سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

Notion پلتفرم بهره وری متمرکز بر حریم خصوصی Skiff را بدست می آورد

ماه گذشته Notion تقویم جدید خود را بر اساس Cron راه‌اندازی کرد، اما لباس بهره‌وری آن به زودی می‌تواند پیشنهادات بیشتری بر حفظ حریم خصوصی داشته باشد. این شرکت امروز اعلام کرد که Skiff را خریداری کرده است، پلتفرمی که ذخیره‌سازی فایل‌های رمزگذاری‌شده سرتاسر، اسناد، رویدادهای تقویم و ایمیل را ارائه می‌دهد. Skiff در سال 2020 توسط اندرو میلیچ و جیسون گینزبرگ راه اندازی شد. این شرکت 14.2 میلیون دلار سرمایه را طی دو دور از سرمایه‌گذارانی مانند Sequoia Capital ...

ماه گذشته Notion تقویم جدید خود را بر اساس Cron راه‌اندازی کرد، اما لباس بهره‌وری آن به زودی می‌تواند پیشنهادات بیشتری بر حفظ حریم خصوصی داشته باشد. این شرکت امروز اعلام کرد که Skiff را خریداری کرده است، پلتفرمی که ذخیره‌سازی فایل‌های رمزگذاری‌شده سرتاسر، اسناد، رویدادهای تقویم و ایمیل را ارائه می‌دهد.

Skiff در سال 2020 توسط اندرو میلیچ و جیسون گینزبرگ راه اندازی شد. این شرکت 14.2 میلیون دلار سرمایه را طی دو دور از سرمایه‌گذارانی مانند Sequoia Capital به همراه جان هنسی رئیس آلفابت، جری یانگ مدیر اجرایی سابق یاهو و جولیا و کوین هارتز از بنیانگذاران Eventbrite، بالاجی سرینیواسان و جنی بنیانگذار re-Inc جذب کرده بود. وانگ

آکشای کوتاری، مدیر اجرایی شرکت در گفتگو با یکی از بنیانگذاران پست شده در وبلاگ Notion، بيان کرد که Notion از همان ابتدا کار اسکیف را مورد توجه قرار داده است.

اسکیف از همان ابتدا در رادار ما در Notion ظاهر شد. من در واقع سعی کردم در سال 2020 زمانی که شما در حال ساختن محصول Docs خود بودید، به آن دسترسی داشته باشم. در آن زمان ما هرگز وصل نشدیم، اما من پیشرفت شما را زیر نظر داشتم. سپس چند ماه پیش، من و ایوان [از بنیانگذاران Notion] صحبت می کردیم و اسکیف دوباره مطرح شد. من تمام محصولاتی را که ساخته بودید دانلود کردم و واقعاً تحت تأثیر توجه به جزئیات قرار گرفتم.

در حالی که این شرکت به عنوان یک جایگزین امن برای Google Docs شروع به کار کرد، اما راه حل های بهره وری دیگری مانند تقویم و ایمیل را نیز ساخت.

اسکیف در وب سایت خود به پیوستن این شرکت به Notion اشاره کرد. در یک صفحه پشتیبانی، Skiff بيان کرد که این محصول پس از شش ماه تعطیل خواهد شد. اشاره کرد که حساب کاربری Skiff به حساب Notion تبدیل نخواهد شد. به علاوه، کاربران می توانند به راحتی داده های خود را به سایر سرویس ها صادر یا انتقال دهند.

آخرین خرید Notion ابزار مدیریت گردش کار Flowdash در سال 2022 بود. قبل از آن، Cron و Automate.io مستقر در هند را خریداری کرد که مجموعه ای از ادغام با 200 سرویس را داشت.

خبرکاو