سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

MGS3 با عنوان Metal Gear Solid Delta: Snake Eater بازسازی می شود

SPERTfNzMdBSR32QCPcMLW-1200-80.jpg
پس از سال‌ها شایعات، بالاخره نسخه بازسازی شده Metal Gear Solid 3: Snake Eater با نام Metal Gear Solid Delta: Snake Eater در نمایشگاه پلی‌استیشن امروز (۲۴ مه) رسما معرفی شد. Metal Gear Solid 3: Snake Eater در سال ۲۰۰۴ منتشر شد. تریلر تیزر، که یک مار واقعی خورده شده است و به سختی نگاهی به مرد اصلی ما دارد، در زیر آمده است. دوست دارید آن را تماشا کنید زیرا برای طرفدارانی که می‌دانند کجا را نگاه کنند، ...

پس از سال‌ها شایعات، بالاخره نسخه بازسازی شده Metal Gear Solid 3: Snake Eater با نام Metal Gear Solid Delta: Snake Eater در نمایشگاه پلی‌استیشن امروز (۲۴ مه) رسما معرفی شد.

Metal Gear Solid 3: Snake Eater در سال ۲۰۰۴ منتشر شد.

تریلر تیزر، که یک مار واقعی خورده شده است و به سختی نگاهی به مرد اصلی ما دارد، در زیر آمده است. دوست دارید آن را تماشا کنید زیرا برای طرفدارانی که می‌دانند کجا را نگاه کنند، چند نشانه دارد.

چند لحظه جالب در تریلرها برای طرفداران وجود دارد. تریلر با طوطی سبز شروع می شود که قورباغه درختی را گرفته و به آسمان می برد. در پشت آن، می توانید Shagohod را ببینید که به عنوان نسخه خود MGS3 از Metal Gear عمل می کند. اون طوطی سبز؟ احتمالاً حیوان خانگی تک تیرانداز باستانی The End است که از یک طوطی سبز به عنوان نقطه‌نظر خود استفاده می‌ کرد.

چیزهای بیشتری در آنجا وجود دارد، اما به جای اینکه مثل یک تئوری توطئه به آن بپردازیم، اجازه دهید فقط درباره Metal Gear Solid 3 بیشتر صحبت کنیم: ماجراجویی مخفی کاری دهه ۶۰، Naked Snake، یک بیگ باس جوانتر، را در ماموریتی علیه KGB قرار می دهد. بسیاری از آپشن های Metal Gear Solid 3 مانند سیستم استتار، نیاز به تهیه غذا و غذا خوردن و حتی سیستم درمانی پیچیده جلوتر از زمان خود بودند. جالب است که ببینیم این سیستم ها چگونه برای بازی جدید تفسیر می شوند.

برای بازسازی، به نظر می‌رسد کونامی خودش در حال توسعه است. آنها توسعه بازسازی Silent Hill 2 را به طرفداران ترسناک Bloober واگذار کردند.

پس از این، تریلر همچنین مجموعه‌ای از Remaster Metal Gear Solid را نشان داد که در پاییز ۲۰۲۳ عرضه می‌شود که شامل Metal Gear Solid ، Metal Gear Solid 2 و Metal Gear Solid 3 می‌شود. این مجموعه با عنوان فرعی «جلد ۱» است و این امید را به وجود می‌آورد که اگر کونامی تصمیم بگیرد جلد ۲ را جمع‌آوری کند، می‌توانیم نسخه‌ای از نسل فعلی عناوینی مانند Metal Gear Solid 4 ، Metal Gear Acid یا حتی Metal Gear Solid: Peace Walker را دریافت کنیم.

Metal Gear Solid Delta: Snake Eater برای پلی استیشن ۵، ایکس باکس سری X|S و رایانه شخصی منتشر خواهد شد. تاریخ انتشار اعلام نشده است.

در جای دیگر، Marvel's Spider-Man 2 به طور کامل رونمایی شد و شخصیت شرور جدید کراون شکارچی و پیتر پارکر آلوده به سمبیوت را به نمایش گذاشت.