متن خبر

Minecraft 1.20 این موب جدید را اضافه خواهد کرد

Minecraft 1.20 این موب جدید را اضافه خواهد کرد

اخبارMinecraft 1.20 این موب جدید را اضافه خواهد کرد
شناسهٔ خبر: 266180 -
خبرکاو:

تصویر Minecraft با Sniffer
استودیو موجانگ

استودیو Mojang سخت در حال کار بر روی نسخه اصلی بعدی Minecraft است و اخیراً نکاتی را در مورد به‌روزرسانی به اشتراک گذاشته است. اکنون می دانیم که چیز دیگری در Minecraft 1.20 در راه است: یک اوباش جدید.

سال گذشته در Minecraft Live 2022، Mojang چندین ایده برای اوباش احتمالی (حیوان/هیولا در Minecraft) ارائه کرد و به برنده قول داد که آن را به یک به‌روزرسانی آینده Minecraft تبدیل کند. بین گزینه‌های «راسکال»، «توف گولم» و «اسنیفر» آخرین گزینه توسط تقاضای عمومی انتخاب شد.

Mojang امروز یک پست وبلاگی منتشر کرد که sniffer را با اسکرین شات های درون بازی و چند جزئیات جدید به نمایش گذاشت. از آن به عنوان یک "گروه باستانی که منقرض شده بودند" توصیف می شود که تنها با یافتن تخم ها و کمک به جوجه ریزی آنها می توان آنها را احیا کرد. تخم‌ها در شن‌های مشکوکی قرار دارند که قبلاً به‌عنوان یک نوع بلوک جدید نشان داده شده بود که می‌توان آن‌ها را حفاری کرد تا موارد دیگری مانند قطعات سفال را نشان دهد. در حالت خلاقانه، sniffer در منوی موجودی به عنوان یک تخم مرغ در دسترس خواهد بود.

تصویر Minecraft با sniffer استراحت
استودیو موجانگ

پست وبلاگ توضیح می دهد، "این اوباش نه تنها بزرگ است، بلکه مفید است. از آنجایی که کمی گیاه‌شناس است، دانه‌هایی را که زمانی که برای اولین بار در جهان پرسه می‌زدند وجود داشتند را بو می‌کشد! شما می توانید آنها را بکارید تا بازی خود را با گیاهان تزئینی جدید پر کنید. Mojang همچنین شکل کودک را "snifflet" می نامد، احتمالاً به این دلیل که "کودک sniffer" چیزی نیست که بخواهید در یک بازی ویدیویی تبلیغ کنید.

موب جدید برای آزمایش «به زودی» در نسخه بتا و پیش نمایش Bedrock Edition و همچنین انتشار عکس فوری برای نسخه جاوا در دسترس خواهد بود. به نظر می رسد که Sniffer یکی از اجزای تمرکز بیشتر بر تاریخ باستان (تخیلی) است که تمرکز Minecraft 1.20 خواهد بود، که به نظر می رسد یک پیچ و تاب سرگرم کننده برای بازی باشد.

منبع: وبلاگ Minecraft

خبرکاو

برچسب‌ها

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرکاو است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است