سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

iOS 17.4 بزرگترین مشکل کرونومتر آیفون شما را برطرف می کند

(اعتبار تصویر: آینده / جیمز اید) برنامه کرونومتر آیفون می‌تواند عملکردهای بهبود یافته جدیدی را در به‌روزرسانی iOS 17.4 دریافت کند که پیگیری تایمرهایی که تنظیم کرده‌اند را برای کاربران آسان‌تر می‌کند. به گفته MacRumors ، آپدیت کرونومتر که در نسخه بتا آپدیت بعدی iOS مشاهده شده است، امکان اضافه شدن تایمرها به Live Activities اپل را فراهم می کند. هنگامی که کرونومتر از طریق برنامه ساعت فعال می شود، باعث می شود تایمر هم در جزیره دینامیک و ...
نزدیک آیفون <a href= که برنامه کرونومتر را نمایش می دهد" class=" block-image-ads hero-image" onerror="if(this.src && this.src.indexOf('missing-image.svg') !== -1){return true;};this.parentNode.replaceChild(window.missingImage(),this)" srcset="https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/Bf98eDoD3xiP4DErdv57gP-320-80.jpg 320w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/Bf98eDoD3xiP4DErdv57gP-480-80.jpg 480w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/Bf98eDoD3xiP4DErdv57gP-650-80.jpg 650w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/Bf98eDoD3xiP4DErdv57gP-970-80.jpg 970w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/Bf98eDoD3xiP4DErdv57gP-1024-80.jpg 1024w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/Bf98eDoD3xiP4DErdv57gP-1200-80.jpg 1200w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/Bf98eDoD3xiP4DErdv57gP-1920-80.jpg 1920w" sizes="(min-width: 1000px) 600px, calc(100vw - 40px)" data-pin-media="https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/Bf98eDoD3xiP4DErdv57gP.jpg">
(اعتبار تصویر: آینده / جیمز اید)

برنامه کرونومتر آیفون می‌تواند عملکردهای بهبود یافته جدیدی را در به‌روزرسانی iOS 17.4 دریافت کند که پیگیری تایمرهایی که تنظیم کرده‌اند را برای کاربران آسان‌تر می‌کند.

به گفته MacRumors ، آپدیت کرونومتر که در نسخه بتا آپدیت بعدی iOS مشاهده شده است، امکان اضافه شدن تایمرها به Live Activities اپل را فراهم می کند.

هنگامی که کرونومتر از طریق برنامه ساعت فعال می شود، باعث می شود تایمر هم در جزیره دینامیک و هم در صفحه قفل ظاهر شود، اما آنها کمی متفاوت به نظر می رسند. نسخه Dynamic Island تایمر فقط یک عدد تا ثانیه را نشان می دهد، در حالی که صفحه قفل، تمام تایمر را نمایش می دهد.

این یک گفت نی بسیار مفید خواهد بود، زیرا قبلاً کرونومتر فقط در برنامه ساعت دیده می شد. با گفت ن کرونومتر به فعالیت‌های زنده، کاربران می‌توانند تایمرها را در یک نگاه روی صفحه قفل خود تحلیل کنند، استفاده از آن‌ها را بسیار راحت‌تر می‌کند و کمک می‌کند از فراموشی یا فراموشی آن‌ها اطمینان حاصل شود.

هر دو نسخه از کنترل‌های یکسانی استفاده می‌کنند – ضربه زدن روی تایمر به کاربر این امکان را می‌دهد که مکث کند یا یک دور جدید را شروع کند، اما کاربران باید مراقب باشند که به‌طور تصادفی تایمر را متوقف یا به اشتباه لغو نکنند.

هنگامی که کرونومتر متوقف شد، با کشیدن انگشت روی آن از صفحه قفل یا ضربه زدن روی «x» در جزیره پویا، آن را پاک می‌کنید.

اگرچه ممکن است به‌روزرسانی بزرگی به نظر نرسد، گنجاندن کرونومتر روی صفحه قفل و جزیره دینامیک و دید بهبودیافته آن، برای ورزشکاران یا در آشپزخانه، در میان موارد دیگر، بسیار مفید است و زمان‌بندی نیز ادامه می‌یابد حتی اگر آیفون کاربر به خواب می رود یا برنامه دیگری باز می شود.

همیشه خوب است که ببینیم سازندگان تلفن همچنان پیشرفت‌های مفیدی را برای اپلیکیشن‌های قدیمی به ارمغان می‌آورند تا کارایی آن‌ها را بهبود ببخشند، و امیدواریم در آینده شاهد اضافه شدن ویژگی مشابهی به اپل واچ باشیم.

PhoneArena گزارش می دهد که پیش بینی می شود iOS 17.4 در 4 مارس وارد بازار شود و همچنین شامل چندین تغییر دیگر در iOS، Safari و تغییراتی در فروشگاه App است که بر اساس مقررات جدید اتحادیه اروپا ضروری است. یکی از ارتقاء قابل توجه این است که چگونه iOS 17.4 محافظت از دستگاه سرقت شده را حتی بهتر می کند .

شما هم ممکن است دوست داشته باشید

کارکنان نویسنده، محاسبات موبایل

جیمز اید نویسنده TechRadar متخصص در تلفن و تبلت است که قبلاً از سال 2016 در Daily Mirror کار می کرد و اخبار و تحلیل ها را پوشش می داد.

جیمز دوست دارد با جدیدترین فناوری‌ها، به‌ویژه تلفن‌ها، به دلیل سرعت فوق‌العاده سریع توسعه‌شان، دست و پنجه نرم کند.

وقتی جیمز توسط دستگاه‌های مختلف احاطه نشده است و/یا در حالی که ابزارها را با سرعت بالا می‌برد، به کنسول‌های دستی علاقه دارد.

او تقریباً تعریف کتاب درسی یک گیک است که عاشق علمی تخیلی، کمیک، بازی و البته همه چیزهای فنی است. اگر فکر می کنید داستانی برای او دارید یا فقط می خواهید او را در Smash Bros به چالش بکشید، تماس بگیرید.

خبرکاو