کند.

Nicolas Szekasy ، یکی از بنیانگذاران و شریک مدیریت Kaszek ، که به عنوان بخشی از این سرمایه گذاری به هیئت مدیره پوملو می پیوندد، بيان کرد که تحت تاثیر قرار گرفته است که چگونه این شرکت "کشش استثنایی را در مدت زمان بسیار کوتاه نشان داده است. "

او گفت : «Pomelo نسل جدیدی از شرکت‌های زیرساخت پرداخت را در آمریکای لاتین رهبری می‌کند.

آیا می خواهید اخبار فین تک بیشتری در صندوق پستی خود داشته باشید؟ در اینجا برای TechCrunch Fintech ثبت نام کنید .

خبرکاو