سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

Leak به Android و ChromeOS پیشنهاد می‌کند که یکپارچه‌سازی عمیق‌تر دستگاه را دریافت کنند

(اعتبار تصویر: گوگل) دستگاه‌های اندروید و ChromeOS ممکن است در آینده نزدیک به بهترین دوستان تبدیل شوند زیرا طبق گزارش‌ها، گوگل در حال کار روی یکپارچه‌سازی بهتر این دو پلتفرم است. نکات این حرکت توسط متخصص صنعت AssembleDebug در X (پلتفرمی که قبلاً توییتر نامیده می‌شد) کشف شد که اخیراً فایل‌های Google Play Services نسخه 24.06.12 را تحلیل کرد. پس از فعال کردن چندین پرچم داخلی، او متوجه شد ...
به‌روزرسانی  <a href= آپشن های Chromebook" class=" block-image-ads hero-image" onerror="if(this.src && this.src.indexOf('missing-image.svg') !== -1){return true;};this.parentNode.replaceChild(window.missingImage(),this)" srcset="https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/bPfkdXz5GXQ7QuN6AqVG8W-320-80.jpg 320w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/bPfkdXz5GXQ7QuN6AqVG8W-480-80.jpg 480w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/bPfkdXz5GXQ7QuN6AqVG8W-650-80.jpg 650w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/bPfkdXz5GXQ7QuN6AqVG8W-970-80.jpg 970w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/bPfkdXz5GXQ7QuN6AqVG8W-1024-80.jpg 1024w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/bPfkdXz5GXQ7QuN6AqVG8W-1200-80.jpg 1200w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/bPfkdXz5GXQ7QuN6AqVG8W-1920-80.jpg 1920w" sizes="(min-width: 1000px) 600px, calc(100vw - 40px)" data-pin-media="https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/bPfkdXz5GXQ7QuN6AqVG8W.jpg">
(اعتبار تصویر: گوگل)

دستگاه‌های اندروید و ChromeOS ممکن است در آینده نزدیک به بهترین دوستان تبدیل شوند زیرا طبق گزارش‌ها، گوگل در حال کار روی یکپارچه‌سازی بهتر این دو پلتفرم است.

نکات این حرکت توسط متخصص صنعت AssembleDebug در X (پلتفرمی که قبلاً توییتر نامیده می‌شد) کشف شد که اخیراً فایل‌های Google Play Services نسخه 24.06.12 را تحلیل کرد. پس از فعال کردن چندین پرچم داخلی، او متوجه شد که دو ویژگی جدید در حال حاضر در حال توسعه هستند به علاوه بخش‌های خاصی برای تطبیق بهتر با تغییرات تغییر نام خواهند داد. همانطور که 9To5Google اشاره می کند ، Device Connections به Devices & Sharing تغییر نام می دهد و گزینه جدیدی به نام Cross-Device Services وجود دارد.

ضربه زدن روی بخش برای اولین بار به کاربران امکان می دهد تلفن های Android و کروم بوک های مورد نظر خود را در شبکه بین دستگاهی خود انتخاب کنند. به نظر نمی رسد محدودیتی برای تعداد ابزارهایی که می توانید همزمان وصل کنید وجود دارد. همچنین به نظر می‌رسد که می‌توانید در این مدت دعوت‌نامه‌ها را به صورت انبوه برای سخت‌افزارهای اطراف ارسال کنید. پس از انجام تنظیمات، به ویژگی های فوق دسترسی خواهید داشت. به خاطر داشته باشید که دقیقاً نحوه عملکرد این ابزارها ناشناخته است، اگرچه توضیحات کوتاهی در زیر هر یک وجود دارد که کمی بینش را ارائه می دهد.

سرویس‌های متقابل دستگاه در سرویس‌های Google Play✓ Call Cast ✓ اشتراک‌گذاری Wifi✓ اشتراک‌گذاری نقطه اتصال ممکن است در نسخه بتا آتی سرویس‌های Play فعال شود. ضبط صفحه از نسخه 24.06.12 است که با تعداد زیادی پرچم فعال شده است. #Google #Android pic.twitter.com/bvUbnYbB9d 9 فوریه 2024

Call Cast احتمالاً به شما امکان می‌دهد در حین تماس بین دستگاه‌ها پرش کنید، اما «فقط با برنامه‌های خاصی کار می‌کند». از سوی دیگر، اشتراک گذاری اینترنت مبهم تر است. با قضاوت از روی متن روی صفحه، به کاربران راهی می دهد تا اتصال نقطه اتصال خود و همچنین رمز عبور Wi-Fi خود را با دستگاه های عضو در یک گروه به اشتراک بگذارند. این شما را از مشکل وارد کردن مجدد رمز عبور هر بار که می خواهید تلفن دیگری اضافه کنید، نجات می دهد.

عرضه قریب الوقوع

این تقریباً تمام آن چیزی است که می توانیم از این آخرین اطلاعات جمع آوری کنیم. با توجه به این واقعیت که AssembleDebug توانست به‌روزرسانی را راه‌اندازی کند و وضعیت تقریباً تمام شده رابط، ما فکر می‌کنیم که می‌توان بيان کرد که این وصله به زودی منتشر می‌شود. دقیقاً مشخص نیست که چه زمانی عرضه می شود، اما پلیس Android در پوشش خود پیش بینی کرده است که در ماه آینده برای Google's Feature Drop همراه با سایر به روز رسانی ها منتشر خواهد شد. اینها شامل ابزار انتقال eSIM به اضافه تنظیمات سریع بلوتوث می شود.

مانند هر نشتی، تمام جزئیات را در اینجا با کمی نمک در نظر بگیرید. همه چیز می تواند در هر زمان تغییر کند. گفته می‌شود، اگر آن‌طور که هست منتشر شود، ارتقای بزرگی برای محیط فعلی موبایل خواهد بود. کروم‌بوک‌ها در حال حاضر اتصال بین دستگاه‌ها را به اندروید ارائه می‌کنند، اما عمدتاً به پخش برنامه‌ها محدود می‌شود. بهبود قابلیت استفاده مانند این می تواند به گوگل اجازه دهد تا در نهایت اکوسیستم سخت افزاری مشابه اکوسیستم خود اپل ایجاد کند.

در حالی که ما از شما می‌خواهیم خلاصه‌ای از بهترین کروم‌بوک‌های 2024 توسط TechRadar را تحلیل کنید.

شما هم ممکن است دوست داشته باشید

مشارکت کننده

سزار کادناس چندین سال است که در مورد صنعت فناوری می نویسد و در زمینه لوازم الکترونیکی مصرفی، دستگاه های سرگرمی، ویندوز و صنعت بازی تخصص دارد. اما او همچنین علاقه زیادی به گوشی‌های هوشمند، پردازنده‌های گرافیکی و امنیت سایبری دارد.

خبرکاو