سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

Lordstown Motors متهم به گمراه کردن سرمایه گذاران در مورد پتانسیل فروش پیکاپ EV خود شد

کمیسیون بورس و اوراق بهادار لردستون موتورز ورشکسته را به گمراه کردن سرمایه گذاران در مورد چشم انداز فروش وانت برقی استقامت خود متهم کرده است. Lordstown با پرداخت 25.5 میلیون دلار در نتیجه موافقت کرده است - پولی که SEC می گوید برای حل و فصل تعدادی از دعاوی دسته جمعی معلق علیه شرکت صرف می شود.دیگر اخبارطناب‌‌‌کشی موجر و مستاجر با نرخ‌های فضایی مارک کیو، معاون مدیر بخش اجرای SEC در بیانیه ای گفت: "ما ادعا می کنیم که در یک مسابقه ...

کمیسیون بورس و اوراق بهادار لردستون موتورز ورشکسته را به گمراه کردن سرمایه گذاران در مورد چشم انداز فروش وانت برقی استقامت خود متهم کرده است.

Lordstown با پرداخت 25.5 میلیون دلار در نتیجه موافقت کرده است - پولی که SEC می گوید برای حل و فصل تعدادی از دعاوی دسته جمعی معلق علیه شرکت صرف می شود.

مارک کیو، معاون مدیر بخش اجرای SEC در بیانیه ای گفت: "ما ادعا می کنیم که در یک مسابقه بسیار رقابتی برای تحویل اولین وانت بار الکتریکی تولید انبوه به بازار ایالات متحده، Lordstown تقاضای واقعی برای Endurance را بیش از حد فروخت." اغراق‌هایی که مزیت‌های رقابتی یک شرکت سهامی عام را نادرست نشان می‌دهد، بازار سرمایه را مخدوش می‌کند و توانایی سرمایه‌گذاران را برای تصمیم‌گیری آگاهانه در مورد محل قرار دادن پول خود خنثی می‌کند.

SEC می گوید تحقیقاتش در مورد Lordstown Motors ادامه دارد.

این داستان در حال توسعه است…

خبرکاو