متن خبر

Otter.ai OtterPilot، دستیار جلسه جدید هوش مصنوعی خود را راه اندازی کرد

Otter.ai OtterPilot، دستیار جلسه جدید هوش مصنوعی خود را راه اندازی کرد

اخبارOtter.ai OtterPilot، دستیار جلسه جدید هوش مصنوعی خود را راه اندازی کرد
شناسهٔ خبر: 266459 -
خبرکاو:

این شرکت روز سه شنبه اعلام کرد، سرویس رونویسی صوتی مبتنی بر هوش مصنوعی Otter.ai در حال راه اندازی یک دستیار جلسه جدید هوش مصنوعی به نام OtterPilot است. OtterPilot جلسات را خودکار می کند و برای کمک به متخصصان در صرفه جویی در زمان و افزایش بهره وری جلسات طراحی شده است. این شرکت او میگوید آپشن های جدید در تمام برنامه‌ها در روزهای آینده در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت.

پس از هر جلسه، OtterPilot به طور خودکار خلاصه ای از موضوعات کلیدی جلسه ایجاد شده توسط هوش مصنوعی را برای کسانی که به جلسه دعوت شده اند یا مستقیماً برای یک گروه Otter ارسال می کند. خلاصه‌های خودکار از طریق ایمیل، با پیوندهایی به لحظات کلیدی به اشتراک گذاشته می‌شوند. Otter سال گذشته یک ویژگی بتا Automated Outline را برای کاربران تجاری راه اندازی کرد، اما ویژگی جدید Automated Summary که امروز اعلام شد، نتیجه یک مدل خلاصه کاملاً جدید هوش مصنوعی است و شامل خلاصه سازی بهبود یافته است. خلاصه خودکار برای همه کاربران در دسترس خواهد بود.

دستیار جلسه جدید همچنین می تواند به طور خودکار از اسلایدهای به اشتراک گذاشته شده در طول جلسات مجازی عکس بگیرد. به طور خودکار یک ارائه اسلاید را می گیرد و آن را در یادداشت های جلسه درج می کند. Otter خاطرنشان می کند که این به متخصصان اجازه می دهد تا به راحتی اسلایدهای مهم را همراه با رونوشت جستجو و به خاطر بیاورند تا آنچه را که به اشتراک گذاشته شده است را به خاطر بسپارند.

OtterPilot همچنین از هوش مصنوعی برای نوشتن یادداشت های جلسات در زمان واقعی استفاده می کند و آنها را با همه به اشتراک می گذارد تا بتوانند در طول جلسات با یکدیگر همکاری کنند. در طول جلسات، شرکت‌کنندگان می‌توانند رونوشت زنده را مشاهده کنند، نظرات خود را اضافه کنند، نکات کلیدی را برجسته کنند و همچنین موارد اقدام را اختصاص دهند. Otter می تواند به طور خودکار یادداشت های Otter را با کسانی که به جلسه یا گروه خاصی دعوت شده اند به اشتراک بگذارد.

شایان ذکر است که Otter Assistant، ربات این شرکت که می تواند به طور خودکار به جلسات در تقویم شما بپیوندد و مکالمات را رونویسی کند، اکنون بخشی از OtterPilot خواهد شد.

این شرکت او میگوید OtterPilot باعث می‌شود که همه اعضای یک تیم نیازی به حضور در هر جلسه نداشته باشند، و کسانی که این کار را انجام می‌دهند می‌توانند بدون حواس‌پرتی با یادداشت‌برداری درگیر شوند. OtterPilot همچنین قصد دارد با صرفه جویی در وقت شما در طول جلسه و پس از آن، جلساتی را که در آن شرکت می کنید بهبود بخشد.  

هوش مصنوعی در تمام جنبه های زندگی به ما کمک می کند. مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران Otter.ai در بیانیه‌ای گفت: هر روز که به سمت محل کار رانندگی می‌کنم، از پیشرفت‌های سیستم خلبان خودکار تسلا کمک و الهام می‌گیرم. به همین ترتیب، ما شاهد پیشرفت‌های عظیم در قابلیت‌های هوش مصنوعی Otter بوده‌ایم، و اکنون OtterPilot ما قول می‌دهد که یادداشت‌برداری را حذف کند، در زمان صرفه‌جویی کند و بهره‌وری جلسات را برای میلیاردها جلسه بعدی کاربرمان بهبود بخشد.

راه اندازی در حالی انجام می شود که Otter به نقطه عطف رونویسی بیش از 1 میلیارد جلسه رسیده است. در سال 2021، این شرکت اعلام کرد که بیش از 100 میلیون جلسه را رونویسی کرده است.

از آنجایی که هوش مصنوعی در چند ماه گذشته به یک موضوع پرطرفدار تبدیل شده است، به خصوص به دلیل راه اندازی ChatGPT، جای تعجب نیست که Otter.ai یک دستیار جلسه جدید مبتنی بر هوش مصنوعی را برای تکمیل سرویس رونویسی خود معرفی کرده است.

خبرکاو

منبع

برچسب‌ها

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرکاو است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است