سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

Peloton سه سطح برنامه جدید را به عنوان بخشی از تغییر نام تجاری شرکت راه اندازی می کند

yyaZUGryVHekJSeSnMmMVV-1200-80.jpg
Peloton که بیشتر به خاطر دوچرخه های ورزشی خود شناخته شده است ، در حال تغییر نام تجاری بزرگ است و تلاش های نرم افزاری خود را با راه اندازی سه سطح عضویت در برنامه تلفن همراه خود دو برابر کرده است. این برند تناسب اندام اکنون می خواهد بیشتر روی ارائه "پیشنهادهای تناسب اندام" تمرکز کند که هر کسی می تواند در خانه یا در باشگاه بدون نیاز به خرید سخت افزار گران قیمت شرکت انجام دهد. با نگاهی ...

Peloton که بیشتر به خاطر دوچرخه های ورزشی خود شناخته شده است ، در حال تغییر نام تجاری بزرگ است و تلاش های نرم افزاری خود را با راه اندازی سه سطح عضویت در برنامه تلفن همراه خود دو برابر کرده است.

این برند تناسب اندام اکنون می خواهد بیشتر روی ارائه "پیشنهادهای تناسب اندام" تمرکز کند که هر کسی می تواند در خانه یا در باشگاه بدون نیاز به خرید سخت افزار گران قیمت شرکت انجام دهد. با نگاهی به تریلر رسمی ، به نظر می رسد تنها چیزی که نیاز دارید خودتان، یک دستگاه تلفن همراه و شاید چند وزنه است. سه سطح جدید این برنامه عبارتند از Peloton App Free، App One و App Plus. همه آنها از نظر قیمت و آنچه ارائه می دهند متفاوت است.

همانطور که از نام آن پیداست، برنامه رایگان Peloton هیچ هزینه ای برای استفاده شما نخواهد داشت. این امکان دسترسی به بیش از ۵۰ کلاس در ۱۲ نوع تمرین Peloton را فراهم می کند. این شامل تمرینات قدرتی، تمرینات قلبی، و برنامه های مدیتیشن است. برخی از کلاس‌ها بخشی از یک مجموعه چرخشی خواهند بود که به‌طور مداوم تغییر می‌کنند تا چیزها جالب بماند. با این حال، مشخص نیست که آنها هر چند وقت یک بار به روز می شوند. یکی از نمایندگان شرکت به ما گفت: "درباره سرعت به روز رسانی هنوز به طور کامل تصمیم گیری نشده است".

طبقات پریمیوم

Peloton App One اولین مورد از ردیف های پولی است. برای ۱۲.۹۹ دلار در ماه (حدود ۱۰ پوند و ۲۰ دلار استرالیا) یا سالانه ۱۲۹ دلار (حدود ۱۰۰ پوند و ۲۰۰ دلار استرالیا)، "دسترسی نامحدود به هزاران کلاس در سراسر" همه شانزده نوع ورزش برند را دریافت می کنید. این شامل همه چیزهای زیر ردیف رایگان و همچنین محتوای انحصاری مانند کلاس های یوگا می شود. اعضا «همچنین می‌توانند تا سه [کلاس] مبتنی بر تجهیزات را بگذرانند» که دوچرخه‌های داخلی، تردمیل‌ها و پاروزن‌ها را پوشش می‌دهند. و برای تکمیل همه چیز، App One تقریباً هر روز هفته کلاس‌های بر اساس تقاضا و زنده ارائه می‌کند.

همانطور که احتمالاً قبلاً حدس زده اید، App Plus بالاترین سطح است. با پرداخت ۲۴ دلار در ماه (حدود ۲۰ پوند و ۳۶ دلار استرالیا) یا ۲۴۰ دلار در سال (حدود ۲۰۰ پوند و ۳۶۰ دلار استرالیا)، کاربران دسترسی نامحدودی به همه چیز در "کتابخانه وسیع Peloton" دارند. به جز دو کلاس: Lanebreak و Scenic که هر دو به تجهیزات خاصی نیاز دارند. App Plus حتی دارای "محتوای تخصصی" انحصاری در قالب چالش‌ها، برنامه‌ها و مجموعه‌ها است.

فراتر از به‌روزرسانی اپلیکیشن، این شرکت همچنین در حال راه‌اندازی Peloton Gym در هر پنج سطح ورزشی خود است. این ویژگی شامل برنامه های تمرینی نوشته شده است که با هدف کمک به تقویت قدرت خود با یک ویدیوی همراه برای کمک به شما کمک می کند. طبق این پست، می توانید آن تمرینات را با سرعت خود انجام دهید، پس نیازی به عجله ندارید.

دسترسی

در گزارش اخیر The Verge ، سخنگوی Peloton، Ben Boyd بیان می‌کند که مشترکین فعلی Peloton به طور خودکار به عضویت App Plus بدون تغییر قیمت تا ۵ دسامبر ۲۰۲۳ ارتقا خواهند یافت. پس از آن روز، کاربران می‌توانند انتخاب کنند که «قیمت افزایش یافته» را بپردازند یا به سطح ارزان‌تری حرکت کنند. نماینده قبلی این موضوع را با TechRadar تأیید کرد.

این سه سطح در حال حاضر برای اپلیکیشن Peloton در "همه پنج بازار جهانی این برند" در حال اجرا هستند. دو سطح دیگر، Peloton Guide و Peloton All-Access، در قیمت فعلی خود باقی خواهند ماند.

جالب است که ببینیم آیا قمار پلتون نتیجه می دهد یا خیر. دور شدن از دوچرخه های داخلی که آنها را به شهرت رساند، مطمئناً یک حرکت خطرناک است. با این حال، با توجه به این واقعیت که Peloton اخیراً بیش از دو میلیون دوچرخه ورزشی را به دلیل نگرانی های ایمنی فراخوان کرده است، شاید ایده خوبی باشد که کمی تنوع را آغاز کنیم.

چه قصد دارید بیشتر ورزش کنید و چه در حال حاضر به طور مکرر ورزش می کنید، توصیه می کنیم یک ردیاب تناسب اندام بخرید تا از پیشرفت خود مطلع شوید. حتماً فهرست TechRadar از بهترین ردیاب تناسب اندام برای سال ۲۰۲۳ را تحلیل کنید.