سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

Kapital سرمایه بیشتری برای کمک به تجارت LatAm برای نظارت بر جریان نقدی به دست می آورد

Kapital-Smart.png
شرکت مکزیکی فین‌تک کپیتال، کمتر از یک سال پس از تضمین سرمایه اولیه ۸.۶ میلیون دلاری، دور جدیدی از سرمایه، ۲۰ میلیون دلار در سری A و ۴۵ میلیون دلار تسهیلات بدهی به دست آورد. این شرکت که توسط رنه سائول و فرناندو ساندوال در سال ۲۰۲۰ تأسیس شد، پس از آن که این زوج تجارت قبلی خود را فروختند، شروع به کار کرد و می‌خواست پلتفرمی بسازد که بتواند راهی برای کسب و کارهای ...

شرکت مکزیکی فین‌تک کپیتال، کمتر از یک سال پس از تضمین سرمایه اولیه ۸.۶ میلیون دلاری، دور جدیدی از سرمایه، ۲۰ میلیون دلار در سری A و ۴۵ میلیون دلار تسهیلات بدهی به دست آورد.

این شرکت که توسط رنه سائول و فرناندو ساندوال در سال ۲۰۲۰ تأسیس شد، پس از آن که این زوج تجارت قبلی خود را فروختند، شروع به کار کرد و می‌خواست پلتفرمی بسازد که بتواند راهی برای کسب و کارهای کوچک و متوسط ​​در سراسر آمریکای لاتین فراهم کند تا تمام نیازهای مالی خود را داشته باشند. ، از جمله جریان نقدی، اعتبار و سرمایه گذاری، همه در یک مکان.

سائول در مصاحبه ای گفت: "شما باید ابتدا کسب و کار را سازماندهی کنید، و سپس رشد خواهد کرد. " "این کاری است که ما انجام می دهیم. ما فقط یک کارت شرکتی به شما نمی دهیم یا به شما می گوییم حساب بانکی خود را باز کنید - ما راه حل کامل را به شما ارائه می دهیم.

سائول گفت که او و سندووال دیدند که شرکت‌ها از وضعیت مالی خود اطلاعی ندارند: بسیاری حتی نمی‌دانستند که به چه کسی پول بدهکار هستند یا باید از چه کسی پول جمع کنند.

با Kapital، مشتریان یک پلت فرم گزارش سازمانی دارند که در آن می‌توانند کارت اعتباری دریافت کنند، قبوض را از قبل پرداخت کنند، جریان نقدی را مشاهده کنند و مخارج تجاری را مدیریت کنند. ساول گفت، علاوه بر این، این شرکت الگوریتمی را توسعه داده است که به مشتریان کمک می کند درآمدهای آینده را محاسبه کنند و در صورت نیاز، به وام آینده "در لحظه ای که شما به آن نیاز دارید" کمک می کند.

Kapital بخشی از گروه زمستان ۲۰۲۲ Y Combinator بود و در سال گذشته به کلمبیا گسترش یافت و Kapital Flex را راه‌اندازی کرد، راهی برای به تعویق انداختن پرداخت‌ها به تامین‌کنندگان و فاکتورهای تجاری.

این شرکت اکنون با بیش از ۱۱۰۰۰ کسب و کار کار می کند، و در حالی که سائول از بحث در مورد ارقام رشد درآمد خودداری کرد، او بیان کرد که انتظار دارد کپیتال تا تابستان امسال به سوددهی برسد.

همچنین دو ماه پیش اتوماسیون کامل پلتفرم خود را راه اندازی کرد، به عنوان مثال، هنگامی که یک مشتری قراردادی را اجرا می کند، پلتفرم کاپیتال به طور خودکار یک فاکتور ارسال می کند. ساول گفت، علاوه بر این، برنامه‌هایی برای محصولات بیشتر مبتنی بر هوش مصنوعی وجود دارد.

اینجاست که سرمایه جدید وارد می‌شود. شرکای نیا و ترایب کپیتال سری A را رهبری کردند که یک ماه پیش بسته شد و گروهی از سرمایه‌گذاران شامل آرش فردوسی، بنیانگذار Dropbox، Marbruck، Broom Ventures، FoundersX، به آنها پیوستند. Cresset/True Capital Management، Pioneer Fund، Kube VC و MyAsia VC. Accial تسهیلات بدهی را ارائه کرد. در مجموع، کاپیتال بیش از ۳۰ میلیون دلار سهام و ۱۴۵ میلیون دلار بدهی جذب کرد.

آرجون ستی، مدیرعامل Tribe Capital از طریق ایمیل گفت: «ما بیش از ۱۰۰ شرکت فین‌تک را پذیرفته‌ایم و تقریباً هیچ یک از آنها نتوانسته‌اند کسب درآمد کنند. «کاپیتال این مدل را تغییر داد: از فین تک به عنوان یک کانال خرید استفاده کنید. نه تنها این، محصولات فین‌تک آن‌ها درآمدزایی می‌کنند. مسیر آن‌ها آسان نخواهد بود، اما آن‌ها فرصتی عالی برای بازآفرینی بانکداری SMB در آمریکای لاتین دارند.»

برنامه های پایتخت شامل توسعه محصول و گسترش بیشتر در کلمبیا است.

Sandoval در مصاحبه ای گفت: "کل ایده این است که چگونه مهم ترین SaaS را به یک شرکت بدهید که در آن پول را کنترل می کنید." و همچنین چگونه می توانید آن را قدرتمند کنید زیرا در حال حاضر، بازیکنان قدیمی پول را کنترل می کنند. ما می‌توانیم همه این داده‌ها را برای درک کسب‌وکار و کمک به مشتریان در تصمیم‌گیری ارائه کنیم.»

خبرکاو

منبع