سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

Metroid Prime 4 – همه چیزهایی که تاکنون می دانیم

(اعتبار تصویر: نینتندو) Metroid Prime 4 قسمت بعدی از سری 3 بعدی و اول شخص Metroid Prime است. متأسفانه، مدتی است که ما به‌روزرسانی نشده‌ایم و در حال حاضر تاریخ انتشار آن در دسترس نیست. پس از اعلام اولیه در سال 2017، نینتندو در ژانویه 2019 اعلام کرد که پروژه اصلی را کنار گذاشته و با رترو استودیو شروع به کار کرده است. پس ، منصفانه است که این را ...
متروید پرایم
(اعتبار تصویر: نینتندو)

Metroid Prime 4 قسمت بعدی از سری 3 بعدی و اول شخص Metroid Prime است. متأسفانه، مدتی است که ما به‌روزرسانی نشده‌ایم و در حال حاضر تاریخ انتشار آن در دسترس نیست.

پس از اعلام اولیه در سال 2017، نینتندو در ژانویه 2019 اعلام کرد که پروژه اصلی را کنار گذاشته و با رترو استودیو شروع به کار کرده است. پس ، منصفانه است که این را یک تحول آشفته بنامیم.

امیدواریم بالاخره سالی باشد که بیشتر در مورد Metroid Prime 4 بشنویم، اما تا کنون نینتندو پرده ها را باز نگه داشته است. میخواهی بیشتر بدانی؟ برای هر آنچه که تاکنون در مورد Metroid Prime 4 می دانیم، در ادامه بخوانید.

Metroid Prime 4: به تعقیب و گریز

چیست؟ یک بازی کاملا جدید Metroid Prime

روی چه چیزی می توانم بازی کنم؟ نینتندو سوییچ

چه وقت آن بیرون میاید؟ TBC

پلتفرم های Metroid Prime 4

نمای صورت ساموس <a href= از روی کلاه خود" class=" lazy-image-van" onerror="if(this.src && this.src.indexOf('missing-image.svg') !== -1){return true;};this.parentNode.replaceChild(window.missingImage(),this)" data-normal="https://vanilla.futurecdn.net/techradar/media/img/missing-image.svg" srcset="https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/8gSifWS3sZzx3XvSzHRB2V-320-80.png 320w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/8gSifWS3sZzx3XvSzHRB2V-480-80.png 480w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/8gSifWS3sZzx3XvSzHRB2V-650-80.png 650w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/8gSifWS3sZzx3XvSzHRB2V-970-80.png 970w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/8gSifWS3sZzx3XvSzHRB2V-1024-80.png 1024w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/8gSifWS3sZzx3XvSzHRB2V-1200-80.png 1200w" data-sizes="(min-width: 1000px) 970px, calc(100vw - 40px)" src="https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/8gSifWS3sZzx3XvSzHRB2V.png" data-pin-media="https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/8gSifWS3sZzx3XvSzHRB2V.png">

(اعتبار تصویر: نینتندو)

Metroid Prime 4 به کنسول های خانواده نینتندو سوییچ می آید. پس ، طبیعتاً با Nintendo Switch Lite و مدل اخیر Nintendo Switch OLED سازگار خواهد بود.

در یک به‌روزرسانی مالی مه 2022 ، عنوان ماجراجویی اول شخص در برنامه آینده نینتندو ظاهر شد، اما تاریخ انتشار آن بدون حتی یک سال تعیین شده همچنان به عنوان TBA مشخص شد. پس ، این احتمال وجود دارد که ما هنوز کمی بیشتر منتظر بمانیم.

تریلر Metroid Prime 4

در E3 2017، نینتندو یک تریلر ظاهری از Metroid Prime 4 منتشر کرد. تا به امروز، این تنها تریلری است که تاکنون برای Metroid Prime 4 دیده‌ایم و متأسفانه از نظر محتوا سنگین نیست.

علی‌رغم وجود تریلر دیگری برای افراط در آن، می‌توانید با کانال رسمی یوتیوب نینتندو آمریکا از هر محتوای جدید بالقوه به‌روز باشید.

Metroid Prime 4 - آنچه قصد داریم ببینیم

Metroid Prime Remastered Samus

(اعتبار تصویر: نینتندو)

اطلاعات کمی از Metroid Prime 4 وجود دارد که جمع کردن داستان تقریباً غیرممکن است. آنچه ما خواهیم بيان کرد این است که پایان بازی Metroid Prime 3 به اندازه کافی برای هر نوع ادامه مستقیمی باز نیست. اگرچه ساموس به فضای فرافضا رفت و این فرصت را برای دنباله‌ای برای ورود به دنیای یا کهکشانی جدید فراهم کرد، می‌توان بيان کرد که داستان اصلی سه‌گانه اصلی اکنون بسته شده است.

در سال 2015، Eurogamer با تهیه کننده سریال، Kensuke Tanabe مصاحبه کرد، که گفت: "داستان Dark Samus و Phazon تمام شده است" و گفت که هر بازی جدیدی در این سری بر روی سایر عناصر سری Prime متمرکز خواهد شد. یکی از چیزهایی که می توانیم نسبتاً به آن اطمینان داشته باشیم این است که مانند سایر بازی های Prime، Metroid Prime 4 احتمالاً یک شوتر اول شخص خواهد بود.

به غیر از این، نمی‌توانیم بگوییم چه نوع تغییراتی در گیم‌پلی از سوی توسعه‌دهنده جدید یا پلتفرم جدید سوییچ ایجاد خواهد شد. به عنوان یک شروع جدید، در واقع فضای زیادی برای نوآوری Metroid Prime 4 وجود دارد. از آنجایی که فرنچایزهای The Legend of Zelda و Super Mario جهان‌های باز بیشتری را پذیرفته‌اند، نمی‌دانیم که آیا این چیزی است که نینتندو به سری Prime نیز وارد خواهد کرد.

اگر اینطور باشد، مانند دیگر بازی‌های سوییچ، ممکن است کنترل‌های حرکتی اختیاری با Joy-Cons وجود داشته باشد - برای مثال، هدف‌گیری، شلیک و اسکن محیط را تصور می‌کنیم.

اخبار Metroid Prime 4

ساموس در لباس قدرتش

(اعتبار تصویر: نینتندو)

جستجو برای سرنخ در هنر مفهومی
در فوریه 2022، توییتر بازی Nibel متوجه شد که استودیوی رترو بنر توییتر خود را به یک قطعه هنری مفهومی جدید و دیده نشده جدید به‌روزرسانی کرده است که به نظر می‌رسد اولین بازی تصویری ما از Metroid Prime 4 را به ما ارائه دهد.

این اثر هنری چیزی را به تصویر می کشد که به نظر می رسد یک شبح از ساموس است که در وسط یک راهروی جوی ایستاده است. معماری اطراف او نسبتاً بیگانه به نظر می رسد، و فیلتر آبی این تصور را ایجاد می کند که او در زیر زمین یا در راهروی یک سفینه فضایی است. حاشیه اضافه شده در بالا و پایین تصویر ممکن است نشان دهد که ما از طریق ویزور شخصیت دیگری نیز نگاه می کنیم.

پس شما آن را دارید، این همه چیزهایی است که تاکنون در مورد Metroid Prime 4 می دانیم. برای اطلاعات بیشتر درباره بازی‌های نینتندو، در اینجا همه بازی‌های سوئیچ آینده برای سال 2024 و بعد از آن آورده شده است.

Associate Editor، TechRadar Gaming

Vic ویرایشگر Associate TechRadar Gaming است. Vic یک روزنامه‌نگار بازی‌های برنده جایزه، تجربه‌ای از IGN، Eurogamer و موارد دیگر را به جدول TechRadar می‌آورد. حتی ممکن است او را در رادیو یا صحبت در یک پنل شنیده باشید. ویک نه تنها به بازی‌ها علاقه دارد، بلکه او همچنین یک مدافع مشتاق سلامت روان است که در پانل‌ها و پادکست‌ها برای بحث درباره آگاهی از سلامت روان ظاهر شده است. برای اطلاعات بیشتر حتما او را در توییتر دنبال کنید.

با مشارکت از

خبرکاو