متن خبر

Monad Labs 19 میلیون دلار برای رشد پلت فرم قرارداد هوشمند خود و بهبود فضای اتریوم جمع آوری می کند

Monad Labs 19 میلیون دلار برای رشد پلت فرم قرارداد هوشمند خود و بهبود فضای اتریوم جمع آوری می کند

اخبارMonad Labs 19 میلیون دلار برای رشد پلت فرم قرارداد هوشمند خود و بهبود فضای اتریوم جمع آوری می کند
شناسهٔ خبر: 266416 -
خبرکاو:

به طور انحصاری به TechCrunch گفته است که Monad Labs، تیمی که از بلاک چین Monad پشتیبانی می کند، 19 میلیون دلار سرمایه اولیه به رهبری Dragonfly Capital جمع آوری کرده است.

Keone Hon، یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل Monad Labs، به TechCrunch گفت: «موناد تلاشی برای بهینه‌سازی اساسی پلتفرم‌های قرارداد هوشمند است. ما در نهایت در حال ساختن یک پلتفرم برای بهینه سازی اجماع و اجرای […] هستیم که در نهایت منجر به سیستمی می شود که می تواند یک میلیارد تراکنش در روز و 10000 تراکنش در ثانیه را پردازش کند.

پلت فرم قرارداد هوشمند لایه 1 سازگار با ماشین مجازی اتریوم (EVM) توسط Hon، Eunice Giarta و James Hunsaker در سال 2022 برای گسترش توان عملیاتی در بلاک چین اتریوم تأسیس شد. این تیم بیش از هفت سال تجربه در ساخت سیستم های معاملاتی با تاخیر کم و فرکانس بالا (HFT) در Jump Trading به ارمغان می آورد.

اساساً، ما در حال ساختن یک پلتفرم هستیم، پس مشتریان اصلی ما در سراسر صفحه گسترش می یابند. گیارتا گفت: از برخی جهات می‌توانید ما را با نام مستعار iOS و آنچه که آیفون می‌تواند ارائه دهد، تصور کنید. ما به توسعه دهندگان اجازه می دهیم برنامه هایی مانند اپ استور بسازند.

در حالی که این پلتفرم به صورت عمومی در دسترس نیست، در ماه های آینده با راه اندازی شبکه اصلی در اواخر سال جاری وارد مرحله آزمایشی خواهد شد.

این دور شامل 70 شرکت‌کننده، از جمله Placeholder Capital، Lemniscap، Shima Capital و Finality Capital، و همچنین سرمایه‌گذاران فرشته مانند ناوال راویکانت، بنیانگذار AngelList بود. هان گفت: «ما دریافتیم که ایجاد یک ائتلاف واقعاً گسترده از حامیان به ما در سفر کمک زیادی کرده است.

گیارتا بيان کرد که از سرمایه برای دوبرابر کردن تیم به 24 تیم در چند ماه آینده استفاده خواهد شد.

هان گفت: «در نهایت مشکل ظرفیت محدود و کارمزدهای بالا چالش‌های حاد در اکوسیستم اتریوم هستند. ما تعدادی رهبر را در این فضا پیدا کردیم که می‌خواهند با پیشرفت‌های اساسی در سیستم کلی با مشکل مقابله کنند تا بهینه‌ترین سیستم ممکن را بسازند.»

هانسکر بيان کرد : به طور کلی و در فضای رمزنگاری، مردم تصور می کنند اتریوم نمی تواند عملکردی داشته باشد. او گفت ، اما هدف موناد تمرکز بر عملکرد و رفع این مشکل است.

هونساکر گفت: "اگر عملکرد بهتری نداشته باشید، نمی توانید به کاربران عادی مقیاس دهید." "ما به آینده فکر می کنیم. اپلیکیشن‌های موجود در بلاک چین تاکنون ساده بوده‌اند، پس برای ساخت اپلیکیشن‌های پیچیده‌تر و گفت ن ارزش طبیعی، باید پیچیده‌تر باشند. ما آپشن های ی را برنامه‌ریزی کرده‌ایم تا کارهایی را که بلاک چین می‌تواند انجام دهد را گسترش دهیم، اما تمرکز اصلی ما در حال حاضر عملکرد است زیرا بدون آن، شما چیزی ندارید که در مقیاس وسیع قابل استفاده باشد.

هونساکر گفت : سایر بلاک چین‌هایی که عملکرد بالا را تبلیغ می‌کنند «فضای اتریوم را رها کرده‌اند و زنجیره‌های موجود که با EVM سازگار هستند، نوآوری نکرده‌اند، بلکه عمدتاً فقط از آنچه در دسترس بود برای ساخت بلاک‌چین خود استفاده کرده‌اند». پس ما در حال بازسازی EVM برای عملکرد بالا هستیم و سعی می کنیم در اکوسیستم اتریوم باقی بمانیم زیرا فکر می کنیم بیشتر نوآوری ها در اینجا اتفاق افتاده و ادامه خواهد یافت.

با وجود اینکه بازار فعلی ارزهای دیجیتال و به طور کلی فناوری «چالش‌برانگیز» بوده است، به گفته Hon، تیم تمرکز خود را بر بهبود فضای اتریوم گذاشته است. در نهایت ما قصد داریم یک اکوسیستم پر جنب و جوش از توسعه دهندگان و کاربران برنامه ها را رشد دهیم. از دیدگاه ما، آینده روشن است. »

خبرکاو

منبع

برچسب‌ها

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرکاو است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است