سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

NYT Strands today — نکات، پاسخ‌ها و spangram برای شنبه، 13 آوریل (بازی شماره 41)

(اعتبار تصویر: نیویورک تایمز) Strands امروز یک بازی مناسب برای آخر هفته است، اما من نمی توانم بدون ارائه بازی بیشتر بگویم. این یک سرگرمی است، به من اعتماد کنید، اما به دانش تخصصی خاصی نیاز دارد. اگر آن را ندارید، ممکن است برخی از نکات من برای شما مفید باشد… اخطار اسپویلر: اطلاعات امروز در مورد NYT Strands در زیر آمده است، پس اگر نمی‌خواهید پاسخ‌ها را بدانید، ادامه آن را مطالعه نکنید. کارشناس Strands شما کارشناس Strands ...
صفحه اصلی NYT روی صفحه تلفن همراه، روی پس‌زمینه آبی روشن
(اعتبار تصویر: نیویورک تایمز)

Strands امروز یک بازی مناسب برای آخر هفته است، اما من نمی توانم بدون ارائه بازی بیشتر بگویم.

این یک سرگرمی است، به من اعتماد کنید، اما به دانش تخصصی خاصی نیاز دارد. اگر آن را ندارید، ممکن است برخی از نکات من برای شما مفید باشد…

اخطار اسپویلر: اطلاعات امروز در مورد NYT Strands در زیر آمده است، پس اگر نمی‌خواهید پاسخ‌ها را بدانید، ادامه آن را مطالعه نکنید.

کارشناس Strands شما
مارک مک لارن
کارشناس Strands شما
مارک مک لارن

NYT Strands today (بازی شماره 41) - نکته شماره 1 - موضوع امروز

موضوع امروز NYT Strands چیست؟

موضوع امروز NYT Strands این است… فکر کنید

NYT Strands today (بازی شماره 41) - نکته شماره 2 - کلمات سرنخ

چند کلمه سرنخ خوب امروز چیست؟

برای باز کردن قفل سیستم نکات درون بازی، هر یک از این کلمات را پخش کنید.

بدام انداختن

اشک

سنگ

ROOK

جفت

عقب

NYT Strands today (بازی شماره 41) - نکته شماره 3 - اسپانگرام

نکته ای برای اسپنگرام امروزی چیست؟

بلندتر!

NYT Strands today (بازی شماره 41) - نکته شماره 4 - موقعیت اسپانگرام

spangram امروز از کجا شروع و به کجا ختم می شود؟

درست است، پاسخ‌ها در زیر آمده است، پس اگر نمی‌خواهید آن‌ها را ببینید، دیگر پیمایش نکنید.

NYT Strands today (بازی شماره 41) - پاسخ ها

پاسخ های NYT Strands برای بازی شماره 41 در پس زمینه آبی

(اعتبار تصویر: نیویورک تایمز)

پاسخ به Strands امروز، بازی شماره 41، …

ملکه

هجوم بردن

سفر

قلب

OASIS

نیروانا

سم

SPANGRAM: راک باند

رتبه من: متوسط

امتیاز من: عالی

من علیرغم گرفتن نمره عالی، این را «متوسط» ارزیابی کرده‌ام، زیرا اگر علاقه‌مند به موسیقی نباشید – یا به طور خاص علاقه‌مند به موسیقی راک – ممکن است آن را بسیار سخت‌تر از من بیابید.

به‌عنوان یک روزنامه‌نگار سابق موسیقی، مالیات زیادی به من تحمیل نکرد، اگرچه به دلایلی برای یافتن نیروانا تلاش کردم (که عجیب است زیرا آنها از نظر عینی بهترین گروه فهرست شده در اینجا هستند). به هر حال، نکته کلیدی در اینجا این است که بفهمیم سرنخ موضوع نسبتاً مرموز «گروه فکر می کنم» به چه چیزی اشاره دارد. من خوش شانس بودم که دو کلمه اولی که پیدا کردم QUEEN و RUSH بودند. این اطلاعات زیادی برای من بود تا بدانم چه خبر است، و بعد از آن به راحتی spangram را پیدا کردم.

امروز چطور بود؟ به من یک ایمیل بفرستید و به من اطلاع دهید.


پاسخ های دیروز NYT Strands (جمعه 12 آوریل، بازی شماره 40)

POM POM

زمزمه

برو برو

مامان

TUTU

دانه های کوسکوس

می توانید می توانید

SPANGRAM: تکرار


NYT Strands چیست؟

Strands بازی کلمات جدید NYT است که از Wordle و Connections پیروی می کند. در حال حاضر در نسخه بتا است و می توان آن را در سایت NYT Games روی دسکتاپ یا موبایل بازی کرد.

من یک راهنمای کامل برای نحوه بازی NYT Strands دارم، همراه با نکاتی برای حل آن، پس اگر هر روز در تلاش برای شکست دادن آن هستید، آن را تحلیل کنید.

سردبیر جهانی

مارک سردبیر جهانی TechRadar است، آخرین نفر از یک سری از نقش‌های ارشد تحریریه که او در حرفه‌ای که از هفته‌ای که گوگل راه‌اندازی کرد آغاز کرد (که به مناسبت مناسبت از آن‌ها خوب بود) به عهده داشته است. قبل از پیوستن به TR، او سردبیر بریتانیا در راهنمای Tom's Guide بود، جایی که او بر تمامی پوشش‌های بازی، استریم، صدا، تلویزیون، سرگرمی، نحوه انجام کار و دوربین نظارت داشت. او همچنین سردبیر سابق وب‌سایت فناوری Stuff بود و پنج سال را در مجله موسیقی NME گذراند، جایی که وظایفش عمدتاً شامل خراب کردن سرگرمی دیگران بود. او در لندن مستقر است و در مورد تلفن‌ها، تبلت‌ها، پوشیدنی‌ها، جعبه‌های استریم، دستگاه‌های خانه هوشمند، بلندگوهای بلوتوث، هدفون‌ها، بازی‌ها، تلویزیون‌ها، دوربین‌ها و تقریباً هر نوع ابزار دیگری که فکرش را می‌کنید، آزمایش کرده و نوشته است. یک عکاس مشتاق، مارک هیچ چیز را بهتر از عکس گرفتن از چیزهای بسیار کوچک (حشرات، دخترانش) یا چیزهای بسیار بزرگ (کهکشان های دور) دوست ندارد. او همچنین از موسیقی زنده، بازی، دوچرخه سواری، و ضرب و شتم Wordle لذت می برد (او نویسنده صفحه روزانه Wordle Today است).

خبرکاو