متن خبر

NYT Connections امروز برای ۲۶ سپتامبر پاسخ می دهد

NYT Connections امروز برای ۲۶ سپتامبر پاسخ می دهد

شناسهٔ خبر: 437587 -
پاسخ‌های NYT Connections برای امروز (۲۵ سپتامبر)، همراه با نکات ما در مورد دسته‌ها، به شما کمک می‌کند تا معمای امروز را حل کنید، که به نظر می‌رسد معمایی نسبتاً دشوار است.

شما چهار اشتباه در اتصالات NYT دریافت می کنید و باید هر گروه را یکی یکی انجام دهید. همه آنها نیز دشواری های متفاوتی دارند، به این معنی که می توانید به آرامی گزینه های هر پازل را کم کنید و کار را به طور پیوسته برای خود آسان کنید. این بازی کمی بیشتر از چیزی مانند Wordle درگیر است، و فرصت‌های زیادی برای بازی وجود دارد که شما را با ترفندها به چالش بکشد.

در حالی که پازل های اصلی که در Connections وجود دارند در برخی روزها می توانند آسان باشند، برخی دیگر می توانند در واقع بسیار دشوار باشند. اینجاست که وارد می‌شویم، زیرا در زیر برخی نکات و سرنخ‌های Connections را برای پازل امروز قرار داده‌ایم. اگر واقعاً نمی توانید کارها را حل کنید، نگران نباشید، زیرا در این مقاله نیز پاسخ آن را خواهید یافت. به خواندن نکات و پاسخ های Connections امروز ادامه دهید.

نکات اتصالات NYT برای ۲۵ سپتامبر (#۱۰۶)

در اینجا برخی از نکات اتصالات NYT برای ۲۵ سپتامبر آورده شده است. ما با ارائه گروه‌هایی که مشکلشان را افزایش می‌دهند، شروع می‌کنیم تا بتوانید کارها را با هم ترکیب کنید.

اکسسوری عروس - گروه زرد

"C" - کلمات برای "پاکت" - گروه سبز

جک ها - گروه آبی

پایان برنامه رسانه های اجتماعی - گروه بنفش

پاسخ‌های NYT Connections برای ۲۵ سپتامبر (#۱۰۶)

اگر هنوز نمی توانید راه حل اتصالات امروز را پیدا کنید، پاسخ های زیر را خواهید یافت:

لوازم جانبی عروس - حلقه، قطار، حجاب، دسته گل

"C" - کلمات برای "پاکت" - کیک، کت، کاور، پوسته

جک ها - مادر، سیاه، گنجشک، فراست

پایان برنامه رسانه های اجتماعی - Book، In، Tube، Gram

NYT Connections برای 25 سپتامبر پاسخ می دهد

(اعتبار تصویر: نیویورک تایمز)

معمای اتصالات امروزی یک سر و صدا واقعی است. به طور خاص، پایان برنامه های رسانه های اجتماعی واقعاً ما را شگفت زده کرد، همانطور که به نظر می رسد، حداقل در نگاه اول مجموعه ای کاملاً نامرتبط از کلمات است. کنار گذاشتن دسته‌های دیگر واقعاً به اینجا کمک می‌کند، و دانستن مراسم عروسی‌تان به شما بیشتر راه را به آنجا می‌رساند.

نحوه بازی اتصالات NYT

برای بازی NYT Connections ، در نهایت باید گروه‌هایی متشکل از چهار آیتم را پیدا کنید که اشتراکات مشترکی دارند. این چهار مورد را انتخاب کنید و "ارسال" را فشار دهید تا ببینید درست می گویید یا خیر. شما چهار اشتباه دارید، و باید قبل از استفاده از همه آنها، گروه ها را پیدا کنید. در اینجا چند نمونه دسته وجود دارد:

ماهی : باس، دست و پا کردن، ماهی قزل آلا

آتش _ : مورچه، مته، جزیره، عقیق

دسته بندی ها همیشه از مواردی مانند تعداد حروف در کلمات یا پیوندهای گسترده تر مانند نام ها و افعال خاص تر هستند. در نهایت، به هر گروه یک رنگ اختصاص داده می شود که نشان دهنده دشواری آن است. رنگ ها از کم سخت ترین تا سخت ترین، زرد، سبز، آبی و سپس بنفش هستند. سعی کنید قبل از تمام شدن اشتباهات گروه ها را حدس بزنید!

پاسخ های NYT برای 25 سپتامبر، در دسته بندی های خود مرتب شده اند

(اعتبار تصویر: نیویورک تایمز)

چه ساعتی اتصالات NYT بازنشانی می شود؟

پازل روزانه اتصالات NYT در نیمه شب به وقت محلی بازنشانی می شود. اخیراً این اتفاق فقط چند دقیقه گذشته از ساعت ۱۲ صبح رخ داده است، اما زمانی که از خواب بیدار شوید، یک پازل جدید برای شروع آماده خواهد شد. اگر می خواهید بیدار بمانید و آن را بگیرید، هیچ کس شما را قضاوت نمی کند.

این پاسخ‌های NYT Connections برای ۲۵ سپتامبر است. برای سرگرمی بیشتر در بازی کلمات، مطمئن شوید که به بهترین کلمات شروع Wordle ما نگاهی بیندازید . ما هر روز پاسخ‌ها را پوشش می‌دهیم، پس اگر برای حل یک معما به کمک بیشتری نیاز دارید، دوباره تحلیل کنید.

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرکاو است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است