متن خبر

Parallels Desktop اکنون می تواند ویندوز 11 را روی مک های مجهز به سیلیکون اپل اجرا کند

Parallels Desktop اکنون می تواند ویندوز 11 را روی مک های مجهز به سیلیکون اپل اجرا کند

اخبارParallels Desktop اکنون می تواند ویندوز 11 را روی مک های مجهز به سیلیکون اپل اجرا کند
شناسهٔ خبر: 267703 -
خبرکاو:

اکنون یک راه رسمی برای اجرای ویندوز 11 بر روی مک های مجهز به سیلیکون ARM وجود دارد – آخرین نسخه Parallels Desktop می تواند این کار را با برکت مایکروسافت انجام دهد. این راه حل توسط تیم Parallels و Alludo ساخته شده است.

"چرا می خواهید؟" ممکن است برخی از شما بپرسید، اما اگر دارید، به اندازه کافی خوش شانس هستید که نیازی به نرم افزاری ندارید که فقط روی ویندوز اجرا شود. برخی از برنامه های حرفه ای نسخه macOS ندارند، اما برای مشاغل خاصی حیاتی هستند.

Parallels Desktop اکنون می تواند ویندوز 11 <a href= را روی مک های مجهز به سیلیکون اپل اجرا کند">

Parallels قبلاً می‌توانست ویندوز را اجرا کند، اگرچه نسخه‌های قبلی فقط از ویندوز 10 پشتیبانی می‌کردند. آخرین نسخه از ویندوز 11 پشتیبانی می‌کند که امکانات جدیدی را برای شما باز می‌کند.

Parallels Desktop نسخه 18 از Windows 11 Pro و Enterprise در تمام مک های فعلی اپل M پشتیبانی می کند. البته شما به یک مجوز ویندوز معتبر نیاز دارید، اما این را می توان در کل شرکت با خدمات مدیریت کلید انجام داد.

در اینجا یک نکته جالب وجود دارد - زیرسیستم ویندوز برای اندروید، با نام مستعار شبیه سازی اندروید ویندوز 11، کار می کند. این بدان معنی است که می توانید برنامه های اندروید را از فروشگاه App Amazon دانلود کرده و آنها را در مک خود اجرا کنید.

زیرسیستم ویندوز برای لینوکس نیز کار می‌کند، پس مک‌ها می‌توانند به ماشین‌های توسعه واقعاً چند پلتفرمی تبدیل شوند، زیرا می‌توانید نسخه‌های یک برنامه را برای همه سیستم‌عامل‌های اصلی زیر نور آزمایش کنید.

Parallels Desktop اکنون می تواند ویندوز 11 <a href= را روی مک های مجهز به سیلیکون اپل اجرا کند">

در مورد مواردی که پشتیبانی نمی شود، DirectX 12 در آن فهرست قرار دارد. همچنین، نمی‌توانید برنامه‌های ARM 32 بیتی را برای ویندوز اجرا کنید (اگرچه مایکروسافت می‌خواهد آن‌ها را به هر حال منسوخ کند). در اینجا بیشتر در مورد اینکه چه چیزی کار می کند و چه چیزی کار نمی کند خواهید فهمید.

برای اجرای Parallels Desktop جدید، به 600 مگابایت برای نصب برنامه، به علاوه نصب (و مجوز) ویندوز 11 و البته برنامه هایی که می خواهید اجرا کنید، نیاز دارید. شما باید عملکرد بومی را از ماشین مجازی Parallels دریافت کنید.

منبع 1 | منبع 2 | از طريق

خبرکاو

منبع

برچسب‌ها

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرکاو است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است