متن خبر

iOS شکلک‌های جدیدی به دست می‌آورد، Showtime به Paramount+ گران‌تر می‌پیوندد و اینستاگرام کانال‌ها را راه‌اندازی می‌کند

iOS شکلک‌های جدیدی به دست می‌آورد، Showtime به Paramount+ گران‌تر می‌پیوندد و اینستاگرام کانال‌ها را راه‌اندازی می‌کند

اخبارiOS شکلک‌های جدیدی به دست می‌آورد، Showtime به Paramount+ گران‌تر می‌پیوندد و اینستاگرام کانال‌ها را راه‌اندازی می‌کند
شناسهٔ خبر: 268266 -
خبرکاو:

سلام، بهترین های TechCrunch. پس از یک هفته در کره و فیلیپین، بازگشت به ایالات متحده بسیار خوب است - و کمی بیشتر برنزه (یعنی سوخته) نسبت به قبل. تشکر فراوان از هنری، که در دو هفته گذشته به دلیل ناتوانی من در درک این موضوع که کره‌ای‌ایر وای‌فای در حین پرواز ارائه نمی‌دهد، مجبور شد وارد عمل شود. در مورد یک ورزش خوب صحبت کنید.

اگر در مورد وضعیت گرگ می‌پرسید، نگران نباشید - او قرار است تا یک ماه دیگر از مرخصی والدین بازگردد و تغییر کند. در همین حال، من اینجا هستم تا شما را در مورد رویدادهای سرفصل آتی TechCrunch ناراحت کنم.

مرحله اولیه TechCrunch به سرعت در حال نزدیک شدن است - این در 20 آوریل در بوستون امسال برگزار می شود و میزبان متخصصانی در سراسر حوزه سرمایه گذاری و فناوری است که در مورد راه حل هایی برای راه اندازی یک استارتاپ صحبت خواهند کرد. (همچنین در بوستون: شهر Spotlight، که از 27 فوریه شروع می شود.) در افق دورتر، TechCrunch Disrupt (19 تا 21 سپتامبر) وجود دارد که وعده می دهد امسال یک انفجار مطلق باشد. با نگاهی به فهرست اولیه مهمانان، اجازه دهید فقط این را بگویم: ناامید کننده نخواهد بود.

با توجه به این بخش‌های مدیریتی، بیایید با Week in Review ادامه دهیم. (اگر می خواهید آن را در صندوق پست خود هر شنبه، ثبت نام کنید). در اینجا بهترین داستان های چند روز گذشته است!

بیشترین خوانده شده

جاه طلبی های ناکام: Tage به طور انحصاری گزارش می دهد که ظاهراً مدیر عامل دش، شاهزاده بواکیه بوآمپونگ، به طور موقت در انتظار تحقیقات در مورد ناهنجاری های مالی در شرکت تعلیق شده است. Boampong، یکی از شناخته شده ترین کارآفرینان سریال آفریقا، گزارش شده است که متهم به درگیر شدن در گزارش های نادرست مالی است. منابع به TechCrunch می گویند که مدیران بارها و بارها اطلاعات مالی را در شرکت پنهان می کردند در حالی که به میل خود کارکنان را اخراج می کردند. قبل از تعلیق ادعایی Boampong، دش ده ها میلیون سرمایه خطرپذیر با ارزش بیش از 200 میلیون دلار جذب کرده بود.

iOS جدید، ایموجی جدید: اپل نسخه بتای توسعه دهندگان iOS 16.4 را منتشر کرد که مجموعه بعدی ایموجی ها را با خود به آیفون ها آورد. این ایموجی که در ابتدا در مرحله پیش‌نویس سال گذشته رونمایی شد، شامل دسته‌هایی مانند غذا و نوشیدنی، فعالیت، اشیا، حیوانات و نمادها می‌شود. سارا می نویسد که از جمله نکات برجسته، تغییرات در ایموجی قلب، حرکات فشاری دست و شکلک "صورت لرزان" است. کاربران کنجکاو می توانند با ثبت نام در برنامه توسعه دهندگان اپل، گفت ه های جدید را تحلیل کنند.

Pony up for Paramount: قبل از راه اندازی "Paramount+ with Showtime"، یک بسته سرویس پخش تلویزیونی جدید که Showtime را با Paramount+ ادغام می کند، پارامونت اعلام کرد که قیمت سطح Premium + Paramount خود را از 9.99 دلار در ماه به افزایش می دهد. 11.99 دلار در ماه. این یک حرکت غیرمنتظره نیست - باب باکیش، مدیر عامل پارامونت این برنامه‌ها را در اوایل دسامبر تلگراف کرد - اما با این وجود می‌تواند Paramount+ با Showtime را در شرایطی که با سرویس HBO Max/Discovery+ شرکت برادران وارنر رقابت می‌کند، در مضیقه قرار دهد.

ریتا می نویسد : فیشو Slack جدید است: فیشو، اپلیکیشن همکاری بایت دنس مانند Slack در محل کار، در سال گذشته بیش از 100 میلیون دلار درآمد تکراری سالانه داشت. سرمایه گذاری سنگین ByteDance در Feishu گویای وضعیت نرم افزار سازمانی در چین است. در زمانی که سرمایه‌گذاران دره سیلیکون در حال رشد مبتنی بر محصول هستند، نرم‌افزار در چین هنوز تا حد زیادی روی فروش، بازاریابی و خدمات برای جذب کاربران حساب می‌کند.

کانال‌سازی اینستاگرام: اینستاگرام قابلیت چت پخش جدیدی را در این هفته به نام «کانال‌ها» راه‌اندازی کرد. عایشه گزارش می دهد که به سازندگان اجازه می دهد پیام های عمومی و یک به چند را به اشتراک بگذارند تا مستقیماً با دنبال کنندگان خود درگیر شوند. کانال ها از متن، تصاویر، نظرسنجی ها، واکنش ها و موارد دیگر پشتیبانی می کنند. اینستاگرام شروع به آزمایش کانال ها با سازندگان منتخب در ایالات متحده کرده و قصد دارد این ویژگی را در ماه های آینده گسترش دهد.

Salesforce تحت فشار: Salesforce به دنبال راه های جدیدی برای کاهش هزینه ها است زیرا سرمایه گذاران فعال بر شرکت فشار می آورند. این هفته، Salesforce اندازه‌گیری‌های عملکرد سخت‌گیرانه‌تری را برای مهندسی به اجرا درآورد، به طوری که برخی از فروشندگان تحت فشار قرار گرفتند تا دست از کار بکشند یا در برابر سیاست‌های عملکرد خشن خود تسلیم شوند. همانطور که رون می نویسد، احتمالاً به این واقعیت مربوط می شود که سرمایه گذاران فعال دور شرکت حلقه زده اند و بدون شک مدیریت را برای افزایش بهره وری و کاهش هزینه ها تحت فشار قرار داده اند.

نگرانی‌های ایمنی سگ تسلا: تسلا این هفته نرم‌افزار بتای خودران کامل (FSD) خود را فراخوان داد، یک سیستم پیشرفته کمک راننده که به گفته قانون‌گذاران فدرال می‌تواند به خودروها اجازه دهد تا در اطراف تقاطع‌ها ناامن عمل کنند. تلسا فاش کرد که انگیزه این فراخوان که بر بیش از 362000 خودرو تأثیر می‌گذارد، تا حدودی ناشی از نگرانی‌هایی است که خودروهای مبتنی بر FSD ممکن است به تغییرات محدودیت‌های سرعت اعلام‌شده واکنش ناکافی نشان دهند، از جمله نگرانی‌های دیگر. نرم‌افزار بتای FSD - از نام آن و وعده‌های ماسک در مورد قابلیت‌هایش گرفته تا عرضه و نگرانی‌های ایمنی آن - بحث‌برانگیز بوده و سازمان‌های نظارتی را مورد تحلیل قرار داده است.

جذب کاربران: اسنپ چت اکنون بیش از 750 میلیون کاربر فعال ماهانه (MAU) دارد. سارا گزارش می دهد که این شرکت در روز پنجشنبه خود این نقطه عطف را اعلام کرد. اسنپ ​​چت بيان کرد که مسیری را برای دستیابی به بیش از 1 میلیارد نفر در دو تا سه سال آینده می بیند، اما اینکه آیا واقعاً به آن دست خواهد یافت یا خیر باید دید. در هر صورت، 750 MAU اسنپ چت را جلوتر از Pinterest (450 میلیون) اما پس از فیس بوک (2.96 میلیارد) قرار می دهد.

یک فیلم تتریس: Apple TV+ این هفته اولین تریلر فیلم خود "تتریس" را بر اساس داستان اصلی بازی ویدیویی پازل محبوب منتشر کرد. «تتریس» با بازی تارون اگرتون، که نقش فروشنده آمریکایی بازی های ویدیویی هنک راجرز را بازی می کند، داستان راجرز و ماموریت او برای تضمین حقوق توزیع بازی را روایت می کند. این فیلم در ماه مارس در جشنواره فیلم South by Southwest اکران خواهد شد و پس از آن اپل آن را در سراسر جهان در Apple TV+ (در 31 مارس) منتشر خواهد کرد.

سمعی

TechCrunch یک مجموعه فوق العاده از برنامه نویسی صوتی دارد، در صورتی که شما از آن مطلع نبودید. به عبارت دیگر، ما برای روزها پادکست داریم. این هفته در Equity، مری آن و بکا روی میکروفون نشستند تا در مورد سرمایه 53 میلیون دلاری Descope، صندوق جدید Phenomenal Ventures و آخرین افزایش درآمد یک نئوبانک مکزیکی صحبت کنند. در Found، دارل و بکا با الکس راپاپورت، مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران ZwitterCo صحبت کردند، که بازیافت آب و بهبود بازیابی محصول را با فناوری جدید فیلتراسیون برای صنایع کاربردی می کند. و در TechCrunch Live، خدمه با کریستینا راس مدیر عامل مالی تبدیل شده به مدیر عامل مالی و شریک او در Mayfield Fund، Rajeev Batra، به صورت زنده (نه تکراری) رفتند تا در مورد داستان پشت شرکت راس، Cube، و نحوه برخورد آن با آن صحبت کنند. مشتریان جایی که در آن هستند

TechCrunch+

مشترکین TC+ به تفسیر، تجزیه و تحلیل و نظرسنجی های عمیق دسترسی دارند - که اگر قبلاً مشترک هستید، می دانید. اگر نیستید، ثبت نام کنید. در اینجا چند نکته مهم از این هفته آمده است:

تخم مرغ، اما نه: برابری قیمت با غذاهای سنتی یکی از چالش های اصلی برای استارت آپ های پروتئین جایگزین است. با این حال، به نظر می رسد آنفولانزای مرغی، کمبود تخم مرغ بدون قفس و متعاقب آن افزایش قیمت ها در اواخر سال 2022، برای شرکت های جایگزین تخم مرغ "ورود" ایجاد می کند تا نشان دهند که می توانند رقابت کنند. کریستین یک شیرجه عمیق انجام می دهد.

پایین اما نه بیرون: ناتاشا ام می نویسد که چگونه یک طبقه نوظهور از بنیانگذاران به اکوسیستم فناوری یادآوری می کنند که چگونه فروپاشی می تواند یک فعال کننده باشد. استعدادهای بیکار شده برای ایجاد استارتاپ ها در همه بخش ها، از آب و هوا گرفته تا ارزهای رمزنگاری شده تا اقتصاد خالق، هجوم می آورند. و آن‌ها امیدوارند مسیری را که دانش‌آموزانشان - چه شرکت‌های بزرگ فناوری و چه تازه‌واردهای کوچک - اشتباه کرده‌اند، تصحیح کنند.

آیا بازار مشاغل فناوری به همان اندازه که به نظر می رسد بد است؟: رون وضعیت بازار مشاغل فناوری را تحلیل می کند و متوجه می شود که - در حالی که برخی اعداد کاهش یافته است - این یک موضوع واضح نیست. مشاهده سطح بالای او؟ کارگران فناوری، به ویژه آنهایی که دارای مهارت های تخصصی مانند مهندسی، علوم داده، هوش مصنوعی و امنیت سایبری هستند، همچنان در تقاضا هستند زیرا عرضه از تعداد مشاغل آزاد عقب است.

خبرکاو

منبع

برچسب‌ها

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرکاو است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است