اخبار, ترفند

Polestar نمایشگاهی را در تاریخی ترین جاده صنعت خودرو افتتاح می کند

خودروهای برقی <a href= داخل «فضای» دیترویت پولستار." width="1920" height="1080">
ستاره قطبی

پس از مدت ها انتظار، اولین مکان خرده فروشی Polestar Space میشیگان اکنون باز است. مشتریان می توانند برای تست و خرید خودروهای برقی Polestar به مکان در خیابان وودوارد تاریخی دیترویت مراجعه کنند. اما این مکان خرده‌فروشی را «نمایندگی» خطاب نکنید. حداقل، نه زمانی که در گوش پولستار هستید.

مانند مکان‌های خرده‌فروشی تسلا، Polestar Spaces برای تقلید از تجربه خرید آنلاین خودرو طراحی شده است. کارمندان به جای اینکه «فروشنده» باشند، «متخصص» نامیده می شوند، زیرا کمیسیونی دریافت نمی کنند. آنها همچنین در مورد هیچ قیمتی مذاکره نمی‌کنند، و اگر کمک آنها را نمی‌خواهید، می‌توانید آزادانه وسایل نقلیه Polestar را با اختیار خود بچرخانید.

اولین مکان خرده فروشی Polestar "Space" در دیترویت.
ستاره قطبی

البته، مشتریان برای خرید خودروی برقی نیازی به بازدید از Polestar Space ندارند. این یک تجربه خرید مکمل برای مشتریانی است که می خواهند یک وسیله نقلیه Polestar را آزمایش کنند (یا به سادگی با یک انسان در مورد خودروهای برقی صحبت کنند).

موقعیت این نمایشگاه البته قابل توجه است. فضای جدید Polestar در خیابان وودوارد دیترویت واقع شده است که به طور گسترده به عنوان مهم ترین جاده در تاریخ خودرو شناخته می شود. این مکان توسط چندین مکان دیدنی تاریخی احاطه شده است و مطمئناً چشم گردشگران را به خود جلب می کند، به ویژه کسانی که در نمایشگاه های اتومبیل در "شهر موتور" شرکت می کنند.

اگر می خواهید از این مکان دیدن کنید، آدرس ۳۰۵۳۳ Woodward Ave. در رویال اوک، میشیگان است. همچنین می‌توانید برای مشاهده جزئیات بیشتر، از جمله خودروهایی که در حال حاضر در دسترس هستند، از وب‌سایت مکان دیدن کنید.

منبع: Polestar

خبرکاو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *