سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

Poco F5 Pro برای بررسی

gsmarena_001-163.jpg
Poco F5 Pro به تازگی جهانی شده است و در حال حاضر در دفتر و برای تحلیل است. [محتوای تعبیه شده] این یک تلفن کاملاً گرد است و، واقعیت جالب، اولین Poco با شارژ بی سیم است. و سرعت ۵ وات باغ شما هم نیست - F5 Pro شارژ بی سیم ۳۰ وات و شارژ سیمی ۶۷ وات را انجام می دهد. حتی بهتر از آن، آجر ۶۷ واتی به همراه یک کیس و یک کابل USB ...

Poco F5 Pro به تازگی جهانی شده است و در حال حاضر در دفتر و برای تحلیل است.

این یک تلفن کاملاً گرد است و، واقعیت جالب، اولین Poco با شارژ بی سیم است. و سرعت ۵ وات باغ شما هم نیست - F5 Pro شارژ بی سیم ۳۰ وات و شارژ سیمی ۶۷ وات را انجام می دهد. حتی بهتر از آن، آجر ۶۷ واتی به همراه یک کیس و یک کابل USB در جعبه موجود است. باتری نیز یک واحد ۵۱۶۰ میلی آمپر ساعتی کافی است.

جعبه گشایی Poco F5 Proجعبه گشایی Poco F5 Pro
جعبه گشایی Poco F5 Pro

پوکو F5 پرو دارای چیپست اسنپدراگون ۸+ نسل ۱ با ۸ یا ۱۲ گیگابایت رم، خنک کننده مایع داخلی و ۲۵۶ یا ۵۱۲ گیگابایت حافظه داخلی است.

صفحه‌نمایش به همان اندازه که می‌تواند عالی است - یک AMOLED 6.67 اینچی با وضوح ۳۲۰۰x1440 پیکسل، نرخ تازه‌سازی تطبیقی ​​۱۲۰ هرتز و نمونه‌برداری لمسی تا ۴۸۰ هرتز. پنل تا ۱۵۰۰ نیت نیز خواهد رسید.

سه دوربین در پشت Poco F5 Pro وجود دارد که دو مورد از آنها به طور قابل توجهی به تجربه عکاسی کمک می کنند - یک دوربین اصلی ۶۴ مگاپیکسلی و یک دوربین فوق عریض ۸ مگاپیکسلی (دیگری ماکرو ۲ مگاپیکسلی). یک سلفی ۱۶ مگاپیکسلی در جلو وجود دارد.

Poco F5 Pro در همه زمینه ها بسیار توانمند استPoco F5 Pro در همه زمینه ها بسیار توانمند است
Poco F5 Pro در همه زمینه ها بسیار توانمند است

در اینجا یک مقایسه بصری بین Poco F5 Pro و Poco F5 در سمت راست وجود دارد. Poco F5 از نظر مشخصات با صفحه نمایش ۶.۶۷ اینچی مشابه با نرخ رفرش ۱۲۰ هرتز فاصله چندانی با همتای خود ندارد و تنها رزولوشن ۱۰۸۰p کمتری دارد. وانیل همان دوربین‌ها و باتری ۵۰۰۰ میلی‌آمپر ساعتی کمی کوچک‌تر با همان سرعت شارژ سیمی دارد اما گزینه بی‌سیم ندارد.

Poco F5 همچنین دارای یک اسنپدراگون ۷+ Gen 2 کمتر قدرتمند است، اما به همان اندازه کارآمد است.

در کنار Poco F5 (در سمت راست)در کنار Poco F5 (در سمت راست)
در کنار Poco F5 (در سمت راست)

هر دو گوشی در حال حاضر در حال آزمایش هستند و به زودی تحلیل می شود!

خبرکاو

منبع