متن خبر

Oculus Quest 2 به‌روزرسانی ردیابی دستی را دریافت می‌کند که منتظرش بودم

Oculus Quest 2 به‌روزرسانی ردیابی دستی را دریافت می‌کند که منتظرش بودم

اخبارOculus Quest 2 به‌روزرسانی ردیابی دستی را دریافت می‌کند که منتظرش بودم
شناسهٔ خبر: 266031 -
خبرکاو:

در حال بارگیری پخش کننده صوتی…

ردیابی دستی در Oculus Quest 2 و Meta Quest Pro قرار است در به‌روزرسانی بعدی ارتقاء زیادی پیدا کند، با ویژگی جدید Direct Touch که پیمایش منوها و تایپ با استفاده از صفحه‌کلید مجازی را بسیار آسان‌تر می‌کند.

من عاشق ردیابی دستی در Oculus Quest 2 و Meta Quest Pro هستم – اینکه بتوانید کنترل‌کننده‌های هدست خود را کنار بگذارید و از دستان خود برای تعامل با تجربه VR استفاده کنید، تعامل شما را طبیعی‌تر می‌کند. اما در عمل، خیلی بیشتر از آن چیزی که باید باشد، ناهموار است.

هنگامی که در یک بازی یا برنامه هستید، معمولاً خوب است، اما رسیدن به آن با پیمایش در منوهای Quest 2 و Quest Pro با کنترل‌های نوک و پینشان کاری طاقت فرسا است. به همین دلیل است که من هم عصبی و هم هیجان زده هستم تا هدست واقعیت مجازی اپل شایعه شده را امتحان کنم – زیرا طبق گزارشات کاملاً بدون کنترل است.

مشکلات ردیابی دستی Quests به زودی می تواند به گذشته تبدیل شود، زیرا به روز رسانی Public Test Channel v.50 ویژگی Direct Touch را معرفی کرده است که به شما امکان می دهد به گونه ای که از یک منو استفاده می کنید، منوها را لمس کرده و بکشید. گوشی های هوشمند.

همانطور که در ویدیوی پست شده در Reddit نشان داده شده است (در برگه جدید باز می شود) ، روشن کردن Direct Touch منوی هدست های Quest را به کاربر نزدیک می کند و شما می توانید تنها با ضربه زدن روی آن با صفحه ارتباط برقرار کنید. علاوه بر این، به‌جای اینکه مجبور باشید روی صفحه‌کلید مجازی Quest اشاره کنید و روی حروف کلیک کنید، می‌توانید با انگشتان خود تایپ کنید - به عنوان کسی که سعی کرده است مقالات کاملی را در VR بنویسد اما پس از چند پاراگراف منصرف شده است، این یک ارتقای جدی است. بیش از روش تایپ فوق العاده خسته کننده ای که قبلا داشتیم.

در حال حاضر، Direct Touch منحصر به کاربران کانال تست عمومی است. با این حال، از آنجایی که این ویژگی آماده عرضه به نظر می رسد، انتظار داریم زمان زیادی طول نکشید تا به روز رسانی v.50 برای همه کاربران Quest منتشر شود.

کنترلرهای Oculus Quest 2 در مقابل یک پس زمینه روشن نشان داده می شوند

با کنترلرهای Quest 2 خداحافظی کنید (اعتبار تصویر: آینده)

نحوه پیوستن به Quest PTC

اگر می‌خواهید به کانال تست عمومی Quest متا بپیوندید تا بتوانید به‌روزرسانی‌هایی مانند Direct Touch را قبل از دیگران امتحان کنید، این کاری است که باید انجام دهید. فقط توجه داشته باشید که احتمالاً نمی‌توانید عضو شوید مگر اینکه خوش شانس باشید.

برنامه موبایل Meta Quest را باز کنید

روی Menu در گوشه سمت راست پایین صفحه ضربه بزنید

در منوی ظاهر شده روی Devices ضربه بزنید – باید نزدیک وسط صفحه گوشی شما باشد

به هدست واقعیت مجازی خود متصل شوید سپس Headset Settings را باز کنید – این گزینه نزدیک به پایین صفحه است.

تنظیمات پیشرفته را انتخاب کنید، سپس روی کلید کنار کانال تست عمومی ضربه بزنید

اگر در کنار کانال تست عمومی دکمه ای نمی بینید، به این دلیل است که، متأسفانه، برنامه تعداد کاربران محدودی دارد و فهرست انتظار ندارد، پس اگر حداکثر تعداد افراد در آن ثبت نام کرده باشند، نمی توانید برای پیوستن، و نمی توانید نام خود را در فهرست انتظار قرار دهید. اگر از پیوستن ناامید هستید، فقط باید صفحه تنظیمات پیشرفته را مانند یک شاهین تماشا کنید و امیدوار باشید جایی در دسترس باشد.

برچسب‌ها

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرکاو است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است