متن خبر

Pikmin 4 on Switch: تاریخ انتشار، تریلرها، گیم پلی و موارد دیگر

Pikmin 4 on Switch: تاریخ انتشار، تریلرها، گیم پلی و موارد دیگر

اخبارPikmin 4 on Switch: تاریخ انتشار، تریلرها، گیم پلی و موارد دیگر
شناسهٔ خبر: 268783 -
خبرکاو:

در حال بارگیری پخش کننده صوتی…

Pikmin 4 ، ورودی بعدی سری استراتژی‌های بی‌درنگ نینتندو، در جولای امسال به طور انحصاری برای نینتندو سوییچ عرضه می‌شود – پس زمان آن رسیده است که دستکش‌های باغبانی خود را بپوشیم.

Pikmin 4 یک بازی پازلی است که شما را به عنوان یک مسافر فضایی کوچک روی زمین می بیند که باید موجوداتی گیاه مانند به نام Pikmin را برای مبارزه با دشمنان و حفظ گنج پرورش دهد. این ورودی سری جدید مجموعه ای از ویژگی های گیم پلی کاملاً جدید و همچنین چند دوست جدید سرگرم کننده را نوید می دهد که نحوه بازی شما را متحول می کند.

چیزهای زیادی برای هیجان زده شدن وجود دارد. چه چیزی بیشتر بدانیم؟ ما تمام اخبار و جزئیات تایید شده پیرامون Pikmin 4 را در زیر جمع آوری کرده ایم.

Pikmin 4: به تعقیب و گریز

چیست؟ ورودی بعدی در سری استراتژی های بلادرنگ نینتندو

چه زمانی می توانم آن را بازی کنم؟ 21 جولای 2023

روی چه چیزی می توانم بازی کنم؟ نینتندو سوییچ

تاریخ انتشار و پلتفرم های Pikmin 4

(اعتبار تصویر: نینتندو)

Pikmin 4 به طور انحصاری برای Nintendo Switch، Nintendo OLED و Nintendo Switch Lite در تاریخ 21 جولای 2023 منتشر خواهد شد.

تریلرهای Pikmin 4

جدیدترین تریلر

آخرین تریلر Pikmin 4 در فوریه 2023 Nintendo Direct به نمایش گذاشته شد (در برگه جدید باز می شود) . این تریلر دوم برخی از عناصر گیم پلی جدید و نگاهی عمیق تر به دنیایی را نشان می دهد که ما به عنوان رهبر Pikmin به تحلیل آن خواهیم پرداخت.

این تریلر راه جدیدی برای استقرار Pikmin، انواع جدید Pikmin و حتی یک دوست خزدار را نشان می دهد که در سفر به ما کمک می کند. همچنین نگاهی گذرا به محیط ها و مکانی که باید از آن عبور کنید، وجود دارد.

تریلرهای بیشتر

اگر می‌خواهید درباره Pikmin 4 و همراهان رنگارنگی که به شما در سفر کمک می‌کنند بیشتر بدانید، می‌توانید همه این موارد را در کانال رسمی YouTube Nintendo of America (در برگه جدید باز می‌شود) بیابید.

داستان و محیط Pikmin 4

Pikmin 4: رهبر با گروهی <a href= از Pikmin" class="lazy-image-van" onerror="if(this.src && this.src.indexOf('missing-image.svg') !== -1){return true;};this.parentNode.replaceChild(window.missingImage(),this)" data-normal="https://vanilla.futurecdn.net/techradar/media/img/missing-image.svg" srcset="https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/Ybf6zFYmTGVapMCQd79MDk-320-80.jpg 320w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/Ybf6zFYmTGVapMCQd79MDk-480-80.jpg 480w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/Ybf6zFYmTGVapMCQd79MDk-650-80.jpg 650w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/Ybf6zFYmTGVapMCQd79MDk-970-80.jpg 970w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/Ybf6zFYmTGVapMCQd79MDk-1024-80.jpg 1024w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/Ybf6zFYmTGVapMCQd79MDk-1200-80.jpg 1200w" data-sizes="(min-width: 1000px) 970px, calc(100vw - 40px)" src="https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/Ybf6zFYmTGVapMCQd79MDk.jpg" data-pin-media="https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/Ybf6zFYmTGVapMCQd79MDk.jpg">

(اعتبار تصویر: نینتندو)

در روایت Pikmin 4 آنطور که هست چیز زیادی وجود ندارد. از آنجایی که این یک بازی استراتژیک بلادرنگ است، معماها به جای داستان، بیشترین تمرکز شما را دارند.

با این حال، Pikmin 4 یک داستان آزاد دارد که در بازی‌های قبلی تنظیم شده بود. پیش از این، در Pikmin 3، ساکنان سیاره خانه شما Koppai از قحطی جدی رنج می بردند. به منظور نجات جمعیت گرسنه، شما و برخی کاوشگران دیگر برای جمع آوری بذر فرستاده شدید. این جایی است که شما برای اولین بار با Pikmin روبرو می شوید که به شما در تلاش شما کمک می کند.

Pikmin 4 از این روایت ساخته شده است. در حالی که در جستجوی دانه های جدید هستید، برخی از همسفران کوچک شما گم شده اند. این وظیفه شماست که غارگانی را که در سراسر این دنیای ناشناخته پراکنده شده اند پیدا کنید و آنها را به امن بازگردانید.

گیم پلی Pikmin 4

Pikmin 4: رهبر با گروهی <a href= از پیکمین و آتش" class="lazy-image-van" onerror="if(this.src && this.src.indexOf('missing-image.svg') !== -1){return true;};this.parentNode.replaceChild(window.missingImage(),this)" data-normal="https://vanilla.futurecdn.net/techradar/media/img/missing-image.svg" srcset="https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/uUtMJF2Qdyzs9Ua4zdU5R-320-80.jpg 320w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/uUtMJF2Qdyzs9Ua4zdU5R-480-80.jpg 480w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/uUtMJF2Qdyzs9Ua4zdU5R-650-80.jpg 650w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/uUtMJF2Qdyzs9Ua4zdU5R-970-80.jpg 970w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/uUtMJF2Qdyzs9Ua4zdU5R-1024-80.jpg 1024w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/uUtMJF2Qdyzs9Ua4zdU5R-1200-80.jpg 1200w" data-sizes="(min-width: 1000px) 970px, calc(100vw - 40px)" src="https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/uUtMJF2Qdyzs9Ua4zdU5R.jpg" data-pin-media="https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/uUtMJF2Qdyzs9Ua4zdU5R.jpg">

(اعتبار تصویر: نینتندو)

به عنوان یک بازی استراتژی زمان واقعی، Pikmin 4 حول پازل ها می چرخد. شما از انواع مختلف Pikmin برای افزایش موانع، مبارزه با دشمنان و جمع آوری گنج استفاده می کنید که می تواند برای ایجاد پایگاه خود استفاده شود.

Pikmin 4 مملو از ویژگی های جدیدی است که قرار است این بازی RTS را به یک مجموعه هیجان انگیز تبدیل کند. Pikmin 4 یک مکانیک جدید برای استقرار Pikmin و همچنین یک گزینه دوربین که اکنون بسیار به زمین نزدیکتر است اضافه می کند. همچنین گیم پلی کاملاً جدید شبانه وجود دارد.

با این حال، ستاره نمایش باید Ice Pikmin جدید باشد که می تواند دشمنان و همچنین آب را منجمد کند، و شما و گروه Pikmin خود می توانید از آن عبور کنید. شما می توانید تعداد محدودی از این موجودات را در غارها پیدا کنید، مانند پیکمین سفید و بنفش.

همچنین یک همراه جدید شبیه سگ به نام Oatchi وجود دارد. مانند Ice Pikmin، این پوچ به شما اجازه می دهد تا با حمل خود و Pikmin خود بر روی آب، از روی آب عبور کنید. Oatchi همچنین می تواند به محافظت از Pikmin ضعیف تر، مبارزه با دشمنان و شکستن موانع بزرگ کمک کند.

برچسب‌ها

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرکاو است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است