اخبار

Info Edge که از باخت راهول یاداو در راه اندازی استارتاپ به خود می پیچد، اکنون Bijnis را حذف می کند.

Info Edge، بزرگترین سهامدار Bizcrum Infotech، شرکت هلدینگ Bijnis، در آخرین اصلاحات شدید بازار در اکوسیستم در حال رشد جنوب آسیا، کل سرمایه گذاری خود را در استارت آپ هندی با استناد به "اصول محافظه کاری و احتیاط" لغو کرده است. با اقتصاد ضعیف جهانی دست و پنجه نرم می کند.

این سرمایه‌گذار هندی که به صورت عمومی فهرست شده است، حدود ۹.۳ میلیون دلار در استارت‌آپ مستقر در دهلی نو سرمایه‌گذاری کرده است که در مجموع تا به امروز بیش از ۴۳ میلیون دلار جمع‌آوری کرده است و Sequoia India، Matrix Partners India، Waterbridge و Westbridge از جمله حامیان آن هستند.

استارت‌آپ مرحله B سری B، که آخرین دور تأمین مالی آن در سپتامبر ۲۰۲۱ فاش شد، قصد دارد «سیستم عامل کارخانه‌ها» باشد و به کارخانه‌ها کمک کند تا منابع را پردازش کنند و همچنین تقاضا از خریداران و سایر خرده‌فروشان به طور یکسان ایجاد کند.

اینفو اج بیان کرد که سرمایه گذاری خود را در بیجنس با رعایت اصول محافظه کاری و احتیاط و پس از در نظر گرفتن عواملی از جمله تداوم نقدینگی، دسترسی محدود به وجه نقد متناسب با بدهی های نامشخص با توجه به تعهدات بازخرید (از جمله اولویت انحلال) از بین می برد. شرکت نسبت به سرمایه گذاران تحت قرارداد سهامداران.

وی اطمینان داد: با این حال، ما به ارزیابی موقعیت و همکاری با سایر سهامداران برای اصلاح وضعیت ادامه خواهیم داد.

این اعلام به دنبال آن است که Info Edge در روز جمعه ضرر ۳۳.۴ میلیون دلاری را در شبکه ۴B، استارت‌آپ دیگری که اخیراً آن را حذف کرد، فاش کرد. شبکه ۴B توسط راهول یاداو، بنیانگذار بدنام Housing.com تأسیس شد و Info Edge 57 درصد از سهام این استارتاپ جدیدتر را در اختیار داشت.

این حذف ها باعث زیان کلی ۸.۴ میلیون دلاری برای Info Edge در سال مالی منتهی به مارس ۲۰۲۳ شد، که یک انحراف شدید از سود ۱.۵۵ میلیارد دلاری سال قبل بود. همانطور که وب سایت خبری و تحلیلی هند Arc اشاره کرد، این اولین ضرر خالص Info Edge در شش سال گذشته است.

خبرکاو

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *