سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

Obsidian تأیید می کند که Avowed در پاییز 2024 منتشر می شود

(اعتبار تصویر: Xbox Game Studios) بازی نقش‌آفرینی فانتزی Obsidian Entertainment (RPG) Avowed اکنون دارای یک پنجره انتشار کمی خاص‌تر است - این بازی قرار است پاییز امسال برای رایانه‌های شخصی و Xbox Series X |S عرضه شود. پنجره‌های انتشار پاییز بازی‌ها معمولاً به عرضه بین آغاز سپتامبر تا پایان نوامبر اشاره می‌کنند، اما Obsidian ماه یا تاریخ خاصی را در جریان پخش Xbox Developer_Direct امروز (18 ژانویه) اعلام ن کرد. در حال حاضر، بازیکنان آینده نگر فقط باید این فضا را تماشا ...
دو شخصیت مسلح <a href= به سلاح در Avowed." class=" block-image-ads hero-image" onerror="if(this.src && this.src.indexOf('missing-image.svg') !== -1){return true;};this.parentNode.replaceChild(window.missingImage(),this)" srcset="https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/cyh5cLJokmqarjzdmxjHs5-320-80.jpg 320w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/cyh5cLJokmqarjzdmxjHs5-480-80.jpg 480w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/cyh5cLJokmqarjzdmxjHs5-650-80.jpg 650w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/cyh5cLJokmqarjzdmxjHs5-970-80.jpg 970w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/cyh5cLJokmqarjzdmxjHs5-1024-80.jpg 1024w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/cyh5cLJokmqarjzdmxjHs5-1200-80.jpg 1200w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/cyh5cLJokmqarjzdmxjHs5-1920-80.jpg 1920w" sizes="(min-width: 1000px) 600px, calc(100vw - 40px)" data-pin-media="https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/cyh5cLJokmqarjzdmxjHs5.jpg">
(اعتبار تصویر: Xbox Game Studios)

بازی نقش‌آفرینی فانتزی Obsidian Entertainment (RPG) Avowed اکنون دارای یک پنجره انتشار کمی خاص‌تر است - این بازی قرار است پاییز امسال برای رایانه‌های شخصی و Xbox Series X |S عرضه شود.

پنجره‌های انتشار پاییز بازی‌ها معمولاً به عرضه بین آغاز سپتامبر تا پایان نوامبر اشاره می‌کنند، اما Obsidian ماه یا تاریخ خاصی را در جریان پخش Xbox Developer_Direct امروز (18 ژانویه) اعلام ن کرد. در حال حاضر، بازیکنان آینده نگر فقط باید این فضا را تماشا کنند، اما به لطف پخش جریانی، ما همچنین نگاه بیشتری به سیستم رزمی Avowed داده شده‌ایم تا در این مدت به آن توجه کنیم.

Aowed به بازیکنان این امکان را می‌دهد که از بارگیری‌های قابل تنظیم استفاده کنند که می‌توانند در حین مبارزه تغییر کنند و به آن‌ها اجازه می‌دهد تا با طیف وسیعی از تکنیک‌ها با دشمنان مختلفی مقابله کنند. تعدادی از گزینه‌هایی که بازیکنان ممکن است انتخاب کنند نشان داده شد، مانند بارگیری عصا دوگانه، که به شما امکان می‌دهد به سرعت با دو سلاح جداگانه به دشمنان طلسم کنید.

در غیر این صورت، Obsidian اشاره کرد که جنبه‌های خاصی از بازی، مانند کوئست‌ها، به بازیکنان این امکان را می‌دهد که با «پیامدهای عمیق» تصمیم بگیرند. در اینجا نیز سطحی از تفاوت های اخلاقی وجود خواهد داشت، با برخی از تصمیمات که پاسخ فوری «درست یا غلط» ندارند. نه تنها تلاش‌ها می‌توانند در نتیجه انتخاب‌های شما متفاوت انجام شوند، بلکه نتایج آنها می‌تواند در جهان نیز منعکس شود.

آخرین فیلم همچنین بیشتر از دنیای پر جنب و جوش Eora متعلق به Avowed را نشان می دهد که خانه طیف گسترده ای از بیوم ها است که توسعه دهندگان آنها را "غنی، عجیب و شگفت انگیز" توصیف کردند. مطمئناً زیبا به نظر می‌رسد، و با سابقه Obsidian در بازی‌های RPG عالی مانند Fallout : New Vegas و The Outer Worlds ، همه چیز امیدوارکننده است.

Avowed همچنین از طریق Xbox Game Pass در روز اول قابل بازی خواهد بود.

Avowed یکی از هیجان‌انگیزترین بازی‌های آینده در حال حاضر در افق است، اما اگر در حال حاضر به دنبال چیزی برای غواصی هستید، مطمئن شوید که انتخاب‌های ما را برای بهترین بازی‌های Xbox Series X تحلیل کنید .

News Writer، TechRadar Gaming

کاترین یک خبر نویس برای TechRadar Gaming است. او که دارای مدرک روزنامه‌نگاری از دانشگاه شفیلد بود، پس از صرف زمان زیادی در روزنامه دانشگاهش و نوشتن در مورد پوکمون و بازی‌های مستقل جالب، جذب صنعت رسانه بازی‌ها شد و متوجه شد که در واقع کار بسیار جالبی است. او قبلاً 19 ماه را به عنوان روزنامه نگار تمام وقت در GAMINGbible کار کرده بود. او همه چیز نینتندو را دوست دارد، و هرگز صحبت در مورد Xenoblade Chronicles را متوقف نخواهد کرد.

خبرکاو