سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

Like a Dragon: Infinite Wealth نسخه های زیادی فروخته است که به بازیکنان پیراهن های جشن در بازی داده می شود.

(اعتبار تصویر: استودیو Ryu Ga Gotoku) یک هفته پس از عرضه، تایید شد که Like a Dragon: Infinite Wealth پس از فروش یک میلیون نسخه در هفت روز اول، سریع‌ترین فروش این سری است. علاوه بر این، از بازیکنان به خاطر حمایتشان با آیتم های رایگان درون بازی تشکر می شود. از آنجایی که این مجموعه از سال 2005 در حال اجرا است و 23 عنوان را در ...
مثل اژدها: ثروت بی نهایت
(اعتبار تصویر: استودیو Ryu Ga Gotoku)

یک هفته پس از عرضه، تایید شد که Like a Dragon: Infinite Wealth پس از فروش یک میلیون نسخه در هفت روز اول، سریع‌ترین فروش این سری است. علاوه بر این، از بازیکنان به خاطر حمایتشان با آیتم های رایگان درون بازی تشکر می شود.

از آنجایی که این مجموعه از سال 2005 در حال اجرا است و 23 عنوان را در میان سری های اصلی و اسپین آف ها در بر می گیرد، این یک دستاورد کاملاً به حساب می آید. طبق آمار SteamDB ، Infinite Wealth همچنین دارای بالاترین تعداد بازیکنان همزمان استودیو Ryu Ga Gotoku، با 46161 بازیکن همزمان چند روز پس از انتشار است. در مقایسه، دومین تعداد بازیکنان همزمان استیم این استودیو متعلق به Like a Dragon Gaiden: The Man Who Erased His Name در سال 2023 است که سه روز پس از انتشار به 13737 رسید. شایان ذکر است که این ارقام مربوط به بازیکنان کنسول نیست.

با توجه به این موضوع، همراه با استقبال درخشان منتقدان از Infinite Wealth ، به جرات می توان بيان کرد که آخرین بازی نقش آفرینی این استودیو بسیار موفق بوده است. ریو گا گوتوکو در پستی در توییتر / X امروز (2 فوریه) اعلام کرد که به بازیکنان یک "ست تی شرت جشن" داده می شود تا از حمایت آنها تشکر کند. تاکنون چهار طرح تی شرت فاش شده است، اگرچه اشاره شد که ظاهر آنها ممکن است در بازی متفاوت باشد. این پست همچنین به‌طور مبهم «بیشتر» را اذیت می‌کند، اگرچه دقیقاً چند مورد دیگر در این مرحله مشخص نیست.

🎉مثل اژدها: ثروت بی نهایت 1 میلیون واحد ارسال به سراسر جهان جشن جشن 🎉برای نشان دادن قدردانی و بزرگداشت این مناسبت، ما در حال آماده سازی یک ست تی شرت جشن رایگان در بازی هستیم! به محض اینکه بتوانیم زمان و جزئیات دیگر را به اشتراک خواهیم گذاشت🤙متشکرم! pic.twitter.com/sOHMjIsGBi 2 فوریه 2024

هنوز تاریخ توزیع این تیشرت مشخص نشده است. توسعه‌دهنده گفت : «ما زمان‌بندی و سایر جزئیات را در اسرع وقت به اشتراک خواهیم گذاشت.»

در تحلیل خود، Rhys Wood، ویرایشگر سخت‌افزار TechRadar Gaming، به Infinite Wealth پنج ستاره از پنج ستاره داد و روایت صمیمانه و محتوای جانبی جذاب بازی را تحسین کرد. او نوشت: « مثل یک اژدها: ثروت بی‌نهایت نشان‌دهنده‌ی نقطه‌ی اوج فرنچایز تا کنون است، و داستانی گیرا را روایت می‌کند که می‌تواند به همان اندازه خنده‌دار باشد، همان‌طور که قلب را آزار می‌دهد.»

برای بازی‌های بیشتری مانند Like a Dragon: Infinite Wealth، حتماً توصیه‌های ما را برای بهترین بازی‌های داستانی و همچنین بهترین بازی‌های RPG تحلیل کنید .

News Writer، TechRadar Gaming

کاترین یک خبر نویس برای TechRadar Gaming است. او که دارای مدرک روزنامه‌نگاری از دانشگاه شفیلد بود، پس از صرف زمان زیادی در روزنامه دانشگاهش و نوشتن در مورد پوکمون و بازی‌های مستقل جالب، جذب صنعت رسانه بازی‌ها شد و متوجه شد که در واقع کار بسیار جالبی است. او قبلاً 19 ماه را به عنوان روزنامه نگار تمام وقت در GAMINGbible کار کرده بود. او همه چیز نینتندو را دوست دارد، و هرگز صحبت در مورد Xenoblade Chronicles را متوقف نخواهد کرد.

خبرکاو