متن خبر

Marvels به تعویق افتاده است – اما هنوز در سال 2023 عرضه می شود

Marvels به تعویق افتاده است – اما هنوز در سال 2023 عرضه می شود

اخبارMarvels به تعویق افتاده است – اما هنوز در سال 2023 عرضه می شود
شناسهٔ خبر: 267869 -
خبرکاو:

در حال بارگیری پخش کننده صوتی…

Marvels به تعویق افتاده است - اما فیلم Marvel Cinematic Universe (MCU) هنوز در سال 2023 در نظر گرفته شده است.

با اعلام آخرین تغییر تاریخ – این چهارمین (!) تاریخ اکران جدید مارولز است – در 18 فوریه، مارول استودیو فاش کرد که فیلم ابرقهرمانی آتی در تاریخ 10 نوامبر وارد سینماها خواهد شد. در ابتدا، The Marvels قرار بود سینمایی خود را بسازد. اولین نمایش در 28 جولای

مارول برای اینکه این ضربه را تا حدودی کاهش دهد، اولین پوستر فیلم The Marvels را منتشر کرد. در آن، سه ابرقهرمان - کاپیتان مارول، فوتون و خانم مارول - را می بینیم که در فیلم فاز 5 مارول بازی خواهند کرد. با این حال، در حالی که فوتون و کاپیتان مارول در حال پرواز هستند، خانم مارول از روی زمین با ظاهری سرگرم‌کننده و بی‌تأثیر در صورتش به او نگاه می‌کند. نگران نباش، کامالا، تو هم می تونی بلند پرواز کنی.

تک برگ زیر را تحلیل کنید:

بالاتر. به علاوه. سریعتر. با یکدیگر. پوستر کاملاً جدید برای The Marvels استودیو مارول را که در تاریخ 10 نوامبر در سینماها عرضه می شود، تماشا کنید. pic.twitter.com/zSlozSfQrz 17 فوریه 2023

بیشتر ببین

دلیلی برای تاخیر در اکران این فیلم ذکر نشده است. با این حال، با توجه به این که زمزمه هایی در مورد تجدید نظر مارول در برنامه زمان بندی انتشارش شنیده می شود – شایعه شده است که مارول تنها دو نمایش دیزنی پلاس را در سال جاری منتشر می کند، به جای چهار نمایشی که در صف قرار داده بود – دیدن عقب نشینی The Marvels چندان تعجب آور نیست. . ما با دیزنی تماس گرفته‌ایم تا بدانیم چرا تاریخ عرضه Marvels را به عقب منتقل کرده است و اگر پاسخی شنیدیم، این مقاله را به‌روزرسانی خواهیم کرد.

تاکنون، Ant-Man and the Wasp: Quantumania تنها محصول MCU است که در سال 2023 منتشر شده است. مارول همچنان قصد دارد در تاریخ 3 می Guardians of the Galaxy 3 را نیز عرضه کند، در حالی که تصور می شود فصل 2 Loki و Secret Invasion اینگونه باشد. تنها سریال تلویزیونی لایو اکشن امسال.

اطلاعات کمی در مورد طرح The Marvels وجود دارد. تنها چیزهایی که می دانیم این است که کارول دانورز/کاپیتان مارول، مونیکا رامبو/فوتون و کامالا خان/خانم مارول در آن بازی خواهند کرد. این سه نفر، هر زمان که از قدرت خود استفاده کنند، بیشتر زمان فیلم را صرف تعویض مکان با یکدیگر خواهند کرد. این به قهرمانان ما بستگی دارد - با کمک نیک فیوری ساموئل ال جکسون - بفهمند چرا این اتفاق ادامه می‌یابد و همچنین شرور ناشناس Zawe Ashton را از اجرای نوعی نقشه اصلی شیطانی بازدارند.

حتی از آنجایی که مارولز با تاخیر در تاریخ عرضه مواجه است، امیدواریم زمان زیادی طول نکشد تا در مورد آن اطلاعات بیشتری کسب کنیم. هنگامی که آنها را داریم برای جزئیات بیشتر با TechRadar همراه باشید.

برای پوشش بیشتر MCU، نحوه تماشای فیلم های مارول را به ترتیب بیاموزید. علاوه بر این، بهترین فیلم‌های مارول (به هر حال از نظر ما) و اینکه کدام برنامه‌های تلویزیونی مارول در فهرست بهترین نمایش‌های دیزنی پلاس ما قرار گرفته است را بخوانید.

برچسب‌ها

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرکاو است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است