سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

Moonfire VC بریتانیا دومین سرمایه خود را به مبلغ ۱۱۵ میلیون دلار جمع آوری می کند تا راه اندازی های اولیه را هدف قرار دهد.

moon_2560.jpg
در دوران همه‌گیری سال ۲۰۲۱ بود که ما از راه‌اندازی Moonfire خبر دادیم، در آن زمان یک VC مبتنی بر داده‌های مبتنی بر مرحله اولیه «Fund I» ۶۰ میلیون دلاری که حول دنیای جدید کار از راه دور و راه‌اندازی از راه دور طراحی شده بود. ۱۱۵ میلیون دلار جمع آوری سرمایه جدید ("Fund II") قصد دارد به آنچه که رویکرد "داده محور" خود می نامد ادامه دهد.دیگر اخبارسان‌فرانسیسکو ظاهراً پیرامون نقض قوانین ساختمان‌ها در مقر توییتر تحقیق می‌کندبیشتر بخوانیدتنظیم کننده اصلی حریم ...

در دوران همه‌گیری سال ۲۰۲۱ بود که ما از راه‌اندازی Moonfire خبر دادیم، در آن زمان یک VC مبتنی بر داده‌های مبتنی بر مرحله اولیه «Fund I» ۶۰ میلیون دلاری که حول دنیای جدید کار از راه دور و راه‌اندازی از راه دور طراحی شده بود.

۱۱۵ میلیون دلار جمع آوری سرمایه جدید ("Fund II") قصد دارد به آنچه که رویکرد "داده محور" خود می نامد ادامه دهد.

Moonfire از زمان راه‌اندازی آن توسط ماتیاس لیونگمن، یکی از بنیان‌گذاران سابق Atomico، او میگوید مدل‌های هوش مصنوعی سفارشی و مجموعه‌ای از فناوری برای شکار استارت‌آپ‌های آینده نگر دارد.

اکنون در بیانیه‌ای ادعا می‌کند که «حداکثر ۵۰۰۰۰ شرکت در هفته» را تحلیل می‌کند (اگرچه این ادعا به طور مستقل توسط TechCrunch تأیید نشده است).

به عنوان مثال، این شرکت ادعا می کند که Fintech LiveFlow انگلستان را از طریق موتور هوش مصنوعی خود کشف کرده است و در کنار Seedcamp دور Pre-Seed را رهبری می کند.

این صندوق او میگوید در حال تحلیل شرکت‌هایی در زمینه هوش مصنوعی، Web3 و AR/VR و همچنین سلامت، کار، امور مالی و بازی است.

Ljungman بیان کرد که صندوق در حال حاضر سبک سرمایه گذاری از راه دور خود را با جلسات حضوری مخلوط می کند: "حضور کاملاً بیشتر اتفاق می افتد. ما این کار را به صورت ماهانه انجام می دهیم. ما همچنین رویداد پالس و رویداد Seed خود را نیز داریم. پس ما به ادغام از راه دور و همچنین حضوری اعتقاد داریم.

Moonfire او میگوید که ۲۳ معامله انجام داده و در ۲۷ معامله دیگر در کنار VCهایی مانند Sequoia، Accel، Index، General Catalyst و Accel سرمایه‌گذاری کرده است.

شرکت‌های پرتفولیو عبارتند از Humaans (با ۱۵ میلیون دلار سری A)، Lightdash (7 میلیون دلار دور به رهبری Accel) و GOALS (20 میلیون دلار سری A با Seven Seven Six). علاوه بر ۹۰ میلیون دلار Fund II، این شرکت ۲۵ میلیون دلار برای سرمایه گذاری از طریق صندوق فرصت خود جمع آوری کرده است.

مایک آرپایا، شریک Moonfire Ventures گفت : «قدرت مشارکت هوش مصنوعی و VC همیشه در هسته Moonfire بوده است و با راه‌اندازی Fund II، شاهد حرکت آن به سطح بعدی هستیم. این سطح جدید انسان و ماشین را مانند قبل ترکیب می کند، به این امید که یک صنعت ناکارآمد و ناعادلانه را بر سر راه خود قرار دهد.

خبرکاو

منبع